מכונת כביסה אלקטרולוקס – הטובות ביותר לשנת 2021

מכונות הכביסה מבית אלקטרולוקס מקבלות את שבחי הבודקים המורשים, ומספקות לצרכן אפשרויות רבות במחירים נוחים.

icon pos_1

ניתחנו

22 סקירות

ו-

371 ביקורות

בתחום

כביסה ניקיון וגיהוץ

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

רקע והקדמה

מכונת כביסה היא דבר שרובנו לוקחים כמובן מאליו, אך האמת היא, שהיא מעלה את איכות החיים שלנו בצורה ענקית. יצרניות מכשירי החשמל הביתיים מוציאות לשוק אינספור דגמים עמוסים בטכנולוגיות חדשות, ומתוכן, חברת אלקטרולוקס בנתה לה שם טוב ואמין. החברה השוודית הציבה לעצמה מטרה, להפוך את מטלות הבית של לקוחותיה לקלות ונעימות יותר. לפניכם מכונות הכביסה הטובות ביותר של אלקטרולוקס לשנת 2021.

נכתב ע״י

לוגו של הסקירה

הכי טובה מכל הבחינות - דגם EW8F2846DBM

דגם EW8F2846DBM הוא מסדרת PerfectCare 800, המגיעה עם מנוע Inverter Permanent Magnet, הדואג לעבודה חלקה של המכונה לאורך שנים, ומערכת UltraCare, אשר מערבבת וממיסה את חומרי הניקוי לפני שהם מגיעים לכביסה, ומאפשרת ניקוי יסודי גם בטמפרטורות נמוכות.

4.5 15

EW8F2846DBM

מכונה נהדרת עם קיבולת 8 ק"ג, מהירות 1,400 סל"ד ואפשרויות רבות ומגוונות

יתרונות

המון תוכניות ואפשרויות, מערכת UltraCare, מנוע עם מגנט קבוע

חסרונות

אינה זולה, ותופסת לא מעט מקום

קנה עכשיו ב- Last Price!

קנה עכשיו ב- מחסני השרון!

קנה עכשיו ב- smart-deal!

קנה עכשיו ב- טרקלין חשמל!

פונקציית SenseCare שוקלת את הכביסה, ומתאימה את התוכנית לא רק לסוג הבד, אלא גם לכמות הבגדים. התוצאה היא חיסכון גדול בזמן, מים ואנרגיה – ולכן גם בכסף. המערכת מונעת כביסה ממושכת יתר על המידה, דבר השומר על מראה ותחושה חדשים של הבד.

 

פונקציית TimeManager מאפשרת לכם לקצר את אורך מחזור הכביסה, בהתאם לתוכנית הכביסה, עד ל-70% מזמן המחזור השלם. פונקציית התחלה מושהית נותנת לכם לבחור את זמן הפעלת המכונה, בטווח של 20 שעות. גוף חימום פלטינום בליטוש יהלום, ותוכנית Machine Clean, יעזרו לכם לשמור על המכונה נקייה ונטולת אבנית.

 

התוכניות של המכונה הזאת כוללות ביניהן כביסות צמר ומשי ידני, אנטי אלרגיה, ותוכנית UltraWash לכביסה מהירה בטמפרטורה נמוכה, עם אפשרויות נוספות, כגון גיהוץ קל, טיפול בכתמים, פונקציית SoftPlus, לפיזור אחיד של המרכך, ואופציית Silent לביטול סחיטת ביניים, סחיטה אחרונה והשארת מים בתוף.

לוגו של הסקירה

הקיבולת הגדולה ביותר - דגם EW6F3146EBM

עם קיבולת של 10 ק"ג, דגם זה מסוגל לכבס כמויות בגדים גדולות ביעילות רבה. מסדרת PerfectCare 600, מכונה זו מגיעה עם מערכת SensiCare, המתאימה את מחזור הכביסה לכמות הבגדים, וחוסכת בחשמל ומים, ועם מנוע Iinverter יעיל במיוחד.

4.5 15

EW6F3146EBM

מכונה ענקית עם מנוע מתקדם והמון אפשרויות

יתרונות

המון תוכניות ואפשרויות, מנוע עם מגנט קבוע

חסרונות

מחיר גבוה, תופסת מקום רב

קנה עכשיו ב- Walla Shops!

קנה עכשיו ב- Last Price!

קנה עכשיו ב- מחסני השרון!

קנה עכשיו ב- City Deal!

מנוע מסוג, Iinverter ללא פחמים ומברשות, בנוי בטכנולוגיה חדשנית ויעילה, שאמנם מעלה את המחיר, אך מונעת חיכוכים ונפילות מתח, ומאריכה את חיי המכונה. גם כאן תמצאו כמעט את כל הטכנולוגיות והאפשרויות המתקדמות ביותר, כגון הפעלה מושהית, פיזור אחיד של מרכך הכביסה, כביסת אנטי-אלרגיה, כביסת צמר ומשי ידנית, טיפול בכתמים וגיהוץ קל – כל זאת על כמות מסיבית של בגדים בכל כביסה.

לוגו של הסקירה

הטובה ביותר עם פתח עליון - דגם EW6T4722AM

את הטכנולוגיות של סדרת PerfectCare 600 ניתן למצוא גם במכונות בעלות פתח עליון. המכונה הקומפקטית הזאת גבוהה יחסית (89 ס"מ), כשעומקה 60 ס"מ, ורוחבה 40 ס"מ בלבד, כך שהיא מושלמת עבור חדרים קטנים וצרים.

4.5 15

Electrolux EW6T4722AM

מכונת 7 ק"ג, לחללים קטנים, ולכל סוגי הבדים

יתרונות

תוכניות רבות למגוון סוגי בגדים, קומפקטית

חסרונות

ללא אפשרויות הנמצאות במכונות גדולות יותר, מחיר גבוה ביחס לקיבולת הנמוכה

קנה עכשיו ב- Last Price!

קנה עכשיו ב- P1000!

קנה עכשיו ב- better shop!

גם כאן תמצאו את מערכת SensiCare, המתאימה את אורך התוכנית לכמות הבגדים, תוך חיסכון באנרגיה ובמים, וגוף חימום פלטינום, המונע הצטברות אבנית בתוך המכונה. אל אוסף התכונות המגוון שמציעות מכונות אלקטרולוקס, מצטרפת כאן גם תוכנית מיוחדת למעילי נוצות, ותוכנית לבגדי תינוקות. מה שלא תמצאו כאן הן תוכנית UltraWash, ואופציות כגון טיפול בכתמים, גיהוץ קל ואופציית Silent.

 

בהתחשב בקיבולת שלה, מחירה גבוה ביחס למכונות אחרות של אלקטרולוקס, אך היא עדיין רחוקה מלהיות יקרה, והאפשרויות הרבות שהיא מציעה הופכות אותה לאטרקטיבית ביותר לכל מי שמחפש מכונה עם פתח עליון.

מילה מהמומחה שלנו

איך תשמרו על מכונת הכביסה לאורך זמן?

מכונת הכביסה צוברת לכלוך, שאריות סבון ועוד, כדי לשמור על מכונת הכביסה לאורך זמן חשוב לבצע ניקוי של הפילטר התחתון אחת לשנה לפחות ואם אתם מכבסים הרבה אז פעם ב-3 חודשים. בנוסף, חשוב להיפטר מהאבנית – קחו 100 גרם מלח לימון והפעילו מכונה עם בדים או סמרטוטים בהרתחה מלאה.

 

חשוב מאוד גם לא לדחוס יותר מדי בגדים במכונת הכביסה ולהשאיר רווח בין הבגדים לבין התוף, מה שישמור עליה מפני נזקים כתוצאה ממשקל רב מדי.

מומחה למוצרי חשמל ביתיים עם מעל 20 שנות ניסיון. טכנאי מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מדיחים ותנורים

לוגו של הסקירה

גדולה וחסכונית - דגם EW8F2946GBM

מכונה נוספת מסדרת PerfectCare 800, המופעלת על ידי מנוע אינוורטר ומאפשרת ניקיון מהיר בטמפרטורות נמוכות. עם כל התוכניות, האפשרויות והפונקציות של הדגם הראשון בסקירתנו, ההבדלים היחידים הם בקיבולת, בגודל, וכמובן – במחיר.

4.5 15

EW8F2946GBM

כל האפשרויות וכל הטכנולוגיות במכונה ענקית עם קיבולת 9 ק"ג

יתרונות

המון תוכניות ואפשרויות, מערכת UltraCare, מנוע עם מגנט קבוע

חסרונות

אינה זולה, תופסת מקום רב

קנה עכשיו ב- Last Price!

קנה עכשיו ב- Walla Shops!

מוצר לא נמצא במלאי

קנה עכשיו ב- אולסייל!

קנה עכשיו ב- better shop!

עם מהירויות סחיטה שמגיעות עד ל-1,400 סל"ד, ותוכנית UltraWash, המערבבת וממיסה את חומרי הניקוי לפני כניסתם לכביסה ובכך מאפשרת כביסה יעילה במיוחד גם לבדים עדינים, המכונה הזאת מציעה את כל ההטבות של דגם EW8F2846DBM, רק שכאן, הקיבולת גדלה ל-9 ק"ג. לא הפתיע אותנו, אם כן, שגם המחיר גבוה מעט, ושהמימדים גדולים יותר. אבל כן הופתענו לגלות שהמימדים שלה זהים לאלה של הדגם בעל קיבולת 10 ק"ג.

 

בכל זאת, אם יש לכם מספיק מקום, אך מספיקה לכם הקיבולת הנכבדה של 9 ק"ג, יכול מאוד להיות שתעדיפו את המכונה הזאת, מאחר והיא קצת יותר זולה, וקצת יותר משוכללת.

לוגו של הסקירה

קטנה ומסוגננת - דגם EW6S7246XM

בעיצוב ייחודי, ובצבע כסוף כהה, דגם זה מגיע עם תכונות מגוונות לכביסה אופטימלית, והכל באריזה קומפקטית ויפה. הוא שייך לסדרת PerfectCare 600, החוסכת זמן, מים ואנרגיה תוך שמירה על איכות הבדים, תודות למערכת SensiCare.

4.5 15

EW6S7246XM

מכונת כביסה קטנה, במחיר משתלם ועיצוב ייחודי

יתרונות

יפה למראה, קומפקטית, מחיר נוח

חסרונות

קיבולת לא גדולה, ללא אפשרויות הנמצאות במכונות גדולות יותר

קנה עכשיו ב- Last Price!

קנה עכשיו ב- better shop!

קנה עכשיו ב- אולסייל!

ברוחב 60 ס"מ ועומק 49 ס"מ בלבד, המכונה הזאת תופסת מעט מקום, ומסוגלת לכבס עד 7 ק"ג בגדים. כמו שאר המכונות בסקירה, גם כאן תמצאו תוף GentleCare ותוכניות לכביסה עדינה במיוחד, המאפשרים לכם לכבס במכונה גם בגדים הדורשים בדרך כלל כביסה ידנית. היא מציעה טכנולוגיות רבות, ביניהן SoftPlus, המבטיחה פיזור אחיד של מרכך הכביסה, התחלת כביסה מושהית, ותוכנית Machine Clean החוברת לגוף חימום פלטינום לשמירה על המכונה נקייה ונטולת אבנית.