שואב אבק רובוטי מומלץ – סקירת הטובים ביותר 2022

לפניכם שואבי אבק רובוטים המומלצים ביותר של השנה: פשוט הפעילו אותם ותיהנו ממנקה אוטומטי שאינו דורש מכם כל מאמץ.

icon pos_1

ניתחנו

55 סקירות

ו-

612 ביקורות

בתחום

כביסה ניקיון וגיהוץ

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

שלוש הבחירות הכי מומלצות שלנו

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

השווה מחיר

כולל משלוח לארץ
X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

השווה מחיר

כולל משלוח לארץ
X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

מידע נוסף על שואב אבק רובוטי מומלץ

שואב אבק רובוטי מומלץ יכול לשנות את החיים שלכם מקצה לקצה; במקום לשאוב כל יום את הבית (לפעמים אפילו כמה פעמים ביום), אתם יכולים פשוט לשחרר לחופשי את השואב הרובוטי ולתת לו לעשות את כל העבודה. טווח המחירים כמובן משתנה מדגם לדגם וכך גם הביצועים, לכן הבאנו לפניכם את הדגמים המומלצים ביותר של 2021.

שואבי האבק הרובוטים שלפניכם יכולים לשחרר אתכם ממטלות הבית המשעממות, אך ההכרחיות ביותר. במקום לבלות שעות בשאיבת שיערות ולכלוך ממרצפות הבית, שואב אבק רובוטי יכול לעשות זאת עבורכם, אלא אם כן אתם מעדיפים להשתמש בשואב אבק אלחוטי מומלץ.

 

אבל כשמחירי השואבים הרובוטיים נעים מ-500 ₪ עד 3,000 ₪, מהו שואב האבק המומלץ ביותר? סקרנו מגוון שואבי אבק רובוטיים במחירים שונים, כדי לראות מהם הדגמים ששואבים הכי טוב שיער, פרווה, אבק ולכלוך. אפילו בדקנו כמה מגבים רובוטיים. לאורך הדרך מצאנו כמה שואבים רובוטים בתקציבים נוחים, שמתפקדים לא פחות טוב מהדגמים היוקרתיים יותר, והוספנו אותם לרשימה שלנו.

לוגו של הסקירה

השואב הרובוטי הטוב ביותר מכולם: iRobot Roomba 980

ה-iRobot הפך לשם נרדף בישראל לשואב אבק רובוטי והרומבה הוא ללא ספק אחד הדגמים שאתם רוצים אצלכם בבית. עם חיישנים שמונעים ממנו להתנגש ברהיטים ומיפוי מתוחכם שעוזר לו לשנן בעל פה את כל הסדקים והעיקולים של הבית שלכם.

iRobot Roomba 980

4.5 15

שואב מצוין של iRobot שעובד על מגוון סוגי רצפות

יתרונות

חיי סוללה של שעתיים, ניווט חכם

חסרונות

יקר

Roomba 976
קנה עכשיו ב- Last Price
דגם Roomba e5
קנה עכשיו ב- Last Price

ה-Roomba 980 אולי רחב יותר מהשואב הרובוטי הממוצע, אבל הודות לעיצוב המעוגל שלו ולגוף המסתובב הוא מסוגל לתמרן דרך אזורים צרים שלא הייתם חושבים שהוא מסוגל לעבור בהם. השואב עובד מצוין על רצפות מכל הסוגים (וגם עובד די בשקט תוך כדי), והוא עולה רמה אחת כשהוא מגיע לשטיחים. השואב חש אוטומטית כאשר הוא עולה על שטיח והמנוע שלו עולה הילוך כדי לנקות בין כל סיב.

 

מרשים ממש כמו יכולות הניקוי שלו, כך גם חיי הסוללה של ה-Roomba 980; שעתיים שלמות של ניקיון. כאשר הסוללה נגמרת או שהמכל האחסון מלא, השואב מחזיר את עצמו לבסיס הטעינה שלו.

לוגו של הסקירה

השואב הרובוטי שממוקם במקום השני: Shark Ion R85

במקום הראשון שלנו, ה- Shark Ion R85 הוכיח את עצמו כמצוין באיסוף שיער, פרווה ולכלוכים אחרים בבית במינימום רעש ומאמץ. בעוד שניקוי שלם של הבית לקח בממוצע שעה, הוא היה הרבה יותר יסודי משואבים אחרים שבדקנו. העצה שלנו? הדליקו אותו ועזבו את הבית לסידורים.

Shark Ion R85

4.5 15

השואב הטוב והיסודי ביותר שתוכלו לקנות

יתרונות

ביצועים נהדרים עם פרוות בעלי חיים, מאוד קל לנקות את מכל האיסוף, אפליקציה נוחה והתראות.

חסרונות

עלול להיתקע בשטיחים עבים.

כולל משלוח לארץ
קנה עכשיו ב- Amazon

מאוד אהבנו את ההתראות שקיבלנו מה- Shark Ion R85, כמו גם היכולות לשלוט בו באמצעות הסמארטפון שלנו וגם עם אלקסה והעוזרת של גוגל. בנוסף, מכל האיסוף של השואב הרובוטי היה מאוד פשוט לניקוי – לא מובן מאליו עם שואבים רובוטים אחרים – ואתם יכולים לרכוש את בסיס הטעינה שלו עם מוט שאיבה לניקוי בין כריות הספה ואזורים אחרים אליהם השואב לא יכול להגיע.

לוגו של הסקירה

השואב הרובוטי הטוב ביותר מבחינת תקציב: iLife V3s Pro

ה-Life V3s Pro הוא שואב האבק הרובוטי הטוב ביותר שתוכלו לקנות בפחות מ-800 ₪. למרות מחירו הנמוך, ה-V3s Pro עלה על ביצועיהם של שואבים אחרים שעולים כפול שלוש ממחירו. הוא שאב כמעט את כל הפרווה במעבדת הבדיקה וגם הציג ביצועים מרשימים בבדיקה הביתית שלו.

iLife V3s Pro

4.5 15

שואב מעולה עם ביצועים מרשימים במחיר מפתיע

יתרונות

ביצועים נהדרים עם פרוות בעלי חיים, מנקה מעולה רצפות עץ, מחיר נוח במיוחד, עיצוב מושך.

חסרונות

רועש, איטי.

דגם דומה V5s Pro
קנה עכשיו ב- BUG
קנה עכשיו ב- Last Price
כולל משלוח לארץ
קנה עכשיו ב- Amazon

אולם, יש כמה חסרונות כאשר רוכשים שואב אבק רובוטי זול כל כך. בתור התחלה, ה-Life V3s Pro איטי, לקח לו כמעט 90 דקות בממוצע לנקות את שטח הבדיקה שלנו. בנוסף, אי אפשר לשלוט בו מהסמארטפון, לכן אתם צריכים להשתמש בשלט הרחוק הכלול ואתם לא יכולים לחבר אותו לאלקסה או לעוזרת של גוגל כדי להדליק אותו או לקבוע זמן ניקיון. גם מצאנו שהוא קצת יותר רועש משואבים אחרים שבדקנו, אבל – וזה אבל גדול – הוא מצוין בדבר אחד: הוא אוסף לכלוך מעולה. החסרונות שלו הם מחיר שאנחנו מוכנים לשלם עבור המחיר האמיתי והנוח במיוחד שלו.

לוגו של הסקירה

השואב הרובוטי שמרוקן את עצמו: iRobot Roomba i7+

ה- iRobot Roomba i7+ מגיע לרשימת השואבים הרובוטים הטובים ביותר שלנו בזכות הבסיס המתוחכם שלו, אשר כולל מכל איסוף משל עצמו, כך שאתם יכולים להשתמש בו מספר פעמים מבלי לרוקן אותו. הוא גבר על ה- Shark Ion R85 באיסוף פרוות בעלי חיים על ידי כך שאסף קצת מעל 90% מכל הפרווה של הרצפה.

iRobot Roomba i7+

4.5 15

מרוקן את עצמו ונהדר עבור בתים עם בעלי חיים

יתרונות

הוא די נמוך כך שהוא נכנס מצוין מתחת לרהיטים, מכל איסוף שמרוקן את עצמו, שואב נהדר פרווה.

חסרונות

נתקע בקלות על משטחים לא שווים, יקר.

קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- מחסני חשמל
קנה עכשיו ב- שקם אלקטריק
iRobot Roomba i7
קנה עכשיו ב- P1000

יש לו כמה מאפיינים שימושיים אחרים, כגון היכולת למפות מרצפות רבות וליצור קירות וירטואליים. ה- iRobot Roomba i7+גם מהיר מאוד ומסיים סיבוב ניקוי שלם בפחות מ-20 דקות. עכשיו כשחברת iRobot שחררה את ה-Roomba S9+, המחיר של Roomba i7 ירד מעט, אבל הוא עדיין מצוין ודי יקר.

לוגו של הסקירה

שואב רובוטי שקט ויעיל עם מגב: Ecovacs Deebot Ozmo 930

מה שמפריד את ה- Ecovacs Deebot Ozmo 930 משאר שואבי האבק הוא היכולת שלו לשאוב ולנגב את הרצפה. נכון, הוא אולי לא ישטוף בעוצמה ויעשה לכם ספונג'ה, אבל הוא יעניק שטיפה עדינה וניגוב שיכולים לנקות בקלות טביעות נעליים וכתמים שטחיים דומים.

Ecovacs Deebot Ozmo 930

4.5 15

מחפשים שואב שגם מעביר סמרטוט? זה השואב עבורכם

יתרונות

שואב ושוטף, שליטה באפליקציה מצוינת, עיצוב נהדר.

חסרונות

זמן טעינה ארוך, לא זול.

קנה עכשיו ב- KSP
Deebot U2
קנה עכשיו ב- Last Price
כולל משלוח לארץ
קנה עכשיו ב- Amazon

במילים אחרות, ה- Ecovacs Deebot Ozmo 930אולי לא השוטף היעיל בעולם, אבל הוא מבצע את העבודה במהירות וזאת בנוסף ליכולות השאיבה המסורתיות שלו, אשר מעוררות הערצה. מיפוי המרחב גם הוא מצוין (אך רק לקומה אחת) ואתם יכולים לשלוט בו באמצעות אלקסה או העוזרת של גוגל.

 

בסך הכל ה- Ecovacs Deebot Ozmo 930מבצע את העבודה מצוין וגם די בשקט.

לוגו של הסקירה

שואב רובוטי עוצמתי ונהדר: Roborock S5/6 Max

אם אתם החיפוש אחר שואב האבק הטוב ביותר של 2020, ה-Roborock S5 Max (או ה-S6) בהחלט צריכים להיכנס לרשימה שלכם (הם נכנסו לשלנו). עם יכולות שאיבה עוצמתיות וטכנולוגיית שטיפה וניגוב שישאירו את הרצפה שלכם מבריקה, באמת קשה לטעות כשבוחרים בדגם הזה.

Roborock 5 Max

4.5 15

אחד מהשואבים הרובוטיים הטובים ביותר שתוכלו לקנות השנה

יתרונות

מגוון מצבי שאיבה, בקרת מים מדויקת, שקט, ביצועים מעולים, עיצוב יפה.

חסרונות

לא זול.

S6 MaxV
קנה עכשיו ב- Last Price
דגם S6
קנה עכשיו ב- Ivory
S7
קנה עכשיו ב- KSP
6s
קנה עכשיו ב- P1000

דגמים קודמים של ה-roborock השתמשו במערכת שטיפה המתבססת על כוח הכבידה, אבל ה-Roborock s5 max מגיע עם מערכת שאיבה חדשנית שנותנת לכם לשלוט בכמות המים שהשואב משתמש בה. התוצאות מאוד מרשימות, כאשר השואב שואב בעוצמתיות חלקיקי לכלוך מכל חלקי הבית ומעביר אחר כך סמרטוט או שטיפה שמבריקה את הרצפות. לשואב הרובוטי הזה יש חיבור WIFI שמאפשר לו למפות את הבית ולשאוב אותו ביתר דיוק.

לוגו של הסקירה

שואב רובוטי משתלם וטוב: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

אחד היתרונות הבולטים של שואב האבק הזה הוא מיפוי הבית הכלול בו. בשואב מותקן חיישן LIDAR שימפה את הבית שלכם תוך כדי ניקוי כבר מההפעלה הראשונה. החיישן מאפשר לשואב לייצר מיפוי חדרים טוב מאוד, ואם בכל זאת הוא מפספס משהו תוכל בקלות לשנות את ההגדרות דרך האפליקציה המפעילה את השואב. דרך האפליקציה תוכלו להגדיר חדרים, להוסיף קירות שהשואב פספס, למנות חדרים ועוד. 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential

4.5 15

שואב איכותי שמתאים לכל דירה

יתרונות

ניקוי יעיל, מיפוי הבית תוך כדי עבודה, מנגב רצפה, הימנעות טובה ממכשולים, מחיר משתלם ביחס לתמורה, מגיע עם מברשת רזרבית.

חסרונות

מיכל המים קטן, פחות מותאם לבית חכם.

קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- Ivory
קנה עכשיו ב- KSP

כדי להפעיל את השואב תצטרכו להוריד את אפליקציית Xiaomi Mi Home הזמינה בחינם בכל חנויות האפליקציות. לאחר התקנת האפליקציה והחיבור לWI-FI כל שנותר לעשות הוא ללחוץ על כפתור הפלוס בחלק העליון של המסך וזהו- השואב מוכן לפעולה. 

 

יתרון גדול נוסף של השואב הזה הוא פונקציית האבק והניגוב, שלא מאוד נפוץ במכשירים במחירים האלו. הפונקציה הזו מאפשרת לשואב, מעבר לשאיבת האבק הסטנדרטית, גם לנגב את הרצפה לאחר שהוא מסיים לשאוב אותה. המכשיר מאפשר לכם לשנות את השואב ממצב "ואקום" למצב "ניגוב" וניתן גם לשנות את עוצמת השאיבה או את כמות המים המשמשת לניגוב. כוח השאיבה של המכשיר עובד מצוין על רצפות שיש ועץ כאחד. חשוב לציין שלמרות פונקציית הניגוב המצוינת, מיכל המים המצוי במכשיר קטן יחסית וייתכן שמיכל אחד לא יספיק לניגוב של כל הדירה שלכם.

 

סיכום

איך לבחור שואב אבק רובוטי?

לפני שאתם קונים, עליכם להבין מהם הצרכים שלכם וכמה כסף אתם מוכנים להוציא. דברים שכדאי לקחת בחשבון כוללים:

  • כמה אתם מוכנים להוציא?
  • גודל המרחב שאתם רוצים לנקות.
  • אם אתם צריכים שואב אבק כדי לנקות פרווה ושיערות בעלי חיים.
  • אם אתם רוצים לשלוט בשואב באמצעות הסמארטפון שלכם.

 

באופן כללי, שואבי אבק רובוטיים מתחלקים לשתי קבוצות: שואבי אבק מותאמים לתקציב, לא חכמים שעולים פחות מ-1,000 ₪ ודגמים חכמים שעולים 2,000 ₪ ומעלה. בעוד שהם יכולים לנקות לא רע בכלל, הדגמים הזולים לא מאוד מתוחכמים ולרוב מתנגשים בכל מני חפצים בחדר עד שהכל נקי. בגלל דפוס הניקיון הרנדומלי שלהם, יכול לקחת להם שעה ומעלה כדי לנקות חדר של 20 מ"ר.

 

לשואבי אבק רובוטים יקרים יותר יהיו יותר חיישנים, איתם הם יכולים למפות את החדר ולנקות אותו באופן יותר אפקטיבי. חלק מהשואבים הרובוטים הטובים ביותר שבדקנו מסוגלים לנקות חדר אפילו ב-10 דקות (!). לשואבים אלו יש בדרך כלל מאפיינים נוספים, כגון שליטה באמצעות הסמארטפון, התאמה לאלקסה ולעוזרת של גוגל והיכולת לנקות חדרים נפרדים.

 

לכן, לפני שאתם קונים את השואב הרובוטי החדש שלכם, רשמו לעצמכם מהן התכונות החשובות לכם בשואב אבק, קראו את הסקירה היטב ובחרו את הדגם המתאים ביותר עבורכם.