כיריים גז מומלצות – סקירת הטובות ביותר 2022

נבחרת 9 כיריים גז מסורתיות ועוצמתיות לבישול אותנטי על להבה משתנה, אשר יראו נהדר במטבח שלכם

icon pos_1

ניתחנו

17 סקירות

ו-

1200 ביקורות

בתחום

חשמל לבית

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

שלוש הבחירות הכי מומלצות שלנו

הבטיחותיות ביותר

השווה מחיר

דגם 71
X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

בדוק מחיר

מעולות לבשלנים

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

בדוק מחיר

מעוצבות ומיוחדות

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

בדוק מחיר

מידע נוסף על כיריים גז מומלצות 2022

כיריים גז מומלצות עדיין יכולות לנצח כמה מהכיריים אינדוקציה שבשוק, למרות שהאחרונות הן המילה האחרונה בטכנולוגיית מטבח ומופעלות באמצעות מדע וקסם. למעשה, גז הוא עדיין הדרך הפופולארית ביותר לחמם אוכל, למרות שהאינדוקציה הופעות ליריבות לא פשוטות בשנים האחרונות. כיריים גז הן די זולות לרכישה ולתחזוק, ויכולות לשמש בכל טכניקות הבישול שאנשים מכירים ואוהבים.

 

כיריים גז הם למעשה מוצר ותיק ומוכר, הן מונחות על השיש ופועלות באופן עצמאי על ייד חיבור לגז. כמובן שהן חסכוניות יותר לעומת כיריים חשמליות. אחד הדברים החשובים בבחירת כיריים היא ההתאמה שלהן למטבח שלכם או יותר נכון לגודל השיש. הן צריכות להיות קטנות מהשטח שאצתם מקצים להן על השיש. אז כדאי למדוד אותו טוב ולבדוק אם כדאי ללכת על גודל סטנדרטי או גדלים אחרים – רחבים יותר. מבחינת נוחות השימוש בדרך כלל הכפתורים נמצאים בצד אבל יש כיריים שבהן הכפתורים נמצאים בתחתית וכדאי שתחשבו מה יהיה לכם נוח יותר לשימוש יומיומי.

 

  • בנוגע לתוספות על הכיריים – רשת ברזל יצוקה מחזיקה זמן רב יותר מפלדה או אמייל. אמייל מצריך ניקוי יסודי בכל פעם שכן טפטופים של מים ישאירו בו כתמים ואף יגרמו לו להחליד.
  • חישבו על מנגנון ההצתה – רצוי שיהיה אוטומטי
  • כדאי להימנע ממערכות הפעלה מסובכות מידי או דיגיטליות
  • חיישן בטיחות (טרמוקאפ) כיום מותקן בכל סוג כיריים והוא אחראי על הפסקת זרימת הגז לכיריים ברגע שאין להבה. מומלץ ביותר לרכוש כיריים עם החיישן הזה. באופן כללי כפתורי בטיחות זו תוספת שכדאי לשקול.

 

בנוגע לניקיון הכיריים – חשוב שלא להשתמש בחומרי ניקוי עם חומצה – הם הורסים את הציפוי של הכיריים ואת ראשי המבערים. מטלית ובמים עם סבון לניקוי יעשו את העבודה. כמובן שאם הזנחתם את הכיריים יהיו בהם כתמים ולכלוכים שמצריכים יותר מאמץ – בדקו טוב את החומרים שאתם משתמשים בהם.

 

לפניכם 9 כיריים גז מומלצות לשנת 2022

לוגו של הסקירה

כיריים גז הבטיחותיות ביותר: Delongi ndg69

בטיחות הוא אחד הדברים הראשונים שיש לדאוג להם ולבדוק אותם כשאנחנו קונים מוצרים לבית. הכיריים האלו של חברת Delongi המקצועית יסיר את הדאגה הזו מלבכם. בכיריים קיימים 4 חיישני בטיחות, אחד לכל כירה, שמכבים את הכירה אוטומטית במצב של דליפת גז או של חוסר בגז.

Delonghi ndg69

4.5 15

כיריים למי שאצלו בטיחות היא במקום הראשון

יתרונות

4 להבות בגדלים שונים

חיישני בטיחות גז

משטח אמייל

מצתים אוטומטים

חסרונות

עיצוב מעט ישן

דגם NDG70
קנה עכשיו ב- GetIt
דגם 71
קנה עכשיו ב- Walla Shops

בכיריים קיימים 4 להבות בגדלים שונים, ביניהם גם מבער טורבו המורכב מלהבה בתוך להבה, הנדלקים בלחיצת כפתור אחת, תודות להצתה האוטומטית. הכפתורים ממוקמים בקדמת הכיריים כדי שתהיה לכם גישה קלה ונוחה. הכיריים עצמן מורכבות משני חלקים והן מצופות באמייל כדי להקל על ניקיונן.

 

עם מידות סטנדרטיות של 58 ס"מ רוחב, 50 ס"מ אורך וגובה של 3.1 ס"מ הכיריים האלה ישתלבו נהדר בכל מטבח, והן מגיעות בארבעה צבעים קלסיים של שחור, לבן, נירוסטה ושחור פחם. נושא הסירים עשוי מברזל יצוק ואיכותי. 

לוגו של הסקירה

כיריים גז מעולות לבשלנים: Delonghi NDG80X

כיריים נוחות מאוד לשימוש שעוצבו מתוך מחשבה על האדם המבשל. כך למשל ישנו מקום מיוחד לשים סיר גדול בכיריים בצורה שלא תפריע לבשל מספר מנות במקביל. מיקום הלהבות הגדולות (מלבד בלהבה הגדולה האמצעית) קרובות לאדם המבשל ומקלות על הבישול.

Delonghi NDG80X

4.5 15

מושלמים לבשלנים

יתרונות

אסתטיות

להבות חזקות

מבער טורבו 

בטיחותיות

הצתה אלקטרונית 

מיקום הלהבות מוצלח

חסרונות

קצת קשה לנקות כתמים

התקנה קצת מאתגרת (צריך לקדוח חור נוסף בארון)

קנה עכשיו ב- GetIt
קנה עכשיו ב- Last Price
דגם 81
קנה עכשיו ב- Walla Shops

כיריים גז יפות ואסתטיות. בכיריים קיימים 5 להבות בגדלים שונים, ביניהם גם מבער טורבו המורכב מלהבה בתוך להבה. הכפתורים עשויים מנירוסטה, וממוקמים בקדמת הכיריים כדי שתהיה לכם גישה קלה ונוחה. ההצתה היא אלקטרונית ונפרדת לכל מבער. הכיריים עצמן מורכבות משני חלקים והן מצופות באמייל כדי להקל על ניקיונן. החצובות של הכיריים מלאות, מה שמאפשר להניח בקלות גם כלים קטנים ,כמו פינג'ן או מקינטה מבלי להזדקק למתאם.

 

 

מבחינת בטיחות בכיריים קיימים 5 חיישני בטיחות, אחד לכל כירה, שמכבים את הכירה אוטומטית במצב של דליפת גז או של חוסר בגז.

 

 

מבחינת התקנת הכיריים כדאי לקחת בחשבון שהכיריים יחסית עמוקות, כלומר בולטות מתחת לקו השיש, וצריך לנסר חור בתקרת הארון (מתחת לחור בשיש) כדי שהן ייכנסו עד הסוף. רוב הנגרים פותחים את החור הזה, אבל לא כולם. כדאי לוודא לפני שמזמינים את הכיריים.

לוגו של הסקירה

כיריים גז מעוצבות ומיוחדות Midea: 6517

כיריים יפיפיות בעיצוב מיוחד, משטח זכוכית מחוסמת בגימור חול – ים. לבשל ולהרגיש על חוף הים.

הכיריים מספקות 4 להבות בישול בעוצמות שונות, כולל להבת טורבו כפולה.

Midea 6517

4.5 15

לבשל ולהרגיש על חוף הים

יתרונות

עיצוב מיוחד

בטיחותיות

מבער טורבו להבה כפולה

הצתה אלקטרונית

תושבות סירים עשויות מברזל יצוק 

חסרונות

קשה לניקוי

צבע הכיריים אינו לבן לגמרי

המתגים מרגישים מעט זולים

קנה עכשיו ב- GetIt

ה –  Midea: 6517 אינן רק יפות, הן מציעות מבערים בעוצמות מרשימות: 2 מבערי גז בינוניים בהספק של 1750W, מבער גז קטן בהספק של 1000W ומבער גז טורבו עם להבה כפולה בהספק של 3600W. בנוסף, ישנה אפשרות לשליטה מדויקת על עוצמת הלהבה של כל מבער בנפרד על-ידי מערכת הצתה אלקטרונית לכל מבער.

 

תושבות הסירים עשויות מברזל יצוק המספק עמידות רבה ובנוסף מפזר את חום הלהבה באופן אחיד בזמן הבישול.

 

מבחינת בטיחות ה –  Midea: 6517 מגיעות עם חיישני בטיחות המנתקים אוטומטית את אספקת הגז במקרה של כיבוי הלהבה.

 

 

לוגו של הסקירה

כיריים גדולות ומעולות : Bosch PPQ7A6M20Y

אם יש לכם מעל 90 ס"מ על משטח הבישול שלכם, אז הדגם המצוין הזה יתאים בדיוק. ה- Bosch PPQ7A6M20Y מגיע עם טווח מבערים מצוין לכל מצב ותבשיל שתרצו להכין.

Bosch PPQ7A6M20Y

4.5 15

בוש עושה זאת שוב עם כיריים גז פשוט נהדרות

יתרונות

עיצוב מעולה

מראה מושך

ביצועים יוצאים מן הכלל

חסרונות

גדולות ותופסות לא מעט מקום

קנה עכשיו ב- Last Price

בפחות מ-3,000 ₪, אתם מקבלים שני מבערי 1.75 קילוואט לשימוש יום יומי, מבער 1 קילוואט אחד להשריה או הרתחה עדינה ומבער אחד של 3 קילוואט לחימום מהיר וטיגון.

 

ואם זה לא מספיק לכם, יש לך ממש באמצע מבער כפול וגדול של 4 קילוואט לטיגון אינטנסיבי, צלייה ובישול בטמפרטורות מאוד גבוהות.

 

כיריים מושכות אלו בעלות 5 המבערים המגוונים הן ללא ספק הכיריים בשבילכם, במידה שיש לכם את המרחב והתקציב עבורן. יש להן כל מני מאפיינים שימושיים ומאוד נוח לעבוד איתן ולבחור את המבער ואת גודל הלהבה הרצויים, במיוחד בזכות ה-FlameSelect, אשר מאפשר לכם לווסת את עוצמת הלהבה על פי 9 רמות עוצמה שונות.

 

משטח הזכוכית השחורה הגדול מוסיף לסטייל הגם ככה נהדר שלהן, אבל עם הכיריים האלה אפשר להגיד שהן גם יפות וגם אופות.

לוגו של הסקירה

כיריים גז הטובות ביותר מבחינת מחיר: BEKO HIZG64120

הדגם הזה לא הולך לזכות בפרסי עיצוב ואיכות הבנייה היא… ובכן זולה, אבל הן עושות מה שהן צריכות לעשות, עם כמעט שום השפעה על הארנק שלכם. למעשה, אנחנו מאמינים שהן יכולות להיות הכיריים הזולות (והטובות) ביותר בארץ.

BEKO HIZG64120

4.5 15

כיריים למי שמחפש את הטוב ביותר במחיר הזול ביותר

יתרונות

מחיר בדיחה

טווח עוצמה נחמד

ביצועים טובים

חסרונות

מרגישות קצת זולות

עיצוב משעמם

מוצר לא נמצא במלאי
קנה עכשיו ב- Last Price

אם אתם נמצאים תחת תקציב הדוק במיוחד (עם דגש על ההדוק), קחו בחשבון את הכיריים הזולות אך הטובות שלפניכם, אשר מגיעות עם מבער 2.9 קילוואט די חזק, שני מבערי 2 קילוואט סבירים ומבער אחד קטן של 1 קילוואט להשריה ובישול עדין.

 

לעומת דגמי גז אחרים, ידיות השליטה של הכיריים האלו נמצאות בצד הימני, מה שהרבה יותר מספק מבחינה אסתטית. אולם, צריך להיזהר כאשר אתם שולחים את היד לכוונון האש כאשר יש מחבת או סיר חמים על אחד המבערים הימניים.

 

הרוב המוחלט של המשתמשים נראים שמחים מאוד עם הרכישה שלהם, למרות שיש גם דיווחים על כך שהלהבה לוקחת את הזמן לפני שהיא נדלקת. בצד החיובי, מאוד קל לנקות אותן וכמובן, הן מגיעות עם מנגנון בטיחות כמו כל הדגמים המודרניים. ניתן לרכוש את הכיריים בצבעי כסף או שחור בוהקים.

לוגו של הסקירה

כיריים גז המעוצבות ביותר: Smeg PV175N2

דגם מעוצב זה מבית החברה האיטלקית SMEG הוא בקלות הדגם העוצמתי ביותר ברשימה, למרות שהוא גם די יקר.

Smeg PV175N2

4.5 15

כיריים מעוצבות ועוצמתיות לבשלן שמחפש איכות איטלקית

יתרונות

עיצוב קלאסי

מבער גדול ועוצמתי מאוד

שימוש יעיל במרחב

חסרונות

מעט צפופות, תלוי איך מסתכלים על זה

יקרות

קנה עכשיו ב- חשמל נטו

כאשר רוב המבערים בגדולים (המבערים החזקים ביותר בכיריים גז) עומדים על עוצמה של 3 קילוואט, המבער העוצמתי ביותר של כיריים יפיפיות אלו עומד על 4.20 קילוואט – מה שאומר שהכיריים האלו מסוגלות לצלות תוך דקה סטייק, להרתיח מים בשניות או לבשל נזיד במהירות מדהימה.

 

4 המבערים הנותרים כוללים שניים סטנדרטים של 1.70 קילוואט, מבער עוצמתי יותר של 2.60 קילוואט ועוד מבער קטן של 1.10 קילוואט לבישול עדין יותר.

 

עם 72 ס"מ, השטח של ה- Smeg PV175N2 מעט צפוף, אך הוא עשוי זכוכית חזקה, שחורה ומבריקה עם עיטורי פלדת אל-חלד, אשר מעניקים לכיריים מראה יוקרתי ומושך. אולם, הדעה חלוקה לגבי כמה קל לנקות אותן אחרי שנשפך לכם כמות גדולה של אוכל עליהן.

 

חמשת כפתורי השליטה בעלי המראה המסורתי של SMEG ממוקמים די קרוב למבערים הקדמיים, כך שעדיף לא להשתמש במחבת טיגון עליהם או שהחום המועבר מהמחבת עלול לחמם את הכפתורים עד מצב שכבר אי אפשר לגעת בהם.

לוגו של הסקירה

כיריים גז הקלאסיות ביותר: MIELE KM2010

ל- MIELE KM2010 יש שילוב נהדר של מראה נהדר ושימושיות יוצאת מן הכלל. בנוסף על כך, יש לכם גימורים של פלדת אל-חלד אשר נראים נהדר עם סירים ומחבתות שחורים היושבים עליהם. הן מצופות חומר מיוחד הנקרא PerfectClean, מה שאומר שהן אמורות להיות קלות יותר לניקוי. אולם, פלדת האל-חלד ש-MIELE עשתה בה שימוש כאן דורשת ניקוי וטיפול קבועים כדי להמשיך ולהראות מבריקה.

MIELE KM2010

4.5 15

כיריים קלאסיות עם תפקוד נהדר

יתרונות

מבנה ועיצוב נהדרים

שליטה מדויקת

כיבוי אוטומטי לבטיחות

חסרונות

לא הכי קלות לניקוי

קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- המאיר

אם אתם מחפשים שימושיות בכיריים שלכם, יש לכם 4 מבערים לבחור מביניהם בגדלים שונים, אשר מתאימים למגוון משימות שונות במטבח. מה שאהבנו במיוחד בכיריים האלה הוא הדרך הנוחה והמדויקת שאפשר לשלוט בהן, אפילו רק ביד אחת – יתרון מצוין למי שאוהב ריבוי משימות במטבח.

 

לבטיחות, יש אפשרות GasStop, אשר אומרת שאם הלהבה נכבית זרימת הגז תיפסק ולא תמשיך ותמלא את חלל המטבח. באופן לא מפתיע אתם גם מקבלים הצתה אלקטרונית, אשר תומכת בתפעול ביד אחת שדיברנו עליו. ברגע שה- MIELE KM2010נדלקות הן מספקות חימום מצוין ושווה מהמבערים השונים שלהן.

לוגו של הסקירה

כיריים גז רחבות במיוחד: Siemens EP7A6SB90Y

הכיריים בעלות חמשת המבערים של Siemens מושלמות עבור כל מי שמבלה הרבה זמן איכות במטבח. לכיריים איכותיות ומעוצבות אלה יש הרבה מרחב עבודה לכל סוגי הסירים והמחבתות, כולל מבער חזק במיוחד לתבשילי ווק וטיגון עוצמתי.

Siemens EP7A6SB90Y

4.5 15

כיריים גדולות ועוצמתיות לכל אוהבי הבישול

יתרונות

שטח בישול נדיב

שליטה מצוינת על החום

איכות מבנה נהדרת

קלות לניקוי

חסרונות

לא מתאימות למטבח קטן

יקרות

קנה עכשיו ב- KSP
קנה עכשיו ב- Last Price

המקום הרחב אומר שאתם יכולים להשתמש בווק ענק ומחבתות גדולות מבלי לפחד ששאר הכלים יידחפו ויפלו משטח הכיריים. הצורה שבה Siemens עיצבו את ה-EP7A6SB90Y מאפשרת לכם לבשל הרבה מנות במקביל, עם רבה מרחב עבודה ועם מבער אחד עוצמתי במיוחד באמצע.

 

אם אתם רוכשים את ה- Siemens EP7A6SB90Y אתם מקבלים הרבה בעבור הכסף שלכם. הן בנויות ממש טוב וכבונוס, ממש קל לנקות אותן. עם ההצתה האוטומטית, רמות חום מגוונות וניתנות לשליטה וחוויית משתמש נהדרת, מדובר בכיריים מעולות לכל בשלן ובשלנית. בנוסף, הן גם יראו ממש מרשימות בכל סוג מטבח, כל עוד יש לכם את שטח המטבח להכיל אותן בנוחיות.

לוגו של הסקירה

כיריים גז מעולות עם 4 מבערים: Bosch PCH6A5B90Y

ה-Bosch PCH6A5B90Y הן ממש מציאה בזכות מספר סיבות. בתור התחלה, הן לא גדולות ומגושמות מדי. לעומת כמה מדגמי חמשת המבערים האחרים המופיעים בסקירה, ה- Bosch PCH6A5B90Y מגיעות עם 4 מבערים בלבד ובזכות כך הן לוקחות הרבה פחות מקום – יתרון מצוין במידה והמטבח שלכם אינו גדול.

Bosch PCH6A5B90Y

4.5 15

כיריים נהדרות עם 4 מבערים למטבחים קטנים עד בינוניים

יתרונות

עיצוב בוש קלאסי

כוח להבה גמיש

קלות לניקוי

מחיר נוח

חסרונות

פחות מתאים למטבחים גדולים או למי שזקוק לחמישה מבערים או יותר

קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- Walla Shops

אולם, גימורי פלדת האל-חלד מדהימים ומודרניים ביותר. בנוסף, יש לכם תומכי ברזל שחורים וכפתורי שליטה לאורך הכיריים. העיצוב מינימלי, פונקציונלי וחלומי לשימוש. גם ממש קל להשאיר אותן נקיות – יתרון משמעותי בכל כיריים.

 

בישול על ה- Bosch PCH6A5B90Y הוא חוויה מגוונת, כאשר מבער הווק הוא ממש להיט לדעתנו. בוש גם הוסיפו בקרת להבות משתנה, מה שאומר שבישול עם הכיריים האלו הוא מדויק ואמין. אין כפתורים לא נוחים להסתבך איתם ולמעשה, כל כפתור מציע לא פחות מ-9 הגדרות להבה שונות – מאוד מרשים.

סיכום

איך כדאי לבחור כיריים גז? כל הטיפים כאן

איכות הכיריים שתבחרו תשפיע לא רק על היעילות במטבח, אלא גם על הנוחות והכיף שבבישולים – ואפילו על נוחות הניקוי לאחר מכן. הנה כל הטיפים שחשוב להכיר, לפני שתבחרו את הכיריים גז החדשות שלכם:

 

#1 – מה, במדוייק, המידות של הכיריים שלכם?

 

בדרך כלל המיקום לכיריים גז הוא מובנה ומדוייק, עם חיבור קבוע לצינור הגז באזור המיועד לכיריים. מרבית הכיריים בגודל סטנדרטי של 56 X 49 ס"מ, חשוב לשים לב למידות הפנימיות לאזור העמוק של הכיריים (באזור חיתוך השיש) כמו גם לשוליים המוגבהים של הכיריים, ביחס למקום הפנוי מסביב לאזור החיתוך המיועד למיקום הכיריים החדשות שלכם.

 

#2 – כמה מבערים יש לכיריים, והאם החלוקה נוחה לכם?

 

מי שמבשלים בשישי אוכל למשפחה גדולה, בסירים גדולים, מכירים את הצורך בשתיים או אפילו שלוש להבות גדולות (במקום אלה הקטנות, המיועדות בדרך כלל לחימום כלים קטנים) בכיריים.

 

מרבית הכיריים גז המוצעות כיום מספקות ארבע או חמש להבות בגדלים שונים. שימו לב שהגדלים מתאימים לכם ולא רק זה, אלא שבנוסף אנחנו ממליצים לשים לב שהלהבות הקדמיות יהיו אלה שתשתמשו בהן יותר, מפני שאלה יהיו הנגישות והקלות ביותר גם לתפעול (ערבוב למשל) וגם לניקוי לאחר הבישול.

 

#3 – אתם צריכים מבערים מיוחדים?

 

האם שמעתם פעם על להבת דג? מדובר בלהבה אובאלית המשמשת בעיקר עבור בישול בסירים בצורת אליפסה, המאפיינים את הבישולים של פעם בבתים בהם אמא הכינה חריימה בסיר המסורתי (שהיה, איך לא, אובאלי). להבה אובאלית המשמשת לסירים בצורה מסויימת היא לא הלהבה היחידה שיש לה תכונות ששווה לתת עליהן את הדעת.

 

הנה עוד כמה אפשרויות ללהבות מיוחדות שאולי חשוב לכם להשיג בכיריים גז הבאות שלכם:
• מבער טורבו – מבער עם יותר מאשר טבעת להבות אחת, לחימום מהיר
• מבער ווק – מבער רחב ש"מחבק" את מחבת הווק, מפני שעל מנת להכין אוכל מוקפץ מסורתי, כדאי לחמם את המחבת גם מהצדדים ולא רק מלמטה
• מבער זום לבישול איטי – מספק להבה נמוכה במיוחד, שמונעת מגע ישיר בין הלהבה לסיר

 

#4 – כפתורי הפעלה

 

מרבית הכיריים גז הנמכרות כיום מכילות גם מערכת הצתה מובנית, ורצוי שזו תאפשר הצתה כבר בכפתור השליטה של כל להבה, ולא בכפתור נפרד. בנוסף, המצת המספק ניצוץ לכל להבה יכול להיות מעל כיפת המבער או ממש בתוכה – מערכת הצתה היא מערכת עדינה שנוטה לקלקולים, והיא תחזיק מעמד יותר זמן אם המצת מובנה בתוך הכיפה ואינו חשוף ורגיש.

 

#5 – בטיחות

 

כל הכיריים גז הנמכרות כיום חייבות להכיל מפסק שמזהה זרימת גז בישול ללא להבה ומפסיק את זרימת הגז. חשוב להקפיד על קיום המערכת הזו לבטיחות שימוש טובה.

 

#6 – מחיר ואחריות

 

כדאי לבחור את הכיריים גז המגיעות עם אחריות ארוכה מטעם המשווק הרשמי או היצרן, ומומלץ בחום לעיין בסקירות וביקורות של משתמשים לכל כיריים גז על מנת להעריך עד כמה משתמשים באותן כיריים אכן הפעילו את האחריות. על אף שאנחנו יודעים כי לפעמים "זול עולה ביוקר", כך שתווית המחיר בהחלט אינה צריכה להיות משתנה משמעותי יותר מאיכות הכיריים בבחירתן, כדאי להשוות מחירים של אותם כיריים גז למציאת החנות המוכרת את הכיריים שאתם מחפשים במחיר הזול ביותר, ועם אחריות טובה מספיק.

שאלות ותשובות על כיריים גז מומלצות 2022

האם כיריים גז דורשות יותר אוורור מכיריים חשמליות?

אוורור הוא חשוב לכל סוגי הכיריים, כולל כיריים גז. הוא עוזר לאוורר את העשן הנוצר ממזון שרוף, יחד עם שאריות גז שנשארו או ריחות.

האם כיריים גז מסוכנות יותר מכיריים חשמליות או אינדוקציה?

בעוד כיריים גז כוללות להבה חשופה, הן לא מסוכנות באופן משמעותי יותר מכיריים חשמליות או אינדוקציה, אם עושים בהן שימוש אחראי.

מהם היתרונות של כיריים גז על פני כיריים חשמליות?

כיריים גז מאפשרות גמישות רבה יותר כאשר זה נוגע לחילוק חום, יותר מכיריים חשמליות. מפני שהאש חוצה את גבולות הכיריים, אתם יכולים להניע את כלי הבישול שלכם הרבה יותר בחופשיות.

מה זה BTU ומה המשמעות בבישול?

BTU הן יחידות מידה אשר עומדות כמה חום כיריים חשמליות (או לצורך העיניין כל מכשיר מחמם אחר) מסוגלות לייצר. הכיריים הטובות ביותר מסוגלות לייצר 20,000 BTU לבישול עוצמתי במיוחד.