מכשיר בייבי סנס מומלץ – סקירת הטובים ביותר 2022

מוניטורים נשימתיים לבטיחות התינוק שלכם, הדגמים המומלצים ביותר של השנה.

icon pos_1

ניתחנו

8 סקירות

ו-

443 ביקורות

בתחום

מוצרי תינוקות

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

שלוש הבחירות הכי מומלצות שלנו

השווה מחיר

7+ דגם חדש ומשופר

השווה מחיר

2 Snuza Pico
X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

מידע נוסף על מכשיר בייבי סנס מומלץ

אחד החששות הכי גדולים של הורים טריים הוא נושא הנשימה של התינוק בזמן שהוא ישן. בעבר היו מקרים רבים של תמותת תינוקות בעקבות כשלים במערכת הנשימה או חנק, מה שהוביל למציאת פתרונות טכנולוגיים לטובת ניטור הנשימה של תינוקות בזמן השינה.

 

מכשיר הניטור הפופולארי ביותר הוא של חברת בייבי סנס האמריקאית שנחשבת למובילה בתחום ולכן הודבק למוניטור נשימתי הכינוי "בייבי סנס".

 

בעיקרון המכשיר אמור לבצע מעקב נשימתי אחר התינוק ויש לו יתרונות וחסרונות. תומכי המכשיר סומכים על כך שיתריע בזמן וימנע אף אסון במקרה של הפסקת נשימה ואילו אחרים טוענים שהוא מתכון מהיר להתקף לב להורים ואפילו פולט קרינה. כל הורה והרגליו, כנראה שעבור התינוק הראשון במשפחה תרכשו לכם מוניטור נשימתי ולאלו שייוולדו אחריו לא בהכרח.

נכתב ע״י

חלי בילו

חלי בילו

יזמית, בלוגרית, מרצה, חיית רשת, יועצת עסקית לתחום הדיגיטל, אמא ל-3 ילדים מדהימים ובעלת האתר 2bmommy

כיצד פועל מוניטור נשימתי לתינוקות?

המוניטור נשימתי מורכב ממעין יחידת בקרה שנמצאת במיטה ומלוח אחד או שניים שנמצאים על גבי המזרן שעליו התינוק ישן. את הלוחות ההורה מפעיל כאשר הוא מניח את התינוק על המיטה, ומאותו הרגע הם מנטרים את תנועות הנשימה של התינוק.

 

כאשר נוצר מצב שבו התינוק מפסיק לישון או שמרימים אותו, לאחר 15 שניות המכשיר מצפצף בעוצמה על מנת להעיר את התינוק ממצב של דום נשימה או עילפון ועל מנת להתריע בפני ההורים שכדאי לבדוק את התינוק שיתכן ונמצא במצוקה.

ישנם מקרים רבים שבהם הורים טענו שהמוניטור צפצף בלילה אך התינוק ישן בשלווה, דבר הנגרם או מטעות או מהפסקת נשימה, לא תמיד אפשר לדעת בוודאות אבל עדיף להיות בצד הבטוח, במיוחד בחצי שנה הראשונה כאשר עניין המוות בעריסה בעל שכיחות גבוהה יותר.

לוגו של הסקירה

המוכר ביותר: בייבי סנס 7

מורכב מפלטה ומכשיר ניטור שמחובר באמצעות כבל חשמלי. מכשיר הבייבי סנס למעשה נמצא על גבי המזרן, כך שהחיישנים שלו יכולים להרגיש את התינוק, את תנועות הנשימה, ולהתריע במידה והן נפסקות מסיבה כלשהי.

בייבי סנס 7

4.5 15

אחד המכשירים הפופולריים ביותר בעולם

יתרונות

אמין

בטיחותי

יעיל

קל ונוח להפעלה באמצעות כפתור אחד

חסרונות

הכבלים עלולים לצאת במקרה של תינוקות פעלתניים מדי, ולגרום לאזעקות שווא

לא יודע להתמודד במצב של תאומים

7+ דגם חדש ומשופר
קנה עכשיו ב- Walla Shops
קנה עכשיו ב- שילב
7+
קנה עכשיו ב- ToyLand
7+
קנה עכשיו ב- עגליס

במידה ותהיה הפסקת נשימה, המכשיר יתריע באמצעות אזעקה לאחר 15 שניות כי התינוק אינו נושם. הפלטות מחוברות למכשיר באמצעות כבל קטן שנמצא מתחת לסדין.

 

המכשיר נבדק ואושר כבטוח לתינוקות ע"פ תקני בטיחות מחמירים בכל רחבי העולם. טכנולוגיה בטוחה שנמצאת בשימוש בבתי חולים ובבתים פרטיים ברחבי העולם, למעלה מ25 שנה!

 

  • מתאים לתינוקות בריאים מגיל לידה ועד לגיל שנה
  • ללא הפרעות אלחוטיות או התנגשות עם מוצרי אלקטרוניקה אחרים
  • שני גלאים רגישים מאוד, לכיסוי מלא של מיטת התינוק
  • בטוח לחלוטין לשימוש ואינו פולט קרינה העלולה לפגוע בתינוק
לוגו של הסקירה

המתקדם ביותר בעולם: Snuza Pico

המכשיר מורכב מחיישן בגודל של כ-4 ס"מ שמוצמד לגוף התינוק ועוקב אחר פעולות הנשימה שלו, שעות שינה, ערות וגם דופק. המכשיר מחובר לאפליקציה שבאמצעותה ההורים יכולים לבדוק בכל רגע נתון את מצב הנשימה של התינוק ואת הפרמטרים המצוינים.

Snuza Pico

4.5 15

הדור הבא של מכשירי הניטור לתינוקות

יתרונות

אמין

בטיחותי

יעיל

נוח לשימוש להורים ולתינוק

תוכלו לרכוש שניים ולשים לתאומים שישנים באותה המיטה

המעקב באמצעות האפליקציה נוח וזמין בכל שעה

חיבור לחיתול ב-3 שלבים פשוטים

זכה בפרס המוניטור לתינוקות החכם ביותר

חסרונות

מחיר גבוה, אבל שווה את ההשקעה.

2 Snuza Pico
קנה עכשיו ב- Walla Shops
Snuza Pico2
קנה עכשיו ב- KSP
Snuza Pico2
קנה עכשיו ב- צוציק
2 Snuza Pico
קנה עכשיו ב- ToyLand

במידה והמכשיר מאתר הפסקה בנשימה, הוא יפעיל רטט כדי להעיר את התינוק – מה שיכול להציל במצב של דום לב או הפסקת נשימה והוא גם ישלח התרעה באמצעות האפליקציה וירעיש עם אזעקה (ניתן להצמיד לחיתול ללא הפרעה. תרמומטר אינפרא-אדום מובנה אשר יתריע לכם כאשר אם לתינוק עולה או יורד החום.

לוגו של הסקירה

מוכר כמוצר רפואי: מוניטור נשימה 6 Nanny

המוניטור נשימה של נאני 6 מוכר כמכשיר רפואי לניטור סדירות קצב נשימות התינוק והתנועות שלו. המכשיר יודע להתריע על כל הפסקת נשימה עם רפידות חיישנים גדולות לכיסוי מקסימלי והוא יודע להתריע על ירידה במספר הנשימות  – 8 נשימות לדקה.

6 Nanny

4.5 15

זכה כמוצר השנה באנגליה והוא מוכר כמכשיר רפואי לכל דבר

יתרונות

אמין

בטיחותי

יעיל

ניתן להתקין את המוניטור בכל מקום

חסרונות

מכשיר פשוט אשר איננו חושף את התינוק לכבלים או חוטים

לא יודע להתמודד במצב של תאומים.

קנה עכשיו ב- הממלכה הקטנה

במצב של הפסקת נשימה, המכשיר ימתין 15 שניות לפני שישמיע אזעקה קולית חזקה כדי להעיר את התינוק וההורים. כמו כן המכשיר פועל על סוללות עם נורה שמתריעה לפני שהסוללה נגמרת (הסוללה יכולה להחזיק כחצי שנה). המוניטור של נאני 6 מתאים למיטה או לעריסה עם פלטות חיישנים גדולות.

 

למכשיר מצורפת רפידת חיישנים ביחידה אחת שמכסה את כל הגוף של התינוק, כבל באורך 15 מטר, עם מאריך באורך של 7 מטר נוספים. ניתן להתקן את המוניטור בכל מקום רצוי. קל ונוח לתפעול.

לוגו של הסקירה

הקטן ביותר עם טכנולוגיה חדשנית: Snuza HeroMD

המוניטור החדשני של סנוזה הירו MD , הוא המוניטור הקטן ביותר שקיבל אישור של מוניטור רפואי לכל דבר, עם טכנולוגיה חדשנית שיודעת לנטר את נשימות ותנועות התינוק. החיישן נצמד בקלות לחיתול התינוק וכך נמצא איתו כל הזמן בעריסה, במיטה, בעגלה וכדומה.

Snuza HeroMD

4.5 15

המילה האחרונה בתחום ניטור הנשימה לתינוקות

יתרונות

אמין

בטיחותי

יעיל

קומפקטי ונוח לשימוש

יכול להתאים במצב של תאומים שישנים באותה המיטה

ניטור 24/7 בכל מקום

בעל אישור לשימוש רפואי

חסרונות

ללא אפליקציה לנייד לעומת הסנוזה פיקו, אבל עולה מחצית מהמחיר.

קנה עכשיו ב- Walla Shops
קנה עכשיו ב- ToyLand
קנה עכשיו ב- צוציק

באמצעות חיישן קטן שנצמד לחיתול של התינוק, תוכלו לישון בבטחה בידיעה שיש מי ששומר על הבייבי שלכם. החיישן יודע לאתר הפסקות נשימה ובמידה ויש הפסקת נשימה מעל 8 שניות, הוא יפעיל רטט שיעיר את התינוק ואם זה לא יעזור, תוך 15 שניות תתחיל אזעקה חזקה שתעיר גם את ההורים.

 

בבוקר תוכלו לראות אם היה שימוש במנגנון הרטט בלילה ולעקוב בהתאם.

סיכום

לסיכום ,כיום ישנם פיתוחים טכנולוגיים שהופכים את נושא ניטור הנשימה לתינוקות לפשוט, קל ויעיל. הורים רבים מעדיפים את מכשירי הניטור הקטנים והקומפקטיים על פני מכשיר הבייבי סנס הגדול והמסורבל שכולל פלטות ולוחות שצריך לשים במיטה, כשבמקרה של תינוקות פעלתניים – יש סיכוי שהחוט יתנתק ויגרום לצפצופים מיותרים באמצע הלילה.

 

כמו כן, כאשר המוניטור נמצא על גוף התינוק, קל יותר לכבות אותו והוא קטן ולא מפריע, כך שלא יהיה מצב שבו קמתם להרים את התינוק כי התעורר ובכה בלילה, ואז התחיל צפצוף מבהיל (מניסיון אישי, זה קורה הרבה.

 

מכשיר ניטור לתאומים  – מוניטור נשימתי לתאומים.

 

כאמא לתאומות, אני יכולה לשתף שכשהן היו קטנות, הן אהבו לישון יחד.

 

זה היה נראה לי כמו המהלך הטבעי ביותר, אחרי שבמשך 9 חודשים בבטן הן התרגלו להרגיש תמיד שמישהו נוגע בהן, היה להן חמים ונעים, ואז הן יצאו החוצה לעולם הקר, ופתאום היה חסר להן להרגיש שהן לא לבד.

 

באחד הלילות הסוערים בסביבות גיל שבועיים פשוט הנחתי אותן אחת ליד השניה והן נרגעו תוך רגע ונרדמו. בתקופה הזו לא היה את המוניטור האישי, אלא רק את הפלטות, כך שנאלצתי לשים אותן לישון ללא מוניטור חלק מהזמן ולא להיות שקטה, אך ניכר היה שזה הפתרון החביב עליהן.

 

היתרון הגדול של מכשירי הניטור הקומפקטיים הוא שבמקרה של תאומים שישנים יחד באותה המיטה, תוכלו לשים מוניטור נשימתי לכל אחד מהם, היות והבייבי סנס הרגיל וה- NANY, לא יודעים להתמודד עם 2  תינוקות.

 

ברגע שיש לכם מכשיר ניטור אישי שנמצא על גבי גוף התינוק, אתם מכוסים!

 

דיסקליימר – אין לראות בהמלצות אלו המלצות רפואיות או בריאותיות, האחריות על השימוש עליכם בלבד.

שאלות ותשובות על מכשיר בייבי סנס מומלץ

מה המחיר הממוצע של מכשירי בייבי סנס?

המחיר הממוצע של מרבית מכשירי הבייבי סנס נע באזור ה-500 שקלים. גם המכשירים המתוחכמים יותר לא מגיעים למחיר של 4 ספרות ולכן, בהחלט שווה להשקיע לאחר ביצוע סקר השוק, על מנת לקנות את המכשיר הטוב ביותר לכם, בידיעה שהוא לא יהיה יקר בצורה קיצונית. עם זאת, אם תרצו להוסיף מסכים ופיצ'רים שונים, תצטרכו להוסיף סכום נוסף.

למה חשוב לשים לב בקניית בייבי סנס?

שני הדברים החשובים ביותר בבייבי סנס זה נושא האמינות והבטיחות. מדובר במכשיר שלרוב הוא סטטי, וצריך שהוא יפעל בזמן אמת. אמינות היא שם המשחק. בנוסף, אף אחד לא רוצה לחשוף את התינוק שלו לסכנות ולכן, חשוב לשים לב שקונים מכשיר שהוא אינו עם חוטים חשופים, וכזה שיהיה קשה לפרוץ אליו מבחינה טכנולוגית.

איך מחברים בייביסנס?

לכל מכשיר יש את החיבורים שלו, וצריך לשים לב להוראות ההפעלה. ברוב המקרים, המכשיר מתחבר מתחת לכרית או המזרון, או לצד של העריסה. יש מכשירים שמתחברים אפילו לחיתול של התינוק בצורה נוחה. המטרה הסופית היא לא לחשוף את הילד לחוטים משום סוג, ולראות שהמכשיר תקין. המכשירים החדשים גם מתחברים לאפליקציות, שמשדרגות עוד יותר את השימוש.

האם יש תוספות לבייביסנס המוכר?

כן, כיום אפשר לחבר לבייביסנס גם מסך, ולקבל נתונים בצורה חיה לאפליקציה שבודקת את הדופק של התינוק. יש הרבה מאוד אלמנטים טכנולוגיים שמתיימרים לספק להורים את השקט שהם צריכים כדי למנוע אסון. עם זאת, יש גם חשיבה שאומרת שמכשירים כאלו יוצרים לחץ שהוא מיותר. כל אחד צריך לעשות חושבים ולראות האם מכשיר כמו בייביסנס הוא יעיל עבורו.