כספת ביתית: סקירת 5 כספות ביתיות מומלצות ביותר

כאן תמצאו את הכספות הביתיות הטובות ביותר, בהן תוכלו לשמור כסף, תכשיטים או חפצים יקרים לליבכם בבטחה.

icon pos_1

ניתחנו

15 סקירות

ו-

743 ביקורות

בתחום

חשמל לבית

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

מידע נוסף על כספת ביתית מומלצת

רכישת אחת מהכספות הביתיות המומלצות ביותר היא דרך נהדרת להבטיח שקט נפשי כאשר זה מגיע לרכוש היקר ביותר שלכם. הדגמים שהבאנו לפניכם מסוגלים להחזיק בתוכם כסף מזומן, מסמכים, תכשיטים או אפילו את האקדח המורשה שלכם, כך שתוכלו להוסיף שכבת אבטחה נוספת לבית שלכם.

נכתב ע״י

נועם בן חיים

נועם בן חיים

כותבת וסוקרת עקשנית, מחפשת רק את הטוב ביותר ללא פשרות. חובבת יוגה, בעלי חיים וגלידה.

כספות משתנות בעיצובים שלהן, לכן חשוב לבחור אחת שמתאימה לרכוש עליו אתם רוצים לשמור. גודל הוא שיקול אחד, כאשר יש דגמים המסוגלים להכיל אקדחים בעוד אחרים קטנים במיוחד ומתאימים יותר לתכשיטים. שיקול נוסף הוא כיצד תשיגו גישה לכספת, עם טביעת אצבע, נעילה ידנית והרשאה באמצעות לוח מקשים יש לכם מגוון אפשרויות לבחור מביניהן.

לוגו של הסקירה

הטובה ביותר מכולן: yale high security fingerprint safe

לכספת עמידה זו שני בריחים עמידים ולא ניתנים לחיתוך אשר מבטחים את הדלת באמצעות מנגנון נעילה ממונע והגוף עצמו עשוי מפלדה חזקה במיוחד.

4.5 15

yale high security fingerprint safe

כספת אמינה עם טכנולוגיית טביעת אצבעות

יתרונות

מנגנון נעילה באמצעות טביעת אצבע, קלה, משטח מספרים נוח, בטריות כלולות.

חסרונות

לא עמידה באש, לא עמידה במים, די קטנה.

קנה עכשיו ב- Last Price!
1 ביקורות

קנה עכשיו ב- KSP!

ניתן לנעול את הכספת באמצעות קורא טביעות האצבע המובנה, אשר מסוגל לאחסן עד 100 טביעות אצבע שונות, במקרה שמישהו אחר יצטרך לקבל גישה לכספת שלכם במקרה חירום. הקורא הוא דרך נחמדה לפתוח את הכספת היות ואתם לא צריכים לזכור קוד או להשתמש במפתח. אולם, הכספת מגיעה גם עם משטח מספרים להקשת קוד במקרה שהבטרייה של קורא טביעות האצבע נגמרת או שהוא מפסיק לעבוד.

 

אם הסדר חשוב לכם, תשמחו לשמוע כי לכספת יש חלוקה נוחה של שני מדפים, עם ווים פנימיים לתלייה של מפתחות ופריטים קטנים, יחד עם תאורה פנימית שתאיר לכם את כל חלל הכספת.

 

הכספת קטנה וקלה יחסית ושוקלת רק 13 ק"ג. הממדים הפנימיים שלה לא ממש גדולים אבל אידיאליים לפריטים קטנים כמו אקדחים, דרכונים ותכשיטים. חשוב לזכור שהכספת הזו אינה עמידה באש או במים, כך שהיא לא תגן על דברי הערך שלכם בזמן שרפה או הצפה. בנוסף, לקבלת הגנה מקסימלית, יש לקבע את הכספת לקיר או לרצפה.

לוגו של הסקירה

עמידה באש ובמים: SentrySafe SFW205FYC

ה- SentrySafe SFW205FYC היא כספת עמידה באש אשר יכולה לעמוד בטמפרטורות של עד 927 מעלות למשך שעה. במשך אותו זמן, חלקה הפנימי של הכספת נישאר קריר יחסית, כך שאפילו אם יש מסמכים בכספת הם לא יישרפו. הכספת גם עמידה במים ל-24 שעות, עד 20 ס"מ גובה.

4.5 15

SentrySafe SFW205FYC

כספת ביתית וגדולה שעמידה במים וגם באש

יתרונות

עמידה באש, עמידה במים, גדולה ומרווחת, מחולקת בצורה נוחה, ניתנת לקיבוע.

חסרונות

כבדה, אין קורא טביעות אצבע.

קנה עכשיו ב- KSP!

לכספת 6 בריחים חזקים במיוחד ומבחינת תכולה, היא מרווחת מאוד עם 58 ליטר של מקום. מדובר בכספת מסודרת במיוחד עם כיס אחורי למסמכים, מדפים, מגירה ניתנת לנעילה ואפילו חלק קטן לפריטים קטנים עם ווי תלייה – כך שמאוד קל לשמור כאן על הסדר. בגלל גודלה היא גם שוקלת לא מעט, אבל היא יכולה להכיל הרבה יותר פריטים מהכספת של yale, לדוגמה: מחשב נייד.

 

אתם יכולים לנעול את הכספת באמצעות פד מספרים עגול ויש אפילו ידית לפתיחה נוחה יותר. הכספת שוקל 56 ק"ג, מה שהופך אותה לקשה להזזה על ידי אדם אחד, אבל בכל מקרה היא מגיעה עם אפשרות קיבוע לרצפה, האביזרים הדרושים לקיבוע מגיעים כלולים עם הכספת.

לוגו של הסקירה

הטובה ביותר לאקדחים: Stealth Original Handgun Safe

ה- Stealth Tactical Original Handgun Safeעשויה מפלדה חזקה במיוחד ושוקלת בערך 11 ק"ג, מה שהופך אותה לכספת כבדה יחסית לגודלה, למרות שאתם יכולים לסחוב אותה די בקלות באמצעות הידית המובנת. הדלת מאובטחת על ידי מנעול Simplex Lock מוקף פלדה ואינו זקוק לבטריות.

4.5 15

Stealth Original Handgun Safe

כספת נשק דחוסה עם ריפוד פנימי

יתרונות

בנייה כבדה ודחוסה, ריפוד הקצף שומר על האקדח במקום אחד, מנעול צירוף מספרים.

חסרונות

לא מעוצבת לאחסן פריטים שאינם אקדחים, לא עמידה באש או במים, די יקרה.

קנה עכשיו ב- Amazon!
96 ביקורות

היות ואין סיכון שהבטריות ייגמרו, יש לכם תמיד גישה לנשק שלכם במצב חירום. הבוכנות והצירים חבויים בתוך הכספת, מה שהופך אותה לעמידה בפני פריצה. אתם יכולים לקבע את הכספת למדף לאקסטרה בטיחות.

 

כדי למנוע מהאקדח שלכם לזוז ולהחליק בתוך הכספת, היא מגיעה עם ריפוד קצף דחוס אשר מתאים את עצמו לצורת הנשק שלכם. אולם, מפני שהריפוד תופס את המקום מסביב לאקדח שלכם, אתם לא יכולים לאחסן בקלות פריטים אחרים בכספת. חשוב לציין כי הכספת הזו לא מגנה על הנשק שלכם מאש או מהצפה.

סיכום

איך לבחור כספת מומלצת?

די קשה לבחור היום כספת, היות ויש כל כך הרבה דגמים לבחור מביניהם. כספת היא לא דבר שקל לשנות: אתם צריכים לבחור נכון על הפעם הראשונה. זה די קל למכור מחדש מחשב משומש או סמארטפון אם הוא לא מתאים לצרכים שלכם. אבל כספת היא כבדה, מקובעת לרוב ומאובטחת. אנחנו רוצים לחסוך מכם את הטרחה של להחליף כספת לא נכונה עבורכם עם המדריך הבא לבחירת כספת שכתבנו במיוחד עבורכם.

 

היזהרו לא להסתמך יותר מידי על הנתונים המפורסמים על הכספת, היות והם לא תמיד מהווים את העצה הטובה ביותר. רק ניסיון יכול לשחק תפקיד בהחלטה. שימו לב לסעיפים הבאים בבחירת הכספת החדשה שלכם.

 

מערכת נעילה: אלקטרונית, מכאנית או טביעת אצבע?

אתם לא תהיו מופתעים אם נספר לכם שיש יתרונות וחסרונות לכל מערכת נעילה נכון?

 

מנעול מכאני

יתרונות: היתרון העיקרי כאן הוא העמידות בלחות. אתם יכולים להכניס כספת מכאנית כמעט לכל מקום, אפילו לחדר רטוב. אתם לא תצטרכו להחליף בטריות. אתם יכולים להשאיר כספת מכאנית לבד להרבה זמן אפילו בסביבה קרה או לחה.

 

חסרונות: אם יש הרבה אנשים שמשתמשים בכספת, אתם תצטרכו גם הרבה העתקים של המפתח. אם אתם לא רוצים שלמישהו תהיה יותר גישה לכספת, זה יהיה די קשה להשיג את המפתח חזרה. בנוסף, אם הכספת נמצאת בבית, אתם תצטרכו להחביא את המפתח, רצוי לא בתוך הבית.

 

מנעול אלקטרוני

יתרונות: אתם לא צריכים להחביא מפתח או לרכוש מפתחות נוספים. אתם יכולים להגדיר מספר קודים ולתת קוד שונה לכל משתמש בכספת.

 

חסרונות: מנעול אלקטרוני הוא לפעמים מסובך לשימוש; אתם תצטרכו ללמוד איך להשתמש בו. חשוב לזכור שאתם לא משתמשים בכסף כל יום: כך שבכל פעם תצטרכו לזכור איך להשתמש בה. המנעו מלהתקין כספת אלקטרונית בחדר רטוב בכל מחיר, היות ואלקטרוניקה ולחות לא הולכים טוב ביחד. ולבסוף, תמיד בחרו כספת בה אתם יכולים להחליף את הסוללות מבחוץ.

 

מנעול טביעת אצבע

יתרונות: כמו מנעולים אלקטרוניים, אתם לא חייבים להחביא מפתח או לרכוש מפתחות נוספים. אתם יכולים לבחור קודים שונים ולתת לכל משתמש בכספת קוד משלו. בנוסף, עם קורא טביעות אצבע, אתם לא חייבים לזכור קוד: זה כל כך פשוט. אתם סורקים את האצבע שלכם ופותחים את הכספת באופן די טבעי. אתם אפילו יכולים להזין טביעות אצבע של אנשים אחרים, כדי שגם להם תהיה גישה נוחה לכספת.

 

חסרונות: קחו את החסרונות של המנעול האלקטרוני ואז הוסיפו לו את החסרונות הבאים. קורא טביעות אצבע חייב להיות אחד איכותי, אחרת אתם לא תצלחו לפתוח את הכספת או במקרה הגרוע יותר – מישהו אחר יצליח לפתוח את הכספת וזה ממש לא מה שאתם רוצים. קורא טביעות אצבע איכותי לרוב סורק את טביעת האצבע וגם מרגיש את לחץ הדם כדי למנוע התעסקות או רמאות. זו הסיבה מדוע אנשים מבוגרים לפעמים מתקשים לפתוח את הכספות שלהם עקב לחץ הדם שלהם. למרבה המזל זה לא תמיד המקרה, אבל חשוב לקחת את זה בחשבון אם אתם שוקלים לרכוש כספת עם קורא טביעות אצבע. במקרה של בעיה בקורא טביעת האצבע, לכספת יש לרוב גם משטח ספרות להזנת קוד כגיבוי.

 

גדולה או קטנה?

כאשר אתם מחליטים לקנות כספת, זה יכול להיות בהתחלה מעט מאיים. כספות הן גדולות, כבדות ויקרות, נכון? לכן רוב האנשים מעדיפים לקנות כספת קטנה רק כדי להיות בטוחים. ואז מתחרטים על זה. מדובר בטעות די נפוצה. לא כי אתם חייבים בהכרח את הכספת הכי גדולה שיש.

 

טיפ 1: אתם תמצאו את הכספת שלכם כל כך שימושית ופרקטית, שאתם תתחילו להכניס אליה שלל פריטים עד שלבסוף תרצו אחת גדולה יותר.

 

כספות קטנות לרוב מיועדות רק כדי להגן על כמה דברים קטנים: כסף מזומן, קצת תכשיטים וזהו פחות או יותר. אולי גם פנקס צ'קים ודרכונים. היא תתמלא די במהירות. אנחנו ממליצים לרכוש כספת קטנה לסביבת העבודה שלכם, בה אתם יודעים תמיד על מה אתם צריכים לשמור.

 

כספות בינוניות הן מסובכות יותר. כאן אתם אמורים לשקול לקנות כספת גדולה יותר משתכננתם. במיוחד אם בחרתם בכספת עמידה באש, מה שמומלץ לכם לבחור. כספות עמידות באש חייבות להיות גדולות יותר בגלל העובי שמחזיק את החומר שעמיד באש, אז אל תפחדו לקנות כספת עמידה באש גדולה.

 

טיפ 2: תמיד תמדדו את הפתיחה של הכספת כדי לוודא שהפריטים הקשים (והלא מתקפלים) שלכם יכולים להיכנס פנימה.

 

לדעת את הגודל הפנימי של הכספת זה לא מספיק. אם אתם מתכננים לאחסן שם תכשיטים בקופסה, קופסת בטיחות עם כסף מזומן, קלסר קשיח למסמכים וכו' – אתם צריכים פתיחה רחבה מספיק ושלל מקום. חשוב לזכור שהדלת כל כך עבה כך שהיא "תאכל" מקום משמעותי מהפתיחה, זו הסיבה שפריטים ניתנים לקיפול הם אינם בעיה אבל דברים קשיחים, אתם צריכים לתכנן קדימה.

 

כספת בינונית עד גדולה זו בדרך כלל הבחירה הנכונה.

 

כספות גדולות הן בחירה שחשוב מאוד לחשוב עליה לפני. עקב הגודל והמשקל שלה, כספת גדולה היא דבר די קבוע. דמיינו את הטרחה בלהזיז, לתקן או לתחזק כספת גדולה. אם הבית שלכם גדול מספיק, אם יש לכם חדר מיותר שאתם יכולים להקדיש לכספת, למה לא. היא עשויה להיות שימוש לאחסון נשק גדול או כמות גדולה של מסמכים.

שאלות ותשובות על כספת ביתית מומלצת

איזו מערכת נעילה עדיף: מכאנית, אלקטרונית או עם טביעת אצבע?

בחירת מערכת הנעילה לכספת שלכם תלויה בצרכים שלכם ובמקום שתכננתם לשים את הכספת; לדוגמה, כספת שנפתחת באמצעות מפתח היא אומנם לא מאוד מתקדמת והמפתחות יכולים ללכת לאיבוד וגם צריך תמיד להסתיר אותם – אבל הם מושלמים למקום שהוא לח ורטוב, בו כספת טביעת אצבע או אלקטרונית יכולים התקלקל. אבל אם מדובר במקום יבש, כספת אלקטרונית או עם טביעת אצבע יכולות להיות הרבה יותר נוחות.

איזה גודל של כספת כדאי לקנות?

רוב האנשים מעדיפים לקנות כספת קטנה, היות והיא לא תופסת הרבה מקום ולא שוקלת הרבה. אבל רבים מגלים לאחר מכן שיש להם הרבה מה להכניס לכספת ובמהרה נזקקים לכספת בינונית ואף גדולה. אל תתפתו לרכוש כספת קטנה רק בגלל הנוחות, במיוחד אם יש לכם הרבה דברים להכניס לתוכה.

האם אני צריך כספת עמידה באש ובמים?

כספת עמידה באש ובמים זה תמיד דבר טוב; במקרה של שרפה או הצפה הדברים שלכם יישארו מוגנים בכספת, אידיאלי לא? חשוב לשים לב שכספת חסינה באש ומים תהיה לפחות בינונית אם לא גדולה ותהיה כבדה מאוד, אבל עבור אנשים רבים זה שווה את זה.