מכונת שטיפה בלחץ – סקירת הטובות ביותר 2022

מכונות שטיפה מומלצות בלחץ גבוה שיניקו כל מה שתבחרו וישאירו שובל מנצנץ ובוהק.

icon pos_1

ניתחנו

6 סקירות

ו-

231 ביקורות

בתחום

כביסה ניקיון וגיהוץ

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

שלוש הבחירות הכי מומלצות שלנו

הדינמית ביותר

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

הזולה ביותר

מידע נוסף על מכונת שטיפה בלחץ

שמירה על ניקיון והיגיינה של הרכוש שברשותכם והסביבה הקרובה שלכם היא חשובה מאוד. יש דברים שקשה מאוד לנקות אותם, אך בעזרת מכונת שטיפה בלחץ, אפשר לקבל תוצאות נוצצות ומרהיבות, עם עבודה מינימלית.

ניקיון ביתי הוא משהו שנעשה לפחות פעם בשבוע או שבועיים, אך הניקיון הביתי אינו מקיף את כל הפריטים בבית ומחוצה לו, אלא בעיקר את הרצפה והרהיטים המרכזיים. לכל אדם יש הרבה מאוד רכוש שקשה מאוד לנקות אותו בצורה יסודית, כמו אופניים, רכבים, דרכי כניסה לחנייה, ציוד גינה ועבודה ועוד. כל הפריטים הללו לרוב מוזנחים וכך אורך החיים שלהם מתקצר. יש שני דרכים להשיג את אותו ניקיון חשוב – לשנס מותניים ולהתחיל לקרצף, או לעבוד עם מכונת שטיפה בלחץ. מכונת שטיפה בלחץ חוסכת את העבודה הקשה ומביאה את הטכנולוגיה אליכם, ואל המקומות שקשה לכם לנקות.

 

לנקות ללא פשרות

מכונות שטיפה בלחץ הן נפוצות מאוד כיום, גם בדירות ובמשרדים, ולא רק בבתים פרטיים עם חצר. הן זולות באופן יחסי ונותנות מענה מצוין לאנשים שרוצים לשמור על הניקיון במקומות בהם אנשים אחרים לא נוגעים כלל. המכונות עובדות בלחץ גבוה וזורקות מים חמים עם סבון על מנת להוריד לכלוך קשה ומעצבן, מדברים כמו אופניים, אופנועים, מעקות, רצפות וכל סוג של פריטים עמידים אך ישנים, שעומדים וצוברים אבק וחלודה. יש לא מעט אפשרויות בעולם הניקיון בלחץ, ויש מכונות חזקות, אשר מתאימות לעבודות קשות וחיצוניות, לעומת מכונות עדינות יותר, איתן עדיף לעבוד בתוך מבנים. שווה לנסות ולהבין בתחום, ולהבדיל בין המכונות לפני שקונים. הנה סקירה של כמה ממכונות השטיפה בלחץ המובילות בשוק, הניתנות לקנייה בישראל.

לוגו של הסקירה

מכונת השטיפה בלחץ עם המוניטין הטוב ביותר: מכונת BOSCH 135 Universal Aquatak

מכונת השטיפה בלחץ של BOSCH 135 Universal Aquatak היא מכונה עמידה ועוצמתית המגיעה מבית היוצר של אחד מהמותגים האיכותיים ביותר בעולם בתחום כלי העבודה. המכונה כוללת שלושה מצבים והיא קלה וקומפקטית.

BOSCH 135 Universal Aquatak

4.5 15

ה- BOSCH 135 Universal Aquatakמציעה איכות ועמידות של מותג מוכר וידוע

יתרונות

3 מצבים של זרמים

מתחברת לכמה סוגים של מקורות מים חיצוניים

קלה וקומפקטית

חסרונות

לא מיועדת לעבודה תעשייתית

קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- רוזנפלד
קנה עכשיו ב- בראנד
קנה עכשיו ב- tools online

מכונת השטיפה של BOSCH 135 Universal Aquatak היא מכונה מתקדמת המעניקה מספר רב של פתרונות ניקיון מורכב. המכונה יודעת להתחבר למקורות מים חיצוניים בקלות, עובדת עם לחץ של 135 באר, הספק של 1,900 וואט וקצב זרימת מים של 410 ליטר לשעה. טמפרטורת המים המירבית של המכונה היא כ-40 מעלות ואורך הכבל מגיע לכ-5 מטרים. אורך הצינור מגיע ל-7 מטרים והמשקל של המכונה הוא קטן יחסית – 7.9 ק"ג, מה שהופך אותה לקומפקטית וקלה להזזה ממקום למקום. למכונה פייה עם שלושה מצבים (ישיר, סבון וטורבו) ואף אפשרות להוסיף מאריך.

 

המכונה אינה מיועדת לעבודות תעשייתיות, אם כי המותג של בוש ידוע כמותג אמין ועמיד, אשר יודע להחזיק זמן רב. בבוש מציעים מכונה איכותית, בדרגת מחיר בינונית, אשר יודעת לבצע עבודות ביתיות ברמה גבוהה מאוד, ועם מעט מאוד תקלות. ניתן לנקות עם המכונה את הרכב, אופניים ואופנועים, ריהוט גינה, ריצוף ועוד, ולקבל תוצאות נהדרות, עם מכשיר שהוא יחסית קטן ופשוט.

לוגו של הסקירה

מכונת השטיפה בלחץ החסכונית ביותר: KARCHER K3 FULL CONTROL

מכונת KARCHER K3 FULL CONTROL היא מכונת שטיפה בלחץ אשר מצליחה לייצר איכות במינימום עבודה. המכונה היא קומפקטית, עובדת עם ספיקת מים נמוכה ומשתמשת בהספק חשמלי נמוך באופן יחסי.

KARCHER K3 FULL CONTROL

4.5 15

מכונה חזקה וחסכונית המתאימה לעבודות ביתיות

יתרונות

חסכונית

קומפקטית ונוחה לנשיאה

בעלת אקדח התזה מתקדם

אידיאלית לסביבה הביתית

חסרונות

לא עוצמתית כמו דומותיה

לא מתאימה לעבודה תעשייתית

קנה עכשיו ב- KSP
קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- ליאור מוצרי חשמל
קנה עכשיו ב- ענק הקניות

מכונת השטיפה בלחץ KARCHER K3 FULL CONTROL היא אחת המכונות החסכוניות ביותר שניתן למצוא בשוק, לבטח בקטגוריה שלה. היא עובדת עם ספיקת מים של 380 ליטר לשעה ועם הספק חשמלי של 1,600 וואט בלבד. המכונה היא אידיאלית לעבודות ניקיון שונות ברחבי הבית והיא אינה מתאימה לעבודה תעשייתית. היא מצוינת לניקיון רכבים, גינות, ריהוט גינה, חצרות, גדרות ושטחי ריצוף.

 

המכונה מגיעה ללחץ של 120 באר, וניתן לחבר אליה הקדח התזה שמייעל מאוד את העבודה. החיבור של האקדח הוא מהיר, והמכונה עובדת עם צינור של 6 מטרים. המכונה היא קלה מאוד ונוחה לשימוש והזזה, יש לה גלגלים, ידית נשיאה ומתקני תלייה המאפשרים אחסון נוח של מוצרים שונים עליה. טמפרטורת המקסימום שלה היא 40 מעלות והמחיר שלה הוא יחסית סטנדרטי לקטגוריה שלה.

לוגו של הסקירה

מכונת השטיפה בלחץ הבטוחה ביותר: WORX WG629E

מכונת השטיפה בלחץ WORX WG629E היא מכונה בטוחה לעבודה אשר מאפשרת לעבודה בצורה בטוחה ומוגנת. המכונה מגיעה עם מתג ביטחון, בורר מצבים ומתח עבודה נמוך באופן יחסי, המאפשר שימוש ביתי ומשרדי בטוח.

WORX WG629E

4.5 15

מכונת שטיפה בלחץ אשר שמה דגש על ביטחון ושימוש ביתי בטוח

יתרונות

זולה

נוחה

בטוחה לשימוש ביתי ומשרדי

חסרונות

חלשה באופן יחסי

שני מצבי עבודה בלבד

קנה עכשיו ב- Last Price

מכונת השטיפה בלחץ WORX WG629E היא מכונה נוחה וקומפקטית לעבודה. היא מגיעה בצורה של אקדח מאורך, ולא בסגנון שואב אבק כמו חלק מהמתחרות שלה. היא שמה דגש על בטיחות ויש לה מתג בטיחות, לצד בורר מצבים. בנוסף, לאור המבנה שלה, קשה לתאר מצב בו מצליחים מים לחלחל לתוכה ולהרוס אותה. למכונה 2 מצבי עבודה וקצב זרימה של 120 ליטר לשעה. היא מתחברת לכל צינור גינה סטנדרטי ויש לה מנוע רב עוצמה ביחס לנתונים היבשים שלה. מתח העבודה שלה הוא 20 וולט בלבד.

 

לאור האלמנטים הבטיחותיים שלה, ה- WORX WG629E מתאימה בעיקר לשימוש ביתי ומשרדי. היא יכולה לנקות בבטיחות ויטרינות וחלונות, רכבים, אופנועים, אופניים, סירות, ריהוט חוץ, מרפסות, דקים ועוד. היא מאוד נוחה לשימוש ולנשיאה, היא קטנה, ויודעת לעשות עבודה איכותית לפריטים עדינים לצד עבודה אינטנסיבית מול אלמנטים קשים וכבדים יותר.

לוגו של הסקירה

מכונת השטיפה בלחץ הדינמית ביותר: HUNTER 102301-001

מכונת השטיפה בלחץ HUNTER 102301-001 היא מכונה דינמית, שיודעת להתאים את עצמה לסוגי עבודות שונות. משטיפת הרכב ועד לריהוט ביתי, המכונה יודעת לנקות ביסודיות ובעוצמתיות.

HUNTER 102301-001

4.5 15

מכונה שמתאימה את עצמה לסוג העבודה הרלוונטי

יתרונות

דינמית

מתכווננת

עוצמתית

מגוונת

חסרונות

מסיבית

יקרה

קנה עכשיו ב- Last Price
225 BAR
קנה עכשיו ב- tools online

מכונת השטיפה בלחץ HUNTER 102301-001 היא אחת המכונות האיכותיות ביותר בשוק. המכונה מצוידת במגוון פיצ'רים מתקדמים במטרה לטפל בכל סוג של לכלוך קשה בבית, במשרד, ברכב ובחצר. המכונה היא דינמית ומתכווננת לכל סוג של עבודה, שכן ניתן להתאים את רמת לחץ המכונה באמצעות כוונון האקדח. יש לה הספק גבוה של 3,000 וואט, ולחץ עבודה מקסימלי גבוה במיוחד, כך שהיא מנקה לכלוכים שמכונות אחרות מתקשות איתו.

 

המכונה כוללת מנגנון מיוחד נגד חדירה של נוזלים וטמפרטורת המים המקסימלית היא 50 מעלות, במה שמהווה את הרף העליון במרבית המכונות מהקטגוריה הזו. המכונה מייצרת לחץ של פי 30 מצינור גינה ממוצע והיא מסירה לכלוכים קשים במיוחד מכל סוג של רהיט או פריט. ישנן אופציות של ריסוס רחב והיא מאוד יציבה בזמן העבודה בזכות בסיס רחב. הכלי חסכוני באופן יחסי בחשמל, והעבודה איתו היא נוחה לאורך זמן.

לוגו של הסקירה

מכונת השטיפה בלחץ הזולה ביותר: COMET KRM 1100EX

מכונת השטיפה בלחץ COMET KRM 1100EX היא אחת המכונות הזולות ביותר בשוק, והיא מספקת עבודה יציבה, סולידית ואיכותית לאורך זמן. המכונה מציעה מגוון פיצ'רים לעבודה נוחה יותר.

COMET KRM 1100EX

4.5 15

מכונה בעלות נמוכה, שיודעת לתת את הערך המוסף

יתרונות

זולה

אמינה

מערכת החוסכת בחשמל

פיצ'רים שונים לנוחות עבודה

חסרונות

חלשה באופן יחסי

מסיבית

קנה עכשיו ב- Last Price
לחץ 125
קנה עכשיו ב- Best Tools
קנה עכשיו ב- ממשר

מכונת השטיפה בלחץ COMET KRM 1100EX היא מכונת שטיפה זולה במיוחד ביחס למתחרות שלה, אך היא עדיין כזה שיודעת לתת את הערך המוסף. היא מגיעה עם מנוע אינדוקציה חד פאזי המספק הגנה תרמית בטיחותית, משאבת ברונזה של 3 צילינדרים, ראש אלומיניום וזרימה של 6 ליטר בדקה. למכונה מנגנון גיבוי אוטומטי על מנת למנוע חימום יתר ולייצר צמצום בפעולת החשמל ששומרת על חיי הסוללה לאורך זמן.

 

למכונה מגוון רחב של פיצ'רים שהופכים את העבודה לקלה יותר, כולל תא לאביזרים וכבל חשמל, מחזיק לצינור, תא לבקבוק קצף, מחזיק לאקדח ריסוס וידית ארגונומית נוחה לאחיזה. המכונה מתחברת למערכות מים סטנדרטיות, והיא גדולה באופן יחסי, עם גלגלים גדולים שמאפשרים תנועה קלה יותר. המכונה מגיעה עם ראש טורבו, ראש מניפה, מיכל סבון, מברשת וצינור של 8 מטר, והיא יודעת לטפל בלכלוכים בתוך ומחוץ לבית ולמשרד.

לוגו של הסקירה

מכונת השטיפה בלחץ המתקדמת ביותר: LAVOR VERTIGO 28

מכונת השטיפה בלחץ של LAVOR VERTIGO 28 היא מכונה מתקדמת, יקרה ואיכותית, שנותנת את המענה המושלם לכל סוג של לכלוך. היא עובדת עם מנוע בראשלס עוצמתי ומתאימה לשימוש פרטי ומקצועי כאחד, בבית, במוסך, בחצר או במשרד.

LAVOR VERTIGO 28

4.5 15

מכונת השטיפה המתקדמת ביותר בשוק, עם מגוון פתרונות ניקיון איכותיים

יתרונות

עוצמתית

דינמית

נוחה

מגוונת

חסרונות

יקרה

מסיבית

קנה עכשיו ב- Walla Shops
W2800
קנה עכשיו ב- AZRIELI
STM 140
קנה עכשיו ב- home 360

מכונת השטיפה בלחץ LAVOR VERTIGO 28 היא אחת האיכותיות והיקרות ביותר בשוק. מדובר במכונה מתקדמת מאוד, עוצמתית ומגוונת, שמתאימה כמעט לכל סוג של עבודת ניקיון. למכונה לחץ מים של 180 באר והספק חשמלי של 2,800 וואט. היא שוקלת 23.5 ק"ג ואורך הצינור שלה הוא 8 מטרים. היא עובדת על מנוע בראשלס, שהוא אחד העוצמתיים והאיכותיים בז'אנר מכונות השטיפה בלחץ והוא מגיע עם מגוון רחב של אביזרים המסייעים ומשפרים את העבודה.

 

המכונה מגיעה עם ראש טורבו נשלף, גלגלת וצינור ארוך במיוחד של 8 מטרים, זרנוק מתכת, אקדח מתכתי, 4 דיזות מתחלפות להתאמת עבודה באופן ספציפי, מברשת קבועה, ומברשת מסתובבת למכונות שטיפה. המברשת המסתובבת היא בעלת סיבים עדינים, והיא מיועדת לרחיצה חיצונית של כלי רכב באופן ספציפי. היא מכונה חזקה, עמידה, איכותית ובעיקר מגוונת, היודעת לעשות עבודה נהדרת בכל סוג של משטח ומקום.

סיכום

איך לבחור את מכונת השטיפה בלחץ המתאימה ביותר לכם?

בבחירת מכונת שטיפה בלחץ, צריך בראש ובראשונה להגדיר את הצרכים שלכם, ומה אתם רוצים מהמכונה שלכם. אם מדובר במשימות ניקיון קטנות ופשוטות, לחנייה ולחצר, אז אפשר לבחור דגם פשוט וזול באופן יחסי, כמו ה- COMET KRM 1100EXאו ה- WORX WG629Eאשר מציעות עבודה איכותית לאותם צרכים, ובמחיר נוח במיוחד. עם זאת, אם אתם מחפשים מכונות מתקדמות ומתכווננות לכמה סוגים של צרכים, אתם צריכים להעלות את רף הציפיות והתקציב שלכם.

 

התאמת המכונה לצרכים

אנשים אשר רוצים לנקות מגוון רחב של מקומות ורהיטים, עם אופציות שונות של לחץ מים ועם מנגנוני הגנה נגד חדירת מים, יצטרכו להשקיע קצת יותר כסף. למשל, בחוד החנית של מכונת השטיפה בלחץ בקטגוריה הפרטית – LAVOR VERTIGO 28. רוב המכונות המתקדמות מגיעות עם מגוון רחב של פיצ'רים ואלמנטים המסייעים לעבודה נוחה יותר. האופציות מאפשרות למשתמש להתאים את המכונה לצרכים הספציפיים של הניקיון הרלוונטי, ולהצליח להגיע לתוצאות איכותיות יותר. המכונות המתקדמות גם שומרות על עצמן לאורך זמן, ומגיעות עם אחריות ארוכה יותר.

 

חשוב: כוח המנוע ואורך הצינור

כאשר נכנסים לעומק הקורה, מגלים שיש שני דברים שהם חשובים במיוחד במכונות שטיפה בלחץ: כוח המנוע (נמדד על ידי באר או BAR באנגלית) ואורך הצינור. בסופו של דבר, מרבית המכונות יעשו את העבודה הבסיסית של ניקיון של רצפת בטון, בצורה נהדרת. זהו השימוש הנרחב ביותר במכונות הללו, ומרבית האנשים שקונים אותן, משתמשים בהן כדי לנקות את החנייה והמוסך שלהם מפני לכלוך שנגרם כתוצאה מבלאי וממזג האוויר. הסיכוי הסביר הוא שמרבית המכונות יעשו את העבודה הזו בצורה טובה, אך המכונות הטובות יותר יעשו זאת בצורה מהירה יותר, ויחסכו לכם זמן ועבודה מאומצת.

 

צורך ייחודי

אחד הנושאים החשובים בבחירת המכונה הרלוונטית, היא להבין מה מנקים ומתי. לא כל מכונה מתאימה לכל שימוש, ושימוש לא נכון לא יהיה אפקטיבי ובמקרים מסוימים, אף יגרום לנזק. ההבדלים במחירים בין הדגמים הפשוטים לדגמים היקרים הוא במאות אחוזים, אך לא מדובר בהוצאה יוצאת דופן, ותמורת מחיר שהוא אינו גבוה יחסית, אפשר לקנות מכונה איכותית וטובה, שתעשה את העבודה במשך כמה שנים. זכרו, מכונת שטיפה בלחץ יודעת לעשות עבודות ששום אביזר ניקיון אחר לא יכול לעשות, ובכך הוא מביא ערך מוסף וקלות שימוש שתורמת לכולם.

שאלות ותשובות על מכונת שטיפה בלחץ

מה המחיר הממוצע של מכונות שטיפה בלחץ?

למכונות שטיפה בלחץ יש טווח מחירים די גדול. בקטגוריות המכונות האישיות, התמחור נע בין 500 ועד כ-2,000 שקלים. מכונות תעשייתיות וגדולות הן כמובן יקרות יותר, אם כי לא תמיד רלוונטיות לאדם הממוצע.

מה השימוש הבולט במכונות שטיפה בלחץ?

מרבית האנשים אשר רוכשים מכונות שטיפה בלחץ עושים זאת על מנת לנקות את רצפת הבטון או הלבנים שבחצר ובחנייה שלהם. מדובר בעבודה שאף כלי עבודה אחר לא יכול לעשות.

מה הם הפרמטרים החשובים במכונת שטיפה בלחץ?

אנשים אשר משתמשים במכונת שטיפה בלחץ ירצו מכונה עוצמתית שיכולה להתמודד גם עם לכלוך קשה, כבל ארוך, על מנת שיוכלו להגיע למקומות רחוקים כמה שניתן, אורך סוללה משמעותי ומכונה קלה יחסית, על מנת שיהיה ניתן לנייד אותה בקלות.

עד כמה חשובים הפיצ'רים המסייעים לעבודה?

כמו בכל פעולה שאנו עושים, אנחנו מחפשים את הנוחות האולטימטיבית. אם במכונה יש תאים לכל אלמנט, אשר מסייעים באחיזה ובתפעול המכונה, זה כמובן חשוב. המטרה היא לבצע את העבודה בזמן מהיר, עם מינימום מעמסה על הגב והידיים. ככל שיש יותר פיצ'רים מתאימים, העבודה היא נוחה וקלה יותר.