אנטי וירוס מומלץ – הטובים ביותר 2021

לא עוד וירוסים ותוכנות זדוניות במחשב שלכם – הלו הם האנטי וירוסים הטובים ביותר שתוכלו למצוא השנה, בתשלום ואפילו בחינם.

icon pos_1

ניתחנו

24 סקירות

ו-

2157 ביקורות

בתחום

ציוד היקפי

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

רקע והקדמה

תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר יכולה להיות ההבדל בין חיים קלים ללחץ איום ונורא – אם נהיה כנים. השיגו את התוכנה הנכונה והמידע שלכם יהיה בטוח ושמור, כך שתוכלו להשתמש במחשב חסרי דאגות.

נכתב ע״י

נועם בן חיים

נועם בן חיים

כותבת וסוקרת עקשנית, מחפשת רק את הטוב ביותר ללא פשרות. חובבת יוגה, בעלי חיים וגלידה.

תוכנת אנטי וירוס נלחמת בתקיפות על המחשב שלכם מגורמים זרים כגון וירוסים, תוכנות ריגול (רוגלה), תוכנות זדוניות, מזימות פישיניג, רישום הקשות ועוד הרבה אחרים. התוכנה הנכונה תישאר מעודכנת ובמקרים מסוימים אפילו תשתמש בבינה מלאכותית כדי לוודא שאפילו הצורות החדשות ביותר של תקיפה לא יחדרו אל המחשב שלכם. זו הסיבה שלרוב עדיף לשלם על אנטי וירוס, היות ובתחום הזה כל המאפיינים הכי טובים שמורים לגרסאות בתשלום.

 

תוכנת אנטי וירוס חינמית יכולה להיות שימושית, אבל לעיתים קרובות תמצאו שהיא אינה מציעה הרבה ביטחון כמו הגרסה בתשלום. אפשרויות יוקרתיות אלו נמצאות שם לא רק כדי לעצור וירוסים על המחשב שלכם, אלא גם ממש למנוע מהם להגיע לשם מלכתחילה. זו יכולה להיות חומת אש או הגנה שעוצרת אפילו את ההתקפות הגנריות ביותר.

 

אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לאפילו יותר הגנה, אתם יכולים לחפש חבילות אבטחה לאינטרנט או לשקול שימוש בשירותי VPN.

לוגו של הסקירה

האנטי וירוס הטוב ביותר מכולם: Bitdefender Antivirus Plus

זו הייתה תחרות צמודה, אבל לפי דעתנו BitDefender היא תוכנת האנטי וירוס הטובה ביותר בשוק. עם חבילת האנטי וירוס הבסיסית, Bitdefender Antivirus Plus אתם מקבלים הגנה נגד וירוסים, תוכנות ריגול, תוכנות זדוניות וכמעט כל דבר אחר שינסה לפגוע במחשב שלכם.

4.5 15

Bitdefender Antivirus Plus

האנטי וירוס הטוב ביותר שתוכלו להשיג היום. נקודה.

יתרונות

הגנה מצוינת, פשוט לשימוש, הרבה אפשרויות, מחיר נוח.

חסרונות

האנטי וירוס של MAC מגיע עם פחות אפשרויות.

קנה עכשיו ב- אתר החברה!

מכשיר אחד

ובעוד זה טוב ויפה להגיד שהמוצר שלכם מגן נגד האיומים האלו, Bitdefender מגבה את הטענות הללו עם 99.5-100% של התקפות תוכנות זדוניות כאשר נבדה על ידי מומחים מהתעשייה.

 

יחד עם ההגנה המצוינת הזאת נגד תוכנות זדוניות ווירוסים, Bitdefender Antivirus Plus מגיע גם עם גישה ל-VPN כדי לעזור לכם להישאר אנונימיים ובטוחים כשאתם גולשים באינטרנט, יחד עם מאפיין Safe Files של Bitdefender אשר מסוגל להגן באופן ספציפי עם קבצים חשובים. גם המחיר כאן לא רע בכלל, כאשר הוא מתחיל ב-19.99$ לשנה הראשונה.

לוגו של הסקירה

הטוב ביותר לביצועים: Norton 360 Antivirus Plus

זו אכן הייתה תחרות צמודה בין המקומות הראשונים ברשימה, אבל ממש צמודה מאחורי המקום הראשון הייתה Norton 360 Antivirus Plus.

4.5 15

Norton 360 Antivirus Plus

תוכנת אנטי וירוס עם תמורה נהדרת שלא תאט אתכם כלל

יתרונות

הגנת אנטי וירוס נהדרת, מגוון דרגות, פשוט לשימוש, מחיר נוח.

חסרונות

הגנה על כמה מכשירים בו זמנית מוגבלת לדרגות הגבוהות יותר.

קנה עכשיו ב- אתר החברה!

גם כאן אתם מקבלים חבילת אנטי וירוס נהדרת אשר מגנה עליכם מכל מני סוגים של איומים ברשת הכוללים וירוסים, תוכנות ריגול ותוכנות זדוניות. ושוב, Norton יכולה לגבות את הטענות שלה עם תוצאות נהדרות במבחני אנטי וירוס של התעשייה ממומחים כמו AVTest ו- AV Comparatives, בהם Norton 360 השיגה תוצאות מושלמות.

 

מבחינת האקסטרות והמאפיינים המיוחדים שאתם מקבלים, אתם מקבלים גם גישה למנהל סיסמאות יחד עם 2GB של אחסון על ענן און ליין כדי לעזור לכם להגן על הקבצים הרגישים ביותר שלכם, אשר עלולים ללכת לאיבוד במקרה שהמחשב הביתי שלכם ייפגע.

לוגו של הסקירה

ההגנה הטובה ביותר: Kaspersky Anti-Virus

שם ענק נוסף שתשמעו כאשר תדברו על תוכנות אנטי וירוס (ומסיבה טובה), Kaspersky Anti-Virus הוא אחת מתוכנות האנטי וירוס הטובות ביותר שאי פעם ראינו – למעשה, הסיבה היחידה שהיא לא הגיעה במקום הראשון ברשימה שלנו היא חוסר האקסטרות. אבל בתור תוכנת אנטי וירוס, בראש ובראשונה, Kaspersky היא בחירה נהדרת.

4.5 15

Kaspersky Anti-Virus

האנטי וירוס הטוב ביותר להגנה בלבד

יתרונות

הגנה יוצאת מן הכלל, מאוד פשוט לשימוש, זול יחסית.

חסרונות

אין מאפיינים נוספים, אין הגנה על MAC בדרגה הבסיסית, יקר אם אתם רוצים להגן על מכשיר יחיד.

קנה עכשיו ב- אתר החברה!

אתם מקבלים הגנה מווירוסים, תוכנות ריגול, תוכנות זדוניות ומגוון טכניקות פריצה אחרות שעלולות להזיק למחשב שלכם. כאשר נבדקה לאחרונה על ידי מומחי אנטי וירוס ב- AV Testו- AV Comparatives, Kaspersky Anti-Virus השיגה ציונים מושלמים,  חוסמת כל קובץ זדוני שנקרה בדרכה.

 

הסיבה היחידה שאולי תרצו להסתכל על אנטי וירוס אחר היא אם אתם מעוניינים באקסטרות ומאפיינים מיוחדים שתוכנות אחרות מציעות, כגון VPN וניהול סיסמאות או אם אתם צריכים להגן על מכשיר אחד. Kaspersky Anti-Virus מתחיל במחיר של 29.99$ לשנה הראשונה ומכסה 3 מכשירים, אבל אין אפשרות למכשיר יחיד, כך שהמתחרות שלה זולות יותר כאשר זה נוגע להגנה על מכשיר אחד.

לוגו של הסקירה

החינמי הטוב ביותר: Avast Free Antivirus

מה הייתם אומרים אם היינו מספרים לכם שאחת מתוכנות האנטי וירוס הטובות ביותר בשוק היום עולה 0 ₪? כלום, שום נדבר, אפס מאופס. ובכן זה נכון, מפני ש- Avast Free Antivirus, כפי שהשם מרמז, היא תוכנה חינמית לחלוטין. אין עמלות נסתרות או תשלומים מאוחרים. היא פשוט בחינם.

4.5 15

Avast Free Antivirus

האנטי וירוס החינמי הטוב ביותר שתיתקלו בו

יתרונות

חינמי, ביצועים מצוינים.

חסרונות

מאט את המחשב שלכם.

קנה עכשיו ב- אתר החברה!

אבל היא בטח לא יכולה להיות טובה כמו תוכנות האנטי וירוס האחרות, נכון? לא נכון. Avast Free Antivirus מציעה לכם את אותן רמות ההגנה כפי שרבים מהשמות הגדולים בשוק מציעים, מגינה על המכשירים שלכם מהתקפות של ווירוסים, תוכנות ריגול ושלל צורות של תוכנות זדוניות. גם הביצועים של נהדרים, כאשר היא חוסמת בין 99.7-100% של התקפות כפי שנבדק על ידי מומחים במהלך סבב הבדיקות האחרון.

 

החיסרון היחידי כאן הוא שהתוכנה אינה רצה באופן יעיל כפי שכמה מתוכנות האנטי וירוס היוקרתיות יותר רצות, כך שאתם עשויים להרגיש האטה משמעותית במחשב שלכם, במיוחד אם אתם משתמשים בדגם ישן. מחיר קטן לשלם, כאשר אתם לא משלמים כלום למעשה.

לוגו של הסקירה

הטוב ביותר לטכנו-פובים: McAfee Total Protection

בעוד חברות אחרות סדרו בדרגות שונות את ההצעות שלהן עם מספר חבילות שונות, McAfee מציעה פתרון אנטי וירוס יחיד הנקרא McAfee Total Protection. אם נהיה כנים מדובר בחבילה עצומה להגנה על האינטרנט, אבל היא כן כוללת הגנת אנטי וירוס כך שחשבנו שיהיה חבל אם לא נציין אותה כאן.

4.5 15

McAfee Total Protection

הגישה של McAfee היא גישת הכל או כלום ואתם נהנים ממנה

יתרונות

מידה אחת מתאימה להכל (חבילה שכוללת את כל סגי ההגנה), סט מאפיינים מגוון.

חסרונות

אין אנטי וירוס נפרד, יש אפשרויות טובות יותר.

קנה עכשיו ב- אתר החברה!

כאשר זה מגיע להגנת אנטי וירוס, McAfee הייתה אחת השמות הגדולים במשך שנים ועדיין מציעה מוצר מצוין, למרות שחלק מהמתחרות התחילו למשוך את תשומת הלב לכיוונן. האנטי וירוס התנגד בין 97.8-98.4% להתקפות בבדיקות האחרונות שנעשו על ידי מומחים, תוצאה מצוינת – אם כי היא נופלת מעט בהשוואה לתוצאות של שלושת המקומות הראשונים ברשימה שלנו.

 

אתה מקבלים מלא מאפיינים נוספים בתוך החבילה הזאת, כולל חומת אש, מנהל סיסמאות, גורס קבצים ו-VPN מוגן. אבל לא מדובר באקסטרות או תוספות, הם חלק מחבילת ההגנה שאתם משלמים עליה. המכירה מתחילה במחיר של 29.99$ להגנה על מכשיר אחד במשך שנה. זה לא כל כך נורא, אבל אתם צריכים רק תוכנת אנטי וירוס אתם יכולים לקבל כיסוי על יותר מכשירים במחיר זול יותר אצל חברות אחרות.

סיכום

איך לבחור אנטי וירוס מומלץ?

יש מספר גורמי מפתח שיש לקחת בחשבון כאשר אתם מנסים לבחור את חבילת האנטי וירוס האידיאלית עבורכם. גורמים אלו כוללים האם אתם רוצים להוציא כסף על הגנה על המחשב ומהם הצרכים האישיים שלכם. האם יש לכם הרבה מכשירים הדורשים הגנה? האם יש לכם משפחה ואתם צריכים להגן על הילדים כאשר הם גולשים באינטרנט?

 

לא משנה מה המצב שלכם, אנחנו כאן כדי להדריך אתכם בבחירת האנטי וירוס המושלם עבורכם.

 

מנוע אנטי וירוס איכותי

שיקול די ברור ומרכזי כדי להבטיח שאתם מקבלים הגנה טובה מהאנטי וירוס שלכם – שהיא המטרה הברורה שגרמה לכם להתקין את אותו אנטי וירוס מלכתחילה – הוא לוודא כי יש לו מנוע אנטי וירוס איכותי ומדורג היטב. מדובר בחלק המפתח של התוכנה אשר סורק את המחשב שלכם ומגן עליה מפני תוכנות זדוניות, וככל שהמנוע טוב יותר, כך סביר יותר להניח שהווירוסים והתוכנות הזדוניות לא יצליחו לחמוק מתחת לרדאר שלו.

 

לשלם או לא לשלם? זאת השאלה

החלטה חשובה נוספת שעליכם לעשות היא האם אתם מוכנים להוציא כסף על הגנת האנטי וירוס או לא.

 

קיימים לא מעט תוכנות אנטי וירוס חינמיות מצוינות בשוק, כך שאתם לא חייבים לשלם כדי לקבל הגנה מתוכנות זדוניות. אבל לכל דבר יש מחיר – זאת אומרת לחוסר מחיר גם יש מחיר. לדוגמה, האנטי וירוס החינמי של Avast יגן על המחשב שלכם מצוין, אבל הוא גם יאט אותו.

 

אז למה שתרצו לרכוש מוצר אם אפשר ליהנות מהגנה חינמית? ובכן, גרסאות פרמיום יוקרתיות מציעות לרוב הטבות במונחים של מאפיינים נוספים, אשר שומרים עליכם אפילו יותר בטוחים און ליין (כמו מנהל סיסמאות, VPN ועוד), וחלק מהאנשים עשויים למצוא אותם מאוד שימושיים. אנחנו נגיע לכך בקרוב.

 

אולם, זכרו שאנטי ווירוס חינמי יכול להגן עליכם מצוין. אפילו Windows Defender – הטבה חינמית שמגיעה כלולה עם Windows 10 – יכול להגן עליכם מעולה ברמה הבסיסית.

 

כמה הגנה אתם צריכים?

אם אתם רק זקוקים להגנה בסיסית נגד תוכנות ווירוסים ותוכנות זדוניות, אולי רק עבור מחשב אחד (או רק למספר מכשירים), אתם יכולים לקנות מוצר אנטי וירוס בסיסי או אפילו ללכת על אחד חינמי.

 

אולם, אם אתם רוצים לקבל יותר מאפייני אבטחה והגנה רחבה יותר מכל הדברים הזדוניים שאפשר למצוא און ליין, אתם תצטרכו להוציא קצת כסף (אבל לא בהכרח הרבה) כדי לקבל חבילת אנטי וירוס או אפילו חבילת אבטחה אינטרנטית כוללת.

 

חבילות אלו נבנות על מאפייני אנטי וירוס בסיסיים ומוסיפות עליהן כל מיני אקסטרות ביטחוניות, והן אידיאליות אם אתם רוצים הגנה לא רק לעצמכם, אלא גם לכל המשפחה שלכם. זאת מפני שאותם מאפיינים ביטחוניים נוספים לרוב נותנים שליטה להורים אשר שומרת על הילדים בטוחים (ומשגיחה על הפעילות שלהם במחשב בחלק מהמקרים). בנוסף, הן גם מציעות הגנה ליותר מכשירים מאשר אנטי וירוס פשוט ותומכות בפלטפורמות שונות, כך שלא רק מחשבי Windows נהנים מהגנה מקיפה, אלא גם Mac ומכשירים ניידים.

 

אז אם יש לכם הרבה מכשירים, במיוחד אם רוב המכשירים שייכים לבני משפחה צעירים, חבילת אבטחה כוללת לאינטרנט עשויה להיות מושלמת עבורכם. אם אתם זקוקים רק לאנטי וירוס, בלי כל המאפיינים הנוספים, יש מוצרים מעולים שמופיעים ברשימה מעלה.

 

מקסימום אבטחה

אלו מכם שמחפשים הגנה כוללת והרבה מעבר לבסיסית, עשויים להתעניין בחבילות הגנה אשר כוללת גם VPN. VPN נותן לכם רמה נוספת של אבטחה ופרטיות און ליין וכמה מהחבילות היותר מוצלחות מגיעות עם המאפיין הזה מובנה (כמו לדוגמה ה-Norton 360).

 

זה לא רק מאוד נוח, אלא גם יחסוך לכם כסף לעומת רכישה נפרדת של אנטי ווירוס ו-VPN – לפעמים גם הרבה כסף.

 

עוד נקודה נוספת של אבטחה שכדאי לזכור היא שחלק ממוצרי הדגל יציעו גם שטח אחסון מקוון, אשר יאפשר לכם לגבות חלק מהמקבצים החשובים שלכם על ענן. שמירת הנתונים שלכם מגובים על ענן וגיבוי נוסף על כונן חיצוני, זה תמיד רעיון טוב לשמור על הנתונים שלכם בטוחים במקרה של אסון. אם עדיין אין לכם ענן אחסון כלשהו, זה עשוי גם כן להשפיע על ההחלטה שלכם.

 

גורמים נוספים

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא האם אתם טיפוסים טכנולוגים שמבינים דבר או שניים במחשבים או שאתם טירונים שרק נכנסים לעולם הזה. אם המצב הראשון הוא הנכון, חפשו אנטי וירוס עם הרבה אפשרויות "מתחת למנוע", מה שיאפשר לכם להתעסק עם ההגדרות ולהריץ את התוכנה איך שאתם רוצים.

 

טירונים, מצד שני, ירצו להשיג אנטי וירוס שמתקינים ושוכחים ממנו, זאת אומרת שהוא דורש מעט מאוד אינטראקציה מהמשתמש ומספק ממשק נקי ופשוט.

 

גם המחשב (או הפלאפון) עליו אתם מתכננים להריץ את האנטי וירוס הוא גורם שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים אנטי וירוס. אם יש לכם פיסת חומרה ישנה שמתחילה להתקשות מבחינת ביצועים, אתם תרצו ללכת על אנטי וירוס עם השפעה מאוד קלה על המערכת. אם להיות כנים, זה אידיאלי לבחור תוכנה קלה (או לפחות לא כבדה) עם טביעת רגל כמעט בלתי מורגשת לא משנה באיזה מחשב אתם משתמשים, אבל זה חשוב במיוחד אם יש לכם מכונה ישנה ואיטית.

שאלות ותשובות

אני חייב להוציא כסף כדי לקבל אנטי וירוס מומלץ?

תלוי מה אתם מצפים לקבל מהאנטי וירוס שלכם. אם אתם מחפשים הגנה בסיסית למכשיר יחיד, אתם יכולים גם להסתפק באנטי וירוס חינמי. אולם, אם אתם מחפשים את ההגנה הטובה ביותר יחד עם מאפייני אבטחה נוספים כגון VPN, חומת אש, ניהול סיסמאות ועוד – אנטי וירוס חינמי לא יספק אתכם ותצטרכו להוציא סכום סימלי על חבילה בתשלום.

ממה מגן עלי אנטי וירוס?

אנטי וירוס מגן עליכם מתוכנות זדוניות ("נוזקות") הכוללות ווירוסים, תוכנות ריגול, תולעי מחשב, סוס טרויאני וכל תוכנה אחרת שמנסה להזיק למחשב שלכם. אולם, חברות רבות מציעות אקסטרות בנוסף על שירותי ההגנה שלהן הכוללות גם אבטחת אינטרנט, VPN, השגחת הורים ועוד שלל מאפיינים נוספים שיקלו על חייכם.

איזה אנטי וירוס הכי מתאים למחשב חלש או ישן?

ככל שהאנטי וירוס יהיה קל יותר וטביעת כף הרגל שלו על המערכת תהיה קטנה יותר, כך הוא יתאים יותר למחשבים חלשים או ישנים.

האם מסובך להתקין אנטי וירוס?

רוב החברות מציעות התקנה מאוד פשוטה ומהירה למוצרים שלהן. לרוב מדובר בהורדה פשוטה מאתר החברה ולאחר מכן התקנה של מספר דקות עם מדריך פשוט מטעם החברה. לאחר שהפעלתם את האנטי וירוס שלכם הוא יפעל ברקע ויגן עליכם מכל רע. שימו לב שחשוב מאוד לשמור עליו מעודכן.