מכונות כביסה בוש מומלצות לשנת 2020

אחת החברות המובילות בעולם, חברה גרמנית שמייצרת מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר וכמובן מכונות הכביסה שלה הן מהנמכרות בישראל

icon pos_1

ניתחנו

12 סקירות

ו-

770 ביקורות

בתחום

כביסה ניקיון וגיהוץ

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

רקע והקדמה

חברת בוש מייצרת מכונות כביסה מאז שנת 1958, ועם השנים, זכתה למוניטין של חברה אמינה, מתקדמת ומובילה. מכונות כביסה מומלצות מבית בוש מצטיינות גם בטכנולוגיות חדשניות שהופכות את תהליך הכביסה יעיל ופשוט יותר, וגם באמינות לאורך שנים.

נכתב ע״י

מעל מאה דגמים של מכונות כביסה מבית הייצור של Bosch משווקות בישראל מזה לפחות שלושה עשורים. מכונות הכביסה של בוש ידועות באמינותן, בהפעלה ידידותית ובפונקציות לשימוש שמתחדשות עם התקדמות הטכנולוגיה. בין מכונות הכביסה המומלצות מבית BOSCH ניתן למצוא מכונות כביסה פתח קדמי ועליון, עם נפחי תוף של החל מ – 6.5 ק"ג ועד 9 ק"ג, ובעוצמות מנוע של החל מ – 1,000 סל"ד ועד 1,400 סל"ד. יצאנו לבדוק: אילו מכונות כביסה מומלצות מבית הייצור של בוש כדאי לכם לשקול? כל התובנות, הטיפים והביקורות, לפניכם.

לוגו של הסקירה

הכי חסכונית:WAN2426TPL BOSCH

מכונת כביסה עם פתח קדמי שמתאימה במיוחד לזוגות ומשפחות קטנות, יעילה מבחינת צריכת החשמל ואמינה. מאפשרת תכניות כביסה קצרות במיוחד (עד כדי 15 דקות בלבד) לצד 13 תכניות כביסה לבדים וצרכים שונים. תכונות רבות נוספות כמו מנגנון שקילה אוטומטית לבגדים, נעילה מגנטית, הפעלת לילה שקטה במיוחד ונוספים – הופכות את השימוש במכונת הכביסה הזו מבית בוש למומלצת ופופולארית.

WAN2426TPL BOSCH
4.5 15

WAN2426TPL BOSCH

WAN2426TPL BOSCH

מכונת כביסה מומלצת בנפח של 7 ק"ג, עם מנוע יעיל וחסכני המספק סחיטה של עד 1,200 סל"ד.

יתרונות

דירוג אנרגטי גבוה (++A), שפע תכניות כביסה כולל תכניות קצרות, מנגנון שקילה וזיהוי קצף לשימוש חסכוני, הפעלה שקטה, כתוביות בעברית, מחיר הוגן.

חסרונות

קיבולת נמוכה יחסית (7 ק"ג).

קנה עכשיו ב- אלקטרו קליק!

קנה עכשיו ב- הקונטיינר!

קנה עכשיו ב- City Deal!

מכונת כביסה WAN2426TPL  מבית היצרן של BOSCH מציעה טכנולוגיה חדשנית, מנוע עוצמתי ושקט במיוחד, שפע תכניות כביסה (כולל תכנית כביסת לילה שקטה במיוחד, תכנית כביסה היפו אלרגנית, תכנית כביסה בתוך 15 דקות, ועוד). בכל תכנית ניתן לבחור את טמפרטורת המים בכביסה בנפרד, צג גדול וברור מציג את נתוני הכביסה בכל עת, כולל טמפרטורת הכביסה והזמן הנותר לסיום התכנית.

לוגו של הסקירה

קטנה ומשתלמת: Bosch WAN20050IL

אחד היתרונות הבולטים של מכונת כביסה מומלצת זו מבית בוש הוא מחירה הנמוך – זו מהזולות במכונות הכביסה של BOSCH, זאת לצד אמינות גבוהה ויעילות אנרגטית בכביסה.

Bosch WAN20050IL
4.5 15

Bosch WAN20050IL

Bosch WAN20050IL

מכונת כביסה קטנה עם מנוע בעוצמה של עד 1,000 סל"ד, המספקת כביסה יעילה במגוון תכניות.

יתרונות

מחיר נמוך ביחס לתועלת, מכונת כביסה חסכונית במים ובחשמל, תצוגה נוחה, פעולה שקטה, תכניות כביסה מגוונות כולל תכנית לכביסה מהירה.

חסרונות

גומיית האטם בין דלת מכונת הכביסה לגוף המכונה נוטה לצבור נוזלים וכדאי לייבש אותה לאחר הפעלות.

קנה עכשיו ב- buy buy!

קנה עכשיו ב- Last Price!

קנה עכשיו ב- Smart2buy!

מבין שורת מכונות כביסה מומלצות של BOSCH, זוהי המכונה בעלת תו המחיר הנמוך ביותר – ופרט למהירות סחיטה מעט נמוכה מהממוצע (רק 1,000 סל"ד במהירות המרבית), מדובר במכונת כביסה שמציעה את כל מה ש"אחיותיה" הגדולות והיקרות יותר מציעות.

 

זוהי מכונת כביסה מומלצת בעלת פתח קדמי (עם דלת שנפתחת בזווית של עד 180 מעלות), בקיבולת של עד 7 ק"ג. בין היתרונות שהיא מציעה: מערכת פיזור אחיד של מים במהלך הכביסה, מבנה פטנט המקנה יציבות למכונה כך שהיא פועלת בשקט, מנוע אמין במיוחד בטכנולוגיה יעילה ושקטה, תכניות כביסה מהירה של 15 ו – 30 דקות, אפשרות Reload להוספת בגדים לתכנית הכביסה לאחר הפעלתה, טיימר של עד 24 שעות, ועוד.

 

אם תוף בקיבולת של 7 ק"ג עשוי להספיק לכם, אין סיבה שלא לשקול מכונת כביסה זו.

לוגו של הסקירה

הפרארי של מכונות הכביסה: Bosch WAWH8640IL

מהדגמים היוקרתיים, המפנקים והמגוונים ביותר מבין הרשימה (הלא קצרה) שלא מכונות כביסה בוש מומלצות. עם נפח כביסה של 9 ר"ג, מהירות סחיטה מרבית של 1,400 סל"ד, חיבור לאפליקציות בית חכם להפעלה מהסמארטפון ושפע של תכניות כביסה יעילות – מדובר באחת ממכונות הכביסה המומלצות עבור משפחות ומי שמוצאים את עצמם "מבלים" שעות רבות בכל שבוע בכביסה.

Bosch WAWH8640IL
4.5 15

Bosch WAWH8640IL

Bosch WAWH8640IL

מכונת כביסה גדולה וחזקה, שקטה במיוחד ויעילה אנרגטית.

יתרונות

מנוע חזק במיוחד, הפעלה שקטה, נפח תוף גבוה (9 ק"ג), יעילות אנרגטית (דירוג אנרגטי A), מנגנון יעיל של שימוש באבקת כביסה ומרכך רק לפי הצורך, חיישני יעילות בהתאמת כמות המים, זיהוי ניקיון הבגדים ואיתור קצף.

חסרונות

מחיר גבוה.

קנה עכשיו ב- Walla Shops!

קנה עכשיו ב- טרקלין חשמל!

קנה עכשיו ב- חשמל נטו!

קנה עכשיו ב- azuri!

מבין מכונות הכביסה המומלצות המופיעות בסקירה זו, כאן אנחנו מדברים, ללא ספק, על מכונת כביסה "למקצוענים". זו מכונת כביסה בעלת פתח קדמי בקיבולת גבוהה של עד תשעה קילוגרמים – ועם כל הנוחות המאפיינת את מכונות הכביסה של בוש, כולל מנגנוני פטנט ייחודיים כמו מבנה מכונת כביסה המקנה לה יציבות להפעלה שקטה (בניגוד למכונות כביסה אחרות ש"רוקדות" במהלך הסחיטה), אפשרות להוסיף בגדים לאחר הפעלת המכונה, מנגנון שמשתמש באבקת כביסה ומרכך על פי הצורך ולא בהכרח בכל החומר שהונח במגירת מכונת הכביסה, תכניות היפו אלרגיות ותכניות כביסה קצרה. לצד כל אלה, צג בתצוגת LED המאפשר לדעת בכל עת נתונים אודות הפעלת המכונה, הטמפרטורה, הזמן הנותר להפעלה או לסיום ועוד.

 

מכונת כביסה זו פועלת גם דרך אפליקציית HomeConnec\t – אפליקציית בית חכם שתאפשר לכם לדעת מה מצב הכביסה שלכם וגם להפעיל את מכונת הכביסה מרחוק.

לוגו של הסקירה

אם אתם מעדיפים פתח עליון: Bosch WOT20426IL ‏

יש מי שלא אוהבים מכונות כביסה עם פתח קדמי ויש מי שחייבים למצוא מכונת כביסה צרה יחסית, במקרים כאלה מכונות כביסה פתח עליון מספקות ממדים צנועים יותר. במקרים אלה, זו תהיה מכונת כביסה מומלצת מבית בוש – מכונת כביסה אמינה ומגוונת, יעילה אנרגטית וצרת מימדים.

Bosch WOT20426IL ‏
4.5 15

Bosch WOT20426IL ‏

Bosch WOT20426IL ‏

מכונת כביסה מומלצת מבית בוש שהיא היחידה הנמכרת בארץ עם פתח עליון. גם במכונת כביסה זו אנחנו מדברים על חדשנות...

יתרונות

קטנה, יעילה, בעלת מגוון נרחב של תכניות כולל תכנית לכביסה קצרה.

חסרונות

רועשת בסחיטה, קיבולת קטנה יחסית (6.5 ק"ג), פחות יציבה במהירות הסחיטה המרבית.

קנה עכשיו ב- סלון חללית!

קנה עכשיו ב- ענק החשמל!

קנה עכשיו ב- רפאלי!

שני היתרונות הגדולים של מכונת כביסה עם פתח עליון הם החיסכון במקום (אלו הן מכונות כביסה צרות במיוחד) והגישה הנוחה להכנסה והוצאה של בגדים, למשל עבור מי שמתקשים להתכופף. מכונת כביסה זו מבית BOSCH מציעה את הטכנולוגיה הנוחה והיעילה של מכונות הכביסה המומלצות בעלות פתח קדמי – בהתאמה עבור מי שמתעקשים על מכונת כביסה עם פתח עליון. כמו מכונות דומות אחרות, גם כאן מדובר במכונת כביסה קטנה יחסית, שתתאים במיוחד ליחיד או לזוג. לצד הקיבולת הצנועה ניתן לספר כי מכונת כביסה זו מצויידת בטכנולוגיה הייחודית של ActiveWater להתאמת כמות המים בכביסה לנפח המילוי של התוף, פונקציה ייחודית בשם Speed perfect המאפשרת כביסה מהירה ואף תכנית כביסה של 15 דקות, תצוגה דיגיטלית חכמה ומגוונת, טיימר של עד 24 שעות לקביעת תחילת הכביסה, בורר מהירות סחיטה של עד 1,000 סל"ד, שטיפה נוספת אוטומטית בסיום תכנית הכביסה במידת הצורך, ותכנית Hygiene לכביסה היפו אלרגית.