מכשיר לייזר ביתי – המומלצים ביותר להסרת שיער 2022

מכשירים מתקדמים להסרת שיער בלייזר שיהפכו את חייכן לקלים יותר עם מינימום כאב ומקסימום תוצאות חלקות במיוחד.

icon pos_1

ניתחנו

26 סקירות

ו-

3278 ביקורות

בתחום

טיפוח ושיער

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

שלוש הבחירות הכי מומלצות שלנו

השווה מחיר

כולל משלוח לארץ
X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

המכשיר הביתי הטוב ביותר

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

השווה מחיר

כולל משלוח לארץ
X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

מידע נוסף על מכשיר לייזר ביתי

מחפשת דרך נטולת כאב וקבועה להסרת שיער? מכשיר לייזר ביתי או מכשיר ILP הוא בדיוק מה שאת צריכה כדי להיפתר משיער גוף לא רצוי בקלות ובמהירות. נכון, מדובר במכשיר לא זול, אבל הוא סוגר לך פינה חשובה בכל הנוגע להסרת שיער. היום את כבר לא צריכה לצאת מהבית ולעבור טיפולים במכונים שונים, את יכולה לפשוט לרכוש את אחד המכשירים המומלצים של השנה ולהסיר שיער בבית.

שיער גוף לא רצוי הוא בעיה שחוזרת על עצמה לכל אורך השנה והפתרונות שכולנו מכירות מלאים בחסרונות; בין אם הגילוח שמביא איתו קוצים דוקרניים ושערות כלואות או שעווה חמה שרק האמיצות שביננו יכנסו להרפתקה הדביקה והרותחת הזו ואפילו מכונת להסרת שיער, שהשימוש בהן מרגיש כמו מתקן עינויים קטן עבור חלק.

 

וגם אם מצאת את אחד מהפתרונות הללו נסבל, הרי שהוא לא תמידי נכון? השיער תמיד יצמח בסופו של דבר ותצטרכי לחזור על התהליך תוך זמן קצר.

 

אבל אל תאמרו נואש, הטכנולוגיה מתקדמת ואיתה מגיע מפתרון הסרת שיער חדשני: השרת שיער בלייזר או ב-ILP. מדובר בתהליך נטול כאבים שמחזיק מעמד לתקופות ארוכות במיוחד, אשר עושה שימוש בקרני אור או לייזר אשר פוגעות בפיגמנט בתוך השערה ומחממות אותו עד שהתאים הגדלים נהרסים והשערה מפסיקה לגדול.

 

עד לא מזמן נשים היו הולכות למפגשים שבועיים או חודשיים אצל קוסמטיקאיות ונשות מקצוע אחרות כדי לעבור טיפולים להסרת שיער בלייזר, אבל היום הטכנולוגיה הזו זמינה לכולן ומגיעה בצורות קומפקטיות ונוחות לשימוש, כך שכל אחת יכולה לבצע טיפול הסרת שיער בלייזר איפה שהיא רוצה ומתי שהיא רוצה.

לוגו של הסקירה

הלייזר הביתי שממוקם במקום הראשון: Tria Hair Removal Laser 4x

קצת פחות מ-1,500 ₪, ה-Tria ללא ספק יעלה לכם כמות נכבדת של כסף – אך לאור העובדה שמדובר במכשיר הראשון והיחידי להסרת שיער בלייזר בבית שאושר על ידי ה-FDA, הוא הפך לפייבוריט של נשות מקצוע ומטופלות כאחד, בזכות התוצאות הנהדרות ברמה המקצועית שלו.

Tria Hair Removal Laser 4x

4.5 15

המכשיר הביתי היחידי להסרת שיער בלייזר שאושר על ידי ה-FDA

יתרונות

המכשיר הביתי היחידי שעושה שימוש בקרני לייזר

רמות אנרגיה גבוהות

נוח לשימוש

אפשר להשתמש גם על עור בהיר וגם על עור כהה

יעילות גבוהה

עוצמתי

חסרונות

לא עובד על שיער לבן

קנה עכשיו ב- אתר החברה

המכשיר הקטן הזה משתמש באותו טכנולוגיה בה משתמשות המקצועניות, מה שמסביר מדוע הוא הגיע למקום הראשון שלנו למרות שצריך להזמין אותו מחו"ל. הוא נותן לכן פי 3 יותר העלמת שיער מכל מכשיר ביתי אחר והוא היחיד שעושה שימוש בקרני לייזר לחיסול פיגמנט השיערה ולא בקרני אור כמו יתר המכשירים הביתיים. הוא עובד על שיער חום בהיר עד שחור, אך לא מספק תוצאות אפקטיביות על שיער לבן ובהיר במיוחד.

לוגו של הסקירה

מכשיר הלייזר בשיטת ה-IPL הטוב ביותר: Philips Lumea Advanced

ה- Lumea Advanced הוא מכשיר הסרת שיער נהדר מבית Philips, המתבסס על טכנולוגיית ILP. יש לו חיישן גוון עור אשר אומר לך באילו הגדרות להשתמש ושלוש תוספות לאזור הגוף, המפשעות והפנים. את לא תתאכזבי מהדגם הזה, אם כי בחו"ל תוכלי למצוא דגמים הרבה יותר יוקרתיים, עם חיישן עור ואפשרות לשימוש אלחוטי.

Philips Lumea Advanced

4.5 15

פשוט וטוב לשימוש גם בפעם הראשונה

יתרונות

מכשיר ILP מצוין

חיבורים שונים לחלקי גוף שונים

מוצר עם גב של חברה ידועה

חסרונות

לא ניתן להשתמש באופן אלחוטי

אין הגדרות אוטומטיות

קנה עכשיו ב- Last Price
כולל משלוח לארץ
קנה עכשיו ב- amazon.co.uk

משתמשות מדווחות כי ניתן לזהות הפחתה בכמות השערות לאחר 4 שבועות שימוש בלבד, בעוד השיער שכן צמח חזרה היה דק הרבה יותר ולכן גם הרבה פחות בולט. למכשיר זה יש גם חיישן מיוחד הקובע לפי גוון העור שלך באילו הגדרות כדאי לך להשתמש והחלקים שמגיעים בנוסף הופכים את המכשיר הזה למעולה עבור כל חלקי הגוף, אזורים רגישים והכל.

 

לאחר 12 שבועות משתמשות דיווחו על הפחתה משמעותית בכמות השיער על הגוף והפנים ואף אחת לא חוותה כאב או גירוי בעת השימוש. לכן, אם את מחפשת מוצר טוב של חברה שכולם מכירים, ה- Philips Lumea Advancedהיא בחירה נהדרת.

לוגו של הסקירה

הלייזר הביתי הקומפקטי ביותר: Silk'n Infinity 400,000

את לא צריכה לדאוג מגירויים, זיפים קוצניים או שערות חודרניות עם ה- Silk'n Infinity 400,000. הוא עושה שימוש בגלי אור מהירים במיוחד כדי להסיר שיער ביעילות ולצמיתות. נפשוט לשימוש, הוא עובד על כל אזור בגוף ומשאיר אותך עם עור חלק כמשי. נורת הקוורץ שלו מספקת פולסים וטעינה מהירים יותר כדי לזרז את התהליך.

Silk'n Infinity 400,000

4.5 15

מסיר שיער קטן ומהיר במיוחד

יתרונות

קל לשימוש

קומפקטי

מגיע גם לאזורים שקשה להגיע

ביצועים טובים

לא כואב

תוצאות מהירות

מתאים לכל סוגי העור

מחזיק מעמד הרבה זמן

חסרונות

מעט מגושם

לא אלחוטי

כולל משלוח לארץ
קנה עכשיו ב- Amazon
דגם אחר של החברה
קנה עכשיו ב- Last Price

מכשיר זה טוען שהוא מסוגל להציע טיפול גוף כולל בפחות מ-20 דקות, במטרה להפחית צמיחת שיער ולמנוע זיפים ושערות חודרניות. עם חיישן עור מובנה, הוא בודק גם את התאמת העור על מנת לוודא שהוא מפיק כמות נכונה של פולסי אור. את גם יכולה לחבר אותו לאפליקציה על ידי בלוטות', אשר מציעה תוכנית טיפולים וספירת פולסי אור.

 

משתמשות שמו לב להפחתת צמיחת שיער ודקות בשערה לאחר שימוש של 4 שבועות, כאשר כמעט 80% אמרו שהיה שיש שינוי משמעותי אחר 12 השבועות המומלצים בתוכנית. הן העריכו את העיצוב הפשוט והראש המדויק שלו, אשר מאפשר גישה גם לאזורים שקשה להגיע אליהם. הוא גם קומפקטי במיוחד, אידיאלי עבור אלו מכן שמחפשות לחסוך במקום.

לוגו של הסקירה

הלייזר הביתי הטוב ביותר מבחינת מחיר: MiSMON Hair Removal Device

אם דעתך מוסחת בקלות, את יכולה להפסיק עם הניחושים עם המכשיר להסרת שיער של MiSMON ומסך ה-LCD שלו, אשר מבצע מעקב אחר מספר ההבזקים על העור, כדי שלא תצטרכי לדאוג שדעתך תוסח ותשרפי את עורך. עם שימוש בטכנולוגיית IPL, יש לו גם חיישן עור אוטומטי מובנה, אשר הופך אותו לחסין תקלות אף יותר. אחרי 7 עד 9 טיולים, את יכולה לצפות לראות הפחתת שיער של עד 94%.

MiSMON Hair Removal Device

4.5 15

ביצועים מצוינים במחיר נוח במיוחד

יתרונות

מסך LCD שסופר את הבזקי העור

ביצועים טובים

מחיר נוח

נוח לשימוש

חסרונות

עובד בעיקר על שיער כהה ועל גוון עור בהיר עד שחום

כולל משלוח לארץ
קנה עכשיו ב- Amazon

גם אם יש לך כמות גדולה של שיער וגם אם שיטות להסרת שיער אכזבו אותך בעבר, המכשיר הנוצץ בצבעי ורד וזהב הזה לא יאכזב אותך, ולכן הוא נכנס לסקירה שלנו – פשוט אי אפשר לוותר עליו. ראשית, הוא ממש לא יקר בהשוואה לדגמים אחרים בסקירה הזו. שנית הודות למסך ה-LCD שלו, את יכולה לעקוב אחר מספר ההבזקים על העור שלך כך שלא תשכחי או תעשי בטעות יותר מדי ותשרפי את עצמך, מושלם למתחילות.

סיכום

מדריך לרכישת מכשיר לייזר ביתי

 

מה לקחת בחשבון כאשר קונים

מספר ההבזקים: מספר הפעמים שהמכשיר יכול להפיק הבזק. לרוב המכשירים יש מינימום של 100,000 ויש גם מכשירים, כמו ה- Silk'n Infinity 400,000שמציע 400,000 הבזקים. אבל ברגע שמספר ההבזקים נגמר, אתם תצטרכו להחליף נורה.

 

מספר הראשים לטיפול: אם אתם מתכננים להשתמש במכשיר במספר אזורים שונים עם עור שונה (גוף, מפשעות פנים, בתי שחי וכו'), יש מכשירים שמציעים ראשי טיפול שונים לאזורים שונים. הראשים הללו לרוב יאפשרו גישה נוחה יותר לאותו אזור.

 

רמת העוצמה: גורם זה משפיע על התדירות בה תצטרכו להשתמש במכשיר. חשוב לבדוק האם ניתן להתאים את העוצמה כדי שתוכלו לעבור עם המכשיר גם על אזורים רגישים יותר.

 

מספר המצבים: רוב המכשירים מציעים מצב גלישה ומצב חותם (מקובע), כאשר חלק מציעים גם מצב עדין.

 

מהירות: ככל שהזמן קצר יותר בין הבזק להבזק, כך גם התהליך להסרת השיער מהיר יותר.

 

חיישן עור אוטומטי: יש מכשירים אשר מאתרים אוטומטית את העוצמה האופטימלית והגדרות הבטיחות המומלצים לעור שלך באמצעות חיישן מובנה.

 

חוטי או אלחוטי: חלק מהמכשירים מאפשרים שימוש אלחוטי לשימוש נוח יותר, בעוד אחרים יכולים לעבור עם כבל בלבד.

 

איך משתמשים במכשיר לייזר ביתי להסרת שיער?

לאחר שרכשת מכשיר להסרת שיערת, בין אם בטכנולוגיית לייזר ובין אם בטכנולוגיית IPL, חשוב לוודא כי את עושה את ההכנות הנדרשות לפני השימוש. שימי לב כי המכשיר טעון במלואו וכי קראת את כל הוראות הבטיחות. נקי ויבשי את האזור המבוקש.

 

כדי לשמור על המכשיר במצב טוב, שימי לב כי את מאחסנת אותו בקופסה המקורית שלו או במקום בטוח, כמו ארון בחדר השירותים.

 

מספר הטיפולים שאת צריכה תלוי במכשיר שרכשת ובקצב גדילת השיער הטבעי שלך. המפתח הוא להיות עקבית בשימוש על מנת לראות תוצאות.

 

בעוד הסרת שיער בלייזר לרוב משווקת כמשהו קבוע, המציאות היא שזקיקי השערה שלך יחלימו בסופו של דבר ויצמיחו שיער נוסף בשלב מסוים. זו הסיבה שלאחר הטיפולים הקבועים, חשוב לתחזק את המצב ולעשות כל מספר שבועות או חודשים טיפול נוסף גם אחרי שהשגת את התוצאה הרצויה.

 

זה גם עשוי לקחת כמה טיפולים עד שתראי תוצאות, אבל חשוב שלא תשתמשי יותר מדי במכשיר, היות וזה עלול להוביל בגירוי בעור והיפר-פיגמנטציה.

שאלות ותשובות על מכשיר לייזר ביתי

איך משתמשים במכשיר להסרת שיער?

כדי שהסרת שיער במכשיר תעבוד באופן אפקטיבי, נדרש אורך מסוים של שערה שהמכשיר יוכל לעבוד איתה, לכן מומלץ לא לעשות שעווה לפני הטיפול. אולם, כן מומלץ לגלח לפני כדי שקרן האור או הלייזר תוכל לקבל גישה ישירה לזקיק השערה. אם השיער שלך ארוך מדי, את עלולה לקבל כוויה. לתוצאות הטובות ביותר מומלץ לבצע את הטיפולים במלואם ובאופן שגרתי כמומלץ. כל חברה מציעה מספר טיפולים ותהליך שימוש אחר.

כמה טיפולים צריך לעשות עם המכשיר להסרת שיער עד שאראה תוצאות?

רוב החברות ממליצות להשתמש במכשיר בין 4 ל-12 טיפולים, כאשר אחרי ארבעת הטיפולים הראשונים ניתן להבחין בשינוי. לאחר מכן יש לעשות רק טיפול תחזוקה כאשר מופיע שיער חדש, לרוב כל ספר שבועות או חודשים.

מה ההבדל בין מכשיר להסרת שיער בלייזר לבין ILP?

אל תבלבלו בין מכשיר לייזר למכשיר IPL. מכשיר לייזר עושה שימוש במקור אור שונה ומתמקד באזור מרוכז יותר. שיטת הלייזר לרוב עוצמתית יותר. מכשירי IPL משתמשים בהבזקי אור המחממים את זקיק השערה והורסים אותו. המכשירים האלה רבים ומגוונים יותר, לעומת מכשיר הלייזר הביתי אשר קיים רק אצל חברת Tria.

האם טיפול במכשיר יכאב לי?

רמת חוסר הנוחות משתנה מאדם לאדם. תתכן תחושת עקצוץ או חום לא נעימה, אבל הטיפולים מאוד קצרים לכן גם אם יש תחושה לא נעימה, היא עוברת מהר. יש מכשירים שמאפשרים לך להתאים את רמת העוצמה, אך חשוב לזכור שככל שהרמה נמוכה יותר הטיפול פחות יעיל.

close button
מעוניינים בהסרת שיער בלייזר? למחיר משתלם רק לגולשי פיינדר השאירו פרטים