מכסחת דשא: סקירת 5 מכסחות דשא מומלצות

מכסחות דשא מומלצות שיעזרו לכם לטפח את הגינה שלכם בקלות ובמהירות, במגוון מחירים נוחים.

icon pos_1

ניתחנו

7 סקירות

ו-

215 ביקורות

בתחום

כלי עבודה

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

שלוש הבחירות הכי מומלצות שלנו

מידע נוסף על מכסחת דשא מומלצת

כל בעלים גאה של חצר פרטית מבין את הקשיים שכרוכים בתחזוקה שלה. לא פשוט לשמור על החצר נקייה ומושכת, והמפתח הוא מכסחת דשא איכותית. מכסחת דשא טובה יוצרת כר דשא נקי ומטופח, וכזו שמקצרת ומייעלת את העבודה.

אחד החלומות הגדולים ביותר של הרבה אנשים הוא לגור בבית עם חצר פרטית. עם זאת, התחזוקה של בית שכזה, עם דגש על החצר, היא מורכבת מאוד. אנשים צריכים לדאוג לחצר, שמהר מאוד יכולה להפוך לבור יבש של עשבים שוטים, וזה מתחיל עם כיסוח הדשא. דשא מכוסח הוא הבסיס לחצר נקייה, מטופחת ומזמינה, שיכולה להוסיף יופי ונוי לבית, וגם להוות מקום שנעים לשבת בו. אנחנו אנשים שאוהבים לשבת בחוץ בגינה, עם הילדים והחברים, ולכן, מודעים מאוד לחשיבות של קניית מכסחת מתאימה לצרכים שלנו.

 

ידני או אוטומט

יש כיום המון סוגים של מכסחת דשא שיכולים להתאים לסוגים שונים של חצרות. כאשר קונים מכסחת דשא צריך להתחשב בגודל החצר, באופי שלה, האם יש בה מפלסים ועד כמה רוצים לייצר דשא נקי, ביחס לעבודה קשה. יש אנשים שאוהבים לעבוד בחוץ ואחרים שרוצים מכסחת אוטומטית שתעשה את העבודה בשבילם. הנה סקירה של כמה מהמכסחות הטובות והאיכותיות ביותר בישראל, אותן ניתן להשיג בחנויות המובילות.

לוגו של הסקירה

הערך הטוב ביותר לכסף: BOSCH ROTAK 32

מכסחת הדשא ROTAK 32 של בוש היא מכונה סולידית ואמינה, ומתרכזת בנוחות שימוש. למכונה שלושה מצבי כיסוח שונים, ומנוע חזק שהופך את הפעולה לנוחה וקלה יותר, ללא קשר לסוג המשטח והשטח.

BOSCH ROTAK 32

4.5 15

ה-ROTAK 32 היא מכסחת דשא איכותית ואמינה במחיר נוח שווה לכל כיס

יתרונות

נוחה, שלושה מצבי כיסוח, מותג אמין ומוכר.

חסרונות

כבל של 10 מטרים, פחות עוצמתית ממכונות אחרות.

קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- טרקלין חשמל
קנה עכשיו ב- Ace
קנה עכשיו ב- ממשר

מכסחת הדשא ROTAK 32 של בוש מצליחה לתת פתרון מושלם עבור אנשים עם חצרות קטנים יחסית. היא מגיעה עם מנוע חזק יחסית של POWERDRIVE 1,200 ואט, ועם קוטר כיסוח של 32 סנטימטר, כאשר מומנט הסיבוב שלה הוא 13NM. למכונה יש שלושה מצבי כיסוח וקיבולת המכל שלה לאיסוף הוא 31 ליטר.

 

המכונה מגיעה עם כבל של 10 מטרים, דבר שמעט מגביל אותה, אך היא אידאלית עבור מרבית הגינות הקטנות והבינוניות. יש לה מסרק דשא לכיסוח אידאלי עד הקצוות, והיא קלה לתפעול ולנשיאה. גובה הכיסוח הוא 20 עד 60 מ"מ, לבחירתו של המשתמש, ומשקלה 6.8 ק"ג. היא אינה המתקדמת או האיכותית ביותר בשוק, אך היא מביאה סולידיות, אמינות ושם של מותג איכותי בתחום הטכנולוגיה והעוצמה.

לוגו של הסקירה

המגוונת ביותר: Einhell GC-EM 1742

מכסחת הדשא Einhell GC-EM 1742 היא מכסחת איכותית במיוחד, שמעניקה למשתמש אפשרויות רבות. יש לה 6 מצבי כיסוח שונים, והיא מכסה שטח של כ-700 מטרים, תוך כדי שימוש במנוע עוצמתי.

Einhell GC-EM 1742

4.5 15

מכונה איכותית ומגוונת, שמספקת מגוון רחב של אופציות למשתמש

יתרונות

6 מצבי כיסוח, מנוע עוצמתי, כיסוי שטח רב.

חסרונות

יקרה באופן יחסי לקטגוריה שלה.

קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- ממשר
קנה עכשיו ב- P1000

מכסחת הדשא Einhell GC-EM 1742 היא אחת המכונות המעניינות ביותר בשוק המכסחות. היא מביאה איתה חדשנות של 6 מצבי כיסוח שונים, שמעניקים למשתמשים את האפשרות לבחור איך הדשא שלהם ייראה. המנוע של המכסחת עובד על 1,700 ואט, מה שהופך אותה לעוצמתית במיוחד, כאשר היא יכולה לכסות שטח של כ-700 מטרים בצורה נהדרת.

 

נפח מיכל האחסון של ה-Einhell GC-EM 1742 הוא כ-50 ליטר, כך שניתן לייצר זמן עבודה רצוף וארוך ללא הפסקות. היא כבדה באופן יחסי ושוקלת כ-12 ק"ג, אך עדיין מצליחה להיות קומפקטית ונוחה לשימוש, אם כי לא לנשיאה. היא יקרה באופן יחסי לקטגוריה שלה ולא מדובר במותג מוכר כמו בוש או חלק מהמתחרים, אך עדיין מדובר במכונה איכותית מאוד, שמספקת למשתמשים את האפשרות ליצור את התוכנית האולטימטיבית עבורם.

לוגו של הסקירה

הזולה ביותר: Gardena IKRA IELM 1232

מכסחת הדשא Gardena IKRA IELM 1232 היא ככל הנראה המכונה הזולה והפשוטה ביותר שאפשר למצוא בשוק, אך היא עדיין יודעת לבצע עבודה סולידית וטובה ולתת פתרון לאנשים עם גינות קטנות אשר זקוקות לטיפוח תכוף.

Gardena IKRA IELM 1232

4.5 15

קטנה וסולידית, אשר עושה עבודה טובה בגינות קטנות וקומפקטיות

יתרונות

זולה, אמינה, קלה לשימוש ולנשיאה.

חסרונות

ללא מצבים שונים, לא עוצמתית במיוחד.

קנה עכשיו ב- KSP
קנה עכשיו ב- Walla Shops
קנה עכשיו ב- Ace

מכסחת הדשא Gardena IKRA IELM 1232 היא אחת המכונות הזולות ביותר שאפשר למצוא בשוק, אך היא ממש לא הגרועה ביותר. היא מצליחה לייצר עבודה טובה ואיכותית עם מנוע של 1,200 ואט, ובקרת איכות גרמנית לא מתפשרת. מדובר במכונה קטנה יחסית וקומפקטית, אותה אפשר לנווט ואף לנשוא בקלות.

 

ה- Gardena IKRA IELM 1232 היא אינה מורכבת ופשוטה מאוד לשימוש, היא מגיעה עם חרמש חשמלי שמייעל את העבודה והיא מתאימה לגינות קטנות וקומפקטיות שזקוקות לטיפוח מדי כמה ימים, ולא לעבודה מאסיבית וארוכה אחת לתקופה. היא בטוחה מאוד, אמינה, ולמרות שהיא אינה מגיעה עם מצבים שונים של עבודה, היא יודעת לעבוד בצורה טובה מאוד.

לוגו של הסקירה

העמידה ביותר: GARDENA PowerMax 4073

מכסחת הדשא GARDENA PowerMax 4073 היא עוד מכונה של ענקית המכסחות הגרמנית GARDENA והדגם הזה מציב סטנדרט חדש בכל הנוגע לעבודה על שטחים גדולים. המנוע העוצמתי והעמיד שלה מתאים לגינות גדולות במיוחד ולעבודה ארוכה ונוחה.

GARDENA PowerMax 4073

4.5 15

מכסחת דשא עמידה ואמינה, שעושה עבודה איכותית לאורך זמן ובשטח מורכב

יתרונות

עוצמתית, קלה, עמידה, נוחה לשימוש.

חסרונות

מוגבלת טכנולוגית, מעט יקרה.

קנה עכשיו ב- Walla Shops
קנה עכשיו ב- גינה פלוס
קנה עכשיו ב- Ace
קנה עכשיו ב- AZRIELI

מכסחת הדשא GARDENA PowerMax 4073 היא מכסחת איכותית ועמידה במיוחד, כאשר היא מסוגלת לטפל בגינות של כ-300 מטר מרובע. היא מגיעה מהיצרן הגרמניה GARDENA שהוא מהיצרנים הגדולים בעולם של מכסחת דשא. היא עוברת בקרת איכות גרמנית עם פרמטרים קשיחים, ויש לה מנוע מתקדם של 1,200 ואט. המכונה היא עוצמתית, אך קלה יחסית לתפעול עם מהירות של 3,400 סל"ד.

 

גובה הכיסוח של ה- GARDENA PowerMax 4073נע בין 20 ל-60 מ"מ, לבחירת המשתמש, אם כי המכונה היא אינה כוללת מספר רב של מצבים ביחס למתחרות הגדולות שלה. ידית הכיוון המרכזית עוזרת להתאמה המושלמת למשתמש, ונפח האחסון של המיכל שלה עומד על כ-29 ליטרים, כך שניתן לעבוד לאורך זמן וללא הפסקות.

לוגו של הסקירה

היקרה והמתקדמת ביותר: BOSCH Rotak 37 LI 36V

מכסחת הדשא BOSCH Rotak 37 LI 36V של היא מכסחת הדשא של העתיד. היא עוצמתית במיוחד, נטענת בקלות, עם חיווי חיצוני וכזו שתשאיר את הדשא שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים אותו, ללא כל מאמץ.

BOSCH Rotak 37 LI 36V

4.5 15

מכסחת דשא מתקדמת, שמהווה את הסטנדרט הגבוה ביותר של גינות בישראל כיום

יתרונות

מתקדמת, מתוחכמת, נטענת, יוקרתית.

חסרונות

יקרה.

קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- ממשר
קנה עכשיו ב- בראנד

מכסחת הדשא BOSCH Rotak 37 LI 36V היא פאר היצירה בכל הנוגע למכסחות דשא. מדובר במכונת הדגש של בוש, אשר כוללת בתוכה אפשרות הטענה נוחה לעבודה ארוכה ובלתי נגמרת על שטח גדול, עוצמה גדולה ו-6 רמות חיתוך שונות לפי בחירת המשתמש. קיבולת המיכל שלה הוא 40 ליטר, כך שאין שום בעיה לעבוד לאורך זמן והיא מאוד נוחה וקומפקטית, לבטח לאור המערכות המתקדמות שהיא כוללת.

 

ה- BOSCH Rotak 37 LI 36V היא מכונה יקרה במיוחד, כמעט פי 5 במחירה מהמכונות הזולות ביותר, אך כאשר לאנשים יש גינה גדולה המורכבת מכמה אזורים ומשטחים שונים, הם יהנו מאוד מהיכולת של המכסחת לעבודה בצורה אחידה לאורך זמן וליצור מראה אחיד לגינה. המכונה קלה לתפעול, נוחה מאוד, ויודעת לקרוא את השטח בצורה אופטימלית.

סיכום

איך לבחור את מכסחת הדשא המתאימה ביותר לכם?

המגוון הגדול של מכסחות דשא כיום יכול להיות מבלבל מאוד. יש המון מכסחות בכמה קטגוריות, והדבר החשוב ביותר הוא לראות כיצד הגינה שלכם בנויה, מה הצרכים שלכם מהגינה שלכם, ומה מתאים לכם ביותר. יש אנשים עם גינות שמורכבות מכמה אזורים, ויש צורך במכסחת איכותית במיוחד כמו ה- BOSCH Rotak 37 LI 36ומנגד, אנשים עם גינות קטנות בעלות משטח אחיד, יוכלו להסתפק ב- Gardena IKRA IELM 1232.

 

אנשים אשר מתעסקים בטיפוח הגינה, ורוצים לייצר נראות מיוחדת, ירצו מכונה מגוונת יותר, כדי לייצר פרסונליזציה בנוגע לאזורים שונים בגינה. בכל מקרה, חשוב גם לראות איך מוסר העבודה שלכם, האם אתם זקוקים להפסקות, או שאתם מעדיפים מכונה אחת שעובדת לאורך זמן עם קיבולת גדולה, כדי לסיים את כל התהליך בפעם אחת.

 

בחירת מכסחת הדשא הנכונה תקל מאוד על העבודה שלכם בגינה, ותשדרג את הנראות בצורה שהיא ברורה ונראית לעין. אם אתם אנשים שאוהבים לשבת בגינה, כמו כותב שורות אלו, תצטרכו מכונה אמינה ומגוונת. אין משהו יותר מהנה מלשבת בגינה בקיץ, עם המשפחה והחברים, ולעשות על האש אל מול גינה נעימה לעין. טיפוח הגינה הוא חשוב מאוד בביתנו, מכיוון שאנו נהנים להזמין אנשים וליהנות מגינה שכיף להסתכל עליה.

שאלות ותשובות על מכסחת דשא מומלצת

מה המחיר הממוצע של מכסחת דשא?

מרבית מכסחות הדשא הסולידיות נעות בין 500 ל-800 שקלים, והמגוון הוא רחב. עם זאת, ישנן מכונות מתקדמות עם מצבים שונים ויכולות למידת שטח, שיכולות לעלות 2,500 שקלים וצפונה מכך, אך הן עדיין חריגות באופן יחסי בשוק הישראלי.

מה החשיבות של מצבי הכיסוח אצל מכסחות דשא?

חצרות רבות בנויות בצורה שונה וקורה כי יש שטחים שונים שמצריכים מצבים שונים. עם מכסחת דשא מגוונת אפשר לייצר מראה אחיד, או שונה לפי הרצונות והצרכים של המשתמש. זהו פקטור חשוב מאוד בעיצוב החצר.

יש משמעות לנושא קלות השימוש?

כן. מכסחת טובה צריכה להיות כזו שאפשר לקחת אותה ממקום למקום, להזיז אותה בקלות ולהתאים אותה לגובה ולאופן העבודה של המשתמש. אף אחד לא צריך להתכופף או להרים משא כבד כשהוא מסדר את החצר.

עד כמה משמעותי הנושא של כיסוי השטח?

מכסחת דשא טובה ונכונה צריכה להגיע לכל מקום בחצר ולייצר עבודה נכונה גם בפינות שלה. לכן, חשוב שתתאימו את המכונה לאופי החצר שלכם, כי התאמת החצר למכונה הוא אינו אפשרי.