מדפסת מומלצת: 9 מדפסות מומלצות ביותר לבית ולמשרד לשנת 2022

מדפסות ביתיות, מדפסות משרדיות וכל מה שביניהם – המומלצות ביותר לכל תחום

icon pos_1

ניתחנו

33 סקירות

ו-

3670 ביקורות

בתחום

מיכון משרדי

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

שלוש הבחירות הכי מומלצות שלנו

מושלמת למשרדים קטנים

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

השווה מחיר

כולל משלוח לארץ
X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

בדוק מחיר

השווה מחיר

כולל משלוח לארץ
X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

מידע נוסף על מדפסות מומלצות לשנת 2022

בין אם אתם מחפשים מדפסת הזרקת דיו, דגם לייזר מהיר במיוחד או מדפסת מקצועית לבית או למשרד שלכם, לפניכם כל עצות הרכישה שתצטרכו יחד עם ההמלצות המנצחות שלנו לשנת 2022, אשר יעזרו לכם לבחור את המדפסת המתאימה ביותר עבורכם.

לוגו של הסקירה

המדפסת המושלמת למשרדים קטנים: Brother HL-L8360CDW

עבור אלו המדפסים 1000+ דפים בחודש ורוצים מדפסת פשוטה בלי הרבה פונקציות שיכולה לעמוד בקצב, מדפסת ה-brother hl-l8360cdw היא בחירה מצוינת. המדפסת מסוגלת להדפיס כמות מכובדת של 16 דפים בדקה, מסוגלת להחזיק 300 דפים (אפילו יותר אם אתם רוכשים  מגשי נייר נוספים) ומפיקה טקסט כמעט מושלם.

Brother HL-L8360CDW

4.5 15

מחפשים איכות, מהירות ועלויות תפעול זולות? זו המדפסת עבורכם:

יתרונות

איכות הדפסה מצוינת

מהירות הדפסה גבוהה

עלויות תפעול נמוכות במחירים תחרותיים

קיבולת נייר מרשימה הניתנת להרחבה

מאפייני אבטחה מתקדמים

חסרונות

איכות תמונה מעט מתחת לממוצע

קנה עכשיו ב- Amazon
קנה עכשיו ב- לייזר ליין
HL-L8260CDW
קנה עכשיו ב- Amazon

הנה שני מרכיבים עיקריים שהופכים את המדפסת הזו לאידיאלית למשרדים קטנים: מגש הנייר הגדול ביחס למדפסות אחרות ומחסניות הטונר בעלות הקיבולת הגבוהה והמהירות הגבוהה מהממוצע כיום. איכות הטקסט המודפס שיוצאת מן המדפסת הזאת היא גבוהה מרובן המוחלט של המדפסות הדומות שנבדקו, כך שתוכלו להיות בטוחים שהמשרד שלכם מקבל את הטוב ביותר.

 

המדפסת קלה מאוד להפעלה, בעיקר בזכות מסך התצוגה הגדול שלה, שהוא גם מסך מגע. בעזרתו תוכלו לטפל בקלות בבעיות שאולי יצוצו במדפסת, לחדש את הקישור לאינטרנט בקלות רבה ולפקח על הנעשה ועל התוצאות שתקבלו בסופו של דבר. עליות התחזוק וההפעלה של מדפסת הזו הן נמוכות משמעותית ממדפסות דומות שנבדקו. המדפסת גם מוציאה דפים במהירות מרשימה יחסית של 16 דפים מודפסים לדקה. במידה ותעברו להדפסת דופלקס זמן ההדפסה יתקצר ל-12 שניות.

 

 

לוגו של הסקירה

המדפסת הטובה ביותר עבור הדפסת מסמכים רחבי פורמט: Brother MFC-J6945DW INKvestment

מדפסת ה- Brother MFC-J6945DW INKvestment Tank Color Inkjet הכל-באחד נהדרת עבור עסקים קטנים, אשר צריכים להוריד את עלויות ההדפסה ורוצים מדפסת משולבת (עם סורק, פקס ומכונת צילום) קלה לתפעול ולתחזוקה.

Brother MFC-J6945DW

4.5 15

מדפסת בטכנולוגיית הזרקת דיו איכותית עם פורמט רחב ועלויות תפעול סבירות

יתרונות

מחירי תפעול נמוכים

איכות הדפסה טובה

מדפיסה

סורקת

מצלמת ומפקססת דפים בגודל מגזין

חסרונות

תמיכה בהדפסת דפים גדולים יותר הייתה נותנת ערך רב יותר

כולל משלוח לארץ
קנה עכשיו ב- Amazon
קנה עכשיו ב- לייזר ליין

אחד היתרונות הבולטים של מדפסת זו הוא נפח ההדפסה בפועל שלה. במדפסת קיימת קיבולת נייר של 250 עמודים, וקיימת תוספת בתוך המגש הרב- תכליתי שיכול להכיל עד 100 דפים נוספים. נפח ההדפסה החודשי המומלץ שלה הוא עד 2,000 עמודים, מה שיאפשר לכם להדפיס כל מה שתרצו בראש שקט לחלוטין.

 

המדפסת מגיעה עם לוח בקרה גדול וקל לשימוש, בעזרתו תוכלו לבצע את הפונקציות הנחוצות לכם בקלות ומבלי לאמץ את העיניים. בעזרת לוח הבקרה תוכלו לבצע שינויי תצורה, לפקח על הדברים המודפסים ולשלוט עליהם. עמודה שימושית במיוחד היא "עמדת הסטטוס", בה תוכלו לראות את רמת מאגרי הדיו והנייר בצורה גרפית ומכך לראות מתי הגיע הזמן להחליף את המוצרים. המדפסת הזו מגיעה עם תכנית חיסכון בדיו, שנוצר על ידי מיזוג בין טונר לבין מעין טנק של דיו.

 

המדפסת מאפשרת לכם להתחבר לשירותי הענן של חברות רבות ביניהם Dropbox, Evernote, Google Drive, OneDrive ו- OneNote. תוכלו גם לסרוק דברים בעזרת הטלפון, דרך האימייל או ישר מהענן של הטלפון שלכם. במידה ואתם לא סומכים על הטכנולוגיות האלו, תמיד תוכלו לחבר כל מכשיר שתרצו דרך חיבור ה-USB הנמצא בצד המדפסת ולהדפיס דרכו. המדפסת הזו יכולה להדפיס עד 22 עמודים לדקה, קצב שמתאים מאוד למשרדים או חברות קטנות.

לוגו של הסקירה

המדפסת הטובה ביותר עבור הדפסה ארוכת טווח וזולה: Epson EcoTank ET-2750

מדפסת ה-Epson EcoTank ET-2750 היא מדפסת הדגל של החברה, בקו הייצור של מדפסות המשרד הביתיות הקטנות, הכוללות מספר פעולות. כמו רוב דגמי ה-EcoTnk, גם המדפסת הזאת מפיקה תוצאות יוצאות מן הכלל, במחירי הפעלה נמוכים במיוחד.

Epson EcoTank ET-2750

4.5 15

מצוינת לאורך זמן עם עלויות נוחות וחיבור מצוין למובייל

יתרונות

איכות הדפסה מצוינת

מחירי תפעול נמוכים במיוחד

קלה וקומפקטית

אפשרויות חיבור מובייל נהדרות

חסרונות

מחזור הדפסה ותפוקה נמוכים יחסית

חסרה תמיכה בהתקני זיכרון הבזק

EcoTank ET-2750
קנה עכשיו ב- Amazon

המדפסת הזו קלה במיוחד, ומשקלה לא עולה על שבע קילוגרמים! הקלות של המדפסת הזאת תאפשר לכם להעביר אותה ממקום למקום בקלות במידה ותרצו לשנות את המיקום שלה בבית או במשרד. אבל אל תחשבו שהמשקל הקל שלה גורע מהיכולות שלה. המדפסת הזאת תוכל לשמש אתכם לכל מה שתרצו, כולל סריקה או הדפסה מהענן וסריקת עותקים של מסמכים קיימים. למדפסת יש מגירת נייר אחת שיכולה לאחסן כמות גדולה במיוחד של כ-250 דפים.

 

המדפסת תומכת במכשירים סלולריים רבים ובתוכנות כמו Apple AirPrint ו-Google Cloud Print. מסך התפעול של המדפסת אולי לא ענקית במיוחד או בעלת כל הפונקציות הכי חדישות, אך כן יש לה יתרון אחד משמעותי- אפשר לשלב במדפסת את האופציה להפעלה קולית, ותוכלו גם לשלב את העוזרות הקוליות שכולנו מכירים. משתמשי הIphone שבכם יוכלו לחבר את SIRI ולהדפיס הכל ממנה. המדפסת מדפיסה במהירות ממוצעות של 15 עמודים לדקה, והתוצאות יוצאות תוססות, צבעוניות ומאוד מפורטות ביחס למדפסות אחרות שנבדקו.

 

לוגו של הסקירה

מדפסת מצוינת להדפסת תמונות בפורמט רחב: epson expression photo hd xp-15000

כאשר זה מגיע למדפסות הזרקת דיו מקצועיות, המתמחות בתמונות בפורמט נרחב – אין הרבה תחרות אמיתית בשוק כשה-Espon HD XP-15000 נמצאת בסביבה. היא רק מדפיסה, אבל האיכות שלה, במיוחד של תמונות, יוצאת מן הכלל.

Epson Expression Photo HD XP-15000

4.5 15

מחפשים מדפסת להדפסה בפורמט רחב? המדפסת המתקדמת ביותר בתחום

יתרונות

איכות תמונה נהדרת

מדפיסה תמונות ללא גבול בטווח רחב של גדלים

משתמשת בדיו החדש של Claria Photo HD

קטנה וקלה יחסית למדפסת גדולה

חסרונות

עלויות תפעול מעט גבוהות

מהירות ההדפסה קצת איטיות יחסית למתחרות

כולל משלוח לארץ
קנה עכשיו ב- Amazon

המדפסת הזו היא אלטרנטיבה מצוינת למדפסת צילום מקצועית. אם אתם צלמים מתחילים או רוצים להתחיל את דרכם בתחום התמונות והצילום, המדפסת הזו תהיה הצעד החכם הראשון שתוכלו לעשות. תפוקת הדפסת התמונות של המדפסת הזו היא גבוהה במיוחד ותוציא לכם את התמונות בעלות איכות התמונה הגבוהה ביותר מבין המדפסות הקיימות היום בשוק. כל זה קורה הודות לטכניקת הזרקת הדיו והרחבת טווח הצבעים לצבעים שלא משומשים בכל המדפסות כיום.

 

עלויות ההדפסה שלהם אמנם מעט יקרות, אך זה לגמרי שווה את האיכות של התמונות שתקבלו בסופו של דבר. קצב ההדפסה של המדפסת הזו גם נמוך ועומדת על בערך עשרה דפים לדקה, כך שאם אם ממהרים אולי זו לא האופציה הטובה ביותר עבורכם. במדפסת קיים לוח בקרה LCD שקיימים בה מספר כפתורים שיעזרו לכם לנווט בכל הפונקציות החשובות.

לוגו של הסקירה

המדפסת הכי טובה להדפסה בשחור לבן במשרד: Epson WorkForce Pro WF-M5299 Monochrome

עם עלויות התפעול הנמוכות שלה והביצועים מעל הממוצע, ה-Epson WorkForce Pro WF-M5299 היא מדפסת הזרקת דיו בשחור לבן בסיסית, אשר יכולה להתחרות גם במדפסות הלייזר. למעשה, הודות לשקיו הדיו אשר מסוגלות לתמוך במקסימום 40,000 דפים, העלויות שלה לטווח הארוך מנצחות כל מדפסת לייזר מתחרה.

Epson WorkForce Pro WF-M5799 Monochrome

4.5 15

תפוקה גבוהה בשחור לבן למשרדים שמחפשים להוזיל עלויות

יתרונות

עלות יוצאת מן הכלל עבור כל דף

איכות הדפסה מעלה הממוצע

קיבולת נייר מתרחבת

מחיר נמוך

חסרונות

תפוקה חודשית מומלצת נמוכה

מעט איטית יותר ממדפסות הלייזר המתחרות

קנה עכשיו ב- S טריפל
קנה עכשיו ב- לייזר ליין

במדפסת קיים שרת אינטרנטי מובנה שיאפשר לכם להגדיר, להגביל, לפקח ולערוך על הדוחות וההדפסים שלכם באינטרנט או מהרשת. לוח הבקרה הממוקם בחלק הקדמי של המדפסת יעזור לכם במשימה הזו, ובצידה קיימים מספר כפתורים שיעזרו לכם להגיע לכל הדברים החשובים. המדפסת יכולה להכיל כמויות גדולות במיוחד של נייר- קיים מגש רב תכליתי בעל שמונים גליונות, שיכולים להימשך לאחור, ועוד 250 גליונות הנכנסים מלפנים. ניתן אף להגדיל את קיבולת הנייר לכמות לא נתפסת של 830 גיליונות עם תוספת של מגש נייר שניתן לרכוש בנפרד.

 

הפונקציה העיקרית שהופכת את המדפסת הזו למדפסת מעולה במיוחד היא מיכל הדיו שלה. אותם מיכלים הם גדולים במיוחד, מה שיחסוך לכם את הצורך להחליף אותם לעיתים תכופות. המיכלים יוכלו לשמש אתכם להדפסה של כ-40,000 עמודים, שזה גם נוח וגם מקצץ משמעותית בעלויות.

לוגו של הסקירה

מדפסת מצוינת עבור משרדים ביתיים וחללים קטנים: HP LaserJet Pro M15w

ה-HP LaserJet Pro M15w היא מדפסת לייזר בסיסית בשחור לבן, המתאימה במיוחד למשרדים או משרדים ביתיים קטנים, חדרי סטודנטים וכמעט כל מקום בו החלל מוגבל. ה-HP LaserJet Pro M15w היא מדפסת הלייזר הקטנה ביותר שראינו עד היום.

HP LaserJet Pro M15w

4.5 15

יתרונות

קטנה

מחיר רכישה נמוך

שילוב יציב עם סמארטפונים

איכות הדפסה כללית טובה

מחסנית טונר גדולה

אופציה לחיבור USB

חסרונות

מחירי תפעולה גבוהים

מעט רועשת

כולל משלוח לארץ
קנה עכשיו ב- Amazon
LaserJet M234sdn 6GX00F
קנה עכשיו ב- Ivory

המחיר הנוח של המדפסת יכול למשוך את העין ואת הכיס, אבל יש בה עוד המון תכונות מצוינות. המדפסת לא תתפוס הרבה מקום על שולחן העבודה שלכם, והיא תוכל לתפוס עוד פחות במידה ותקפלו את מגשי הנייר שלה. המדפסת מגיעה עם טונר גדול במיוחד ביחס למדפסות אחרות בשוק, והיא גם מגיעה עם אפליקציה ייעודית שתיתן לכם את כל המידע שתצטרכו עליה. תוכלו להדפיס מסמכים באופן אלחוטי, ואף לסרוק ולהדפיס דברים ישר מהטלפון.

 

המדפסת מדפיסה במהירות ממוצעות של 19 דפים לדקה והיא מגיעה עם אופצייה מובנית להדפסה דו צדדית, מה שיכול להוזיל משמעותית את ההוצאות שלכם על דיו ונייר מדפסת. מסך הLCD יאפשר לכם לראות את כל הפעולות בקלות ולנווט בין אופציות התפעול השונות שהמדפסת הזו מציעה. איכות ההדפסה שלה היא ממוצעת פלוס ויכולה לספק את כל מה שמשרד קטן או משק בית נורמטיבי זקוקים לו.

לוגו של הסקירה

המדפסת הטובה ביותר למשפחות ולשימוש ביתי:PANTUM CP2200DW

אם המשפחה שלכם היא מהזן היצירתי יותר, שלא רוצה להשתמש במדפסת רק כדי להדפיס את שיעורי הבית של הילדים או את החשבונות שצריך לשם, אז המדפסת הזו היא בדיוק מה שאתם צריכים. עם מהירות הדפס של 24 דפים לדקה ואופציה להדפסה על סוגים רבים של ניירות ומדבקות תוכלו להשתמש במדפסת הקומפקטית הזאת לכל מה שתצטרכו.

PANTUM CP2200DW

4.5 15

המדפסת האידיאלית לאנשים היצירתיים ביותר

יתרונות

אופציה למצב חיסכון באנרגיה

קומפקטית

קלת משקל

התמודדות עם מגוון סוגי נייר

רזולוציית הדפסת גבוהה

מסך בתצוגת LCD

תיאום רשת אלחוטית

איכות צבע גבוהה

מחיר טוב לתמורה

תמיכה מאובטחת במכשירים ניידים

חסרונות

הספק הדפסה לא גבוה במיוחד בהשוואה למדפסות משרדיות אחרות

קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- לייזר ליין

המדפסת מגיעה עם מהירות מעבד של 1 גיגה הרץ בעל ליבה כפולה ועם זיכרון של 512MB. רזולוציית ההדפסה היא איכותית במיוחד, רזולוציה של  4,800X600 dpi. הודות למסך ה-LCD המותקן על המדפסת תוכלו לעקוב אחרי הפעולות של המדפסת שלכם בקלות רבה. המדפסת הזו תאפשר לכם להדפיס מה שתרצו על מגוון סוגי דפים ומוצרי נייר- שקפים, תוויות, מדבקות, נייר דק במיוחד, נייר עבה במיוחד, נייר סטנדרטי ומעטפות נייר.

 

המדפסת הינה בעלת מידות קומפקטיות שלא יתפסו לכם מקום נרחב בבית (רוחב- 41.12 ס"מ, עומק- 39.41 ס"מ, גובה- 24.37 ס"מ ומשקל של 16.1 קילוגרמים). במידה ותרצו להזיז את המדפסת ממקום למקום תגלו שזה לא קשה במיוחד, הודות למשקלה הקל ביחס למדפסות פופולריות אחרות. המדפסת מגיעה עם כרטיס רשת ומאפשרת לכם להדפיס דרך הרשת האלחוטית (Wi-fi). המדפסת מגיעה עם מערך ביטחון ששומר על הפרטיות של המכשירים הסוללרים שלכם במהלך ההדפסה.

לוגו של הסקירה

המדפסת הטובה ביותר עבור המשרד הביתי: Canon Pixma G6020 All-in-One

מדפסת ה- Canon Pixma G6020 מעוצבת להדפסה וצילום בתדירות בינונית עבור המשפחה במשרד הביתי. כמו מדפסות רבות מסוגה, היא מגיעה עם כמות דיו המספיקה להדפסת אלפי דפים.

Canon Pixma G6020 All-in-One

4.5 15

מדפסת בסיסית למשרדים ביתיים עם תוצאות מספקות במיוחד

יתרונות

עלויות תפעול נמוכות במיוחד

דיו שחור בכמות של עד 18,000 דפים כלול

איכות צילום מצוינת – במיוחד של תמונות

סט מאפיינים

חבילת תוכנה וקיבולת נייר טובים

חסרונות

אין התקן הזנת מסמכים אוטומטי

לוח בקרה מיושן

תוספת משלוח
קנה עכשיו ב- Amazon
דגם G6040
קנה עכשיו ב- BUG

מדפסת ה-Canon Pixma G6020 היא מדפסת בסיסית נהדרת, עם שלל מאפיינים (הדפסה, צילום, פקס וסריקה) ומצבורי דיו גדולים, אשר מפיקה תוצאות נהדרות עבור משרדים ביתיים. בנוסף, עלויות השימוש שלה נמוכות במיוחד לטווח הארוך.

לוגו של הסקירה

המדפסת הטובה ביותר עבור הדפסת תמונות ניידת: HP Sprocket 2nd Edition

ה-HP Sprocket 2nd Edition היא מדפסת תמונות ניידת, בערך בגודל של סמארטפון, אך עבה יותר. שימושית במיוחד עבור הדפסת תמונות בהתראה קצרה מכל מקום אפשרי. המדפסת מגיעה בצבעיים מיוחדים הכוללים נצנצים משובצים בצבעי שחור, וורוד ולבן. פשוט להוריד את האפליקציה של Sprocket ולהתחבר לבלוטות' ויש לכם תמונה מודפסת, כולל עריכה ושלל מאפיינים אחרים.

HP Sprocket 2nd Edition

4.5 15

עיצוב ייחודי ואיכות הדפסה משופרת ומרשימה

יתרונות

איכות הדפסה מרשימה

מחיר ועלויות הפעלה נמוכים יחסית לדגם המקורי

צבעים יפים

לאפליקציית Sprocket יש מגוון פונקציות חדשות

חסרונות

יש מספר מאפיינים (בעיקר שימוש רב משתתפים וזמן הדפסה) לא מספיק מפותחים

כולל משלוח לארץ
קנה עכשיו ב- Amazon

המדפסת הניידת HP Sprocket 2nd Edition בולטת היטב בזכות העיצוב הייחודי שלה, אבל המרשימה ביותר היא איכות ההדפסה המשופרת.

סיכום

מהי המדפסת הטובה ביותר עבורכם?

 

בחירת המדפסת הנכונה עשויה להיות משימה קשה, עם כל כך הרבה מאפיינים לבחור מבניהם ומדפסות מתקדמות עם כמעט כל שילוב אפשרי. לפניכם כמה טיפים מכוונים, אשר יעזרו לכם למצוא גם את הקטגוריה הנכונה וגם את הדגם הנכון, יחד עם רשימת המדפסות המומלצות שלנו.

 

שלוש הדרכים השימושיות ביותר למיון מדפסות לקטגוריות השונות הן לפי מטרה (כללית או ספציפית), כוונת שימוש (בבית או במשרד) וטכנולוגיה. הגדירו את הצרכים שלכם לפי שלושת הקטגוריות ואתם בדרך למצוא את המדפסת הנכונה.

 

רוב המדפסות, כולל מדפסות הזרקת דיו אשר משווקות כמדפסות תמונות, הן דגמים כלליים לכל מטרה, מיועדות להדפסת מסמכים, גרפיקות ותמונות כאחד, לעומת דגמים ספציפיים כגון מדפסות ניידות ומדפסות תלת מימד. אם אתם מחפשים דגם שידפיס תמונות, קחו בחשבון האם אתם רוצים להדפיס רק תמונות או מחפשים מדפסת שיכולה להדפיס גם מסמכים.

 

מדפסות כלליות נוטות להתרכז בתמונות אם הן מיועדות לשימוש ביתי או במסמכים, אם הן מיועדות לשימוש משרדי. הרבה מדפסות All in one מיועדות לתפקיד הכפול של מדפסת משרד ומדפסת ביתית (במיוחד עבור משרדים ביתיים), אבל לרוב שמות דגש על אחד מהשניים. חשבו היטב כיצד אתם מתכננים לעשות שימוש במדפסת ובחרו אחת המיוצרת לאותו שימוש.

 

שתי הטכנולוגיות הנפוצות ביותר, לייזר והזרקת דיו, די חופפות מבחינת יכולות, אבל עדיין קיימים הבדלים – החשובים ביותר הם שכמעט כל מדפסות הלייזר מדפיסות טקסט באיכות גבוהה בהרבה מרוב מדפסות הזרקת דיו, וכמעט כל מדפסות הזרקת דיו מדפיסות תמונות באיכות גבוהה מרוב מדפסות הלייזר. שאלו את עצמכם מה חשוב לכם יותר ובחרו את הטכנולוגיה של המדפסת לפי ההחלטה שלכם.

 

מדפסת בעלת תפקוד אחד או All In One?

 

עבור מטרות הדפסה כלליות, יכולות נוספות דורשות בחירת מדפסת All in one (AIL), הידועה גם בשם מדפסת משולבת (MFP). אותן יכולות נוספות לרוב כוללות שילוב מסוים של הדפסה, צילום, סריקה ושליחת פקס מהמחשב שלכם וסריקה לאימייל. מדפסות משרד מוסיפות לרוב גם מזין מסמכים אוטומטי (ADF) לצילום, סריקה ושליחת פקס של מספר דפים, חלקם אף יכולים להתמודד עם מסמכים עם טקסט משני הצדדים – או על ידי סריקה של צד אחד, הפיכת הדף וסריקת הצד השני או על ידי 2 סנסורים מכל צד אשר סורקים את שני צדדי הדף בסריקה אחת (אפשרות האחרונה לרוב יקרה יותר).

 

חלק מהמדפסות המשולבות מציעות אפשרויות הדפסה נוספות. מדפסות עם תמיכה ברשת, גם דגמים ביתיים וגם משרדיים, יכולות להתחבר ישירות לאינטרנט באמצעות ה-WIFI כדי לקבל גישה ולהדפיס תוכן נבחר, מבלי לעבור דרך מחשב באמצע. מדפסות משולבות (עם תמיכת WIFI) רבות מאפשרות הדפסת מסמכים ותמונות ממכשירים שונים. בחלק מהדגמים אפשר לשלוח במייל מסמכים אל המדפסת, אשר תדפיס אותם במקום. (במקרה האחרון, ייתכן שפונקציות אלו יקבלו שם ייחודי מהיצרן; לדוגמה, HP קוראים לפתרון ההדפסה דרך המייל שלהם ePrint, בעוד Canon קוראים לגרסה שלהם "Print from Email").

 

האם אתם זקוקים לצבע?

 

עבור מדפסת ביתית, סביר להניח שתזדקקו לצבע, אבל עבור דגם משרדי, אם כל מה שאתם מדפיסים הם מסמכים שונים, ייתכן שאין לכם סיבה להוציא כסף על מדפסת צבעונית ועל עלות התחזוקה שלה, לעומת מדפסות שחור לבן. אולם, חשוב לזכור שמדפסות לייזר רבות מסוגלות להדפיס באיכות מספיק גבוהה כדי להכין לעצמכם את החומרים השיווקיים של העסק – מה שיכול לחסוך לכם כסף רב.

 

מדפסות הזרקת דיו שאינן צבעוניות, אבל Espon כן מציעה כמה דגמי הזרקת דיו (דגמי ה-WorkForce) חזקים ובשחור לבן בלבד. אך אם אתם רוצים להישאר עם הדפסה בשחור לבן, עליכם לחפש מדפסת לייזר שחור-לבן, מדפסת LED או מדפסת משולבת.

 

שיקולי מקום

 

אל תשכחו לקחת בחשבון את גודל המדפסת ואל תזלזלו בגודל שחלק מהמדפסות יכולות להגיע אליו, במיוחד עם מגשים מתרחבים. אפילו כמה מהדגמים הביתיים עשויים להיות גדולים ולא נוחים וחלק מהמדפסות שלא תופסות שטח רב עשויות להיות כל כך גבוהות שתרגישו שמישהו מתנשא מעליכם. בקצה השני, יש לנו מספר גודל של מדפסות קומפקטיות אשר יכולות להידחף אל תוך מקומות דחוסים בדירות, בתים, משרדים ובחדרי סטודנטים.

 

יכולות קישור

 

בנוסף ליציאת USB, מרבית המדפסות המשרדיות ומספר גדל של מדפסות ביתיות כוללות יציאות אתרנט, כך שאתם יכולים לחלוק את חומרי ההדפסה בקלות ברשת. רבות גם כוללות תמיכת WIFI וגם אם אין להן, אם יש לכם נקודת גישה אלחוטית ברשת שלכם, אתם יכולים להדפיס באופן אלחוטי מכל מדפסת על אותה הרשת, בין אם המדפסת עצמה מציעה חיבור אלחוטי ובין אם לא – המדפסת רק צריכה להתחבר באמצעות כבל אל נקודת הגישה באמצעות האתרנט.

 

מדפסות התומכות ב-WIFI Direct יכולות להתחבר ישירות אל רוב המכשירים האחרים המחוברים לאותה הרשת, אפילו אם המחשב שלכם אינו מתוכנת לתמוך ב-WIFI Direct. בנוסף, אנחנו רואים מדפסות אשר מסוגלות להתחבר ולהדפיס ממכשירי מובייל באמצעות NFC, על ידי לחיצה על כפתור מסוים במדפסת.

 

איכות התוצר

 

מדפסות משתנות משמעותית באיכות תוצר ההדפסה. מומלץ לקחת בחשבון איכות תוצר של מסמכים, גרפיקה ותמונות בנפרד, היות ואיכות מצוינת של מסמכים אינה בהכרח אומרת איכות הדפסת תמונות באותה רמה, העזרו ברשימת המדפסות המומלצות שלנו כדי לקבוע את איכות ההדפסה הרצויה.

 

מהירות

 

אם צרכי ההדפסה שלכם מסתכמים בדף אחד או שניים בכל פעם, אתם כנראה לא צריכים להדאיג את עצמכם במהירות ההדפסה של המדפסת שלכם. אם אתם מדפיסים כמות גדולה או מסמכים ארוכים, מהירות היא פקטור חשוב בהחלטה שלכם, כך שסביר להניח שמדפסת לייזר תתאים לכם יותר. ככלל, מדפסות לייזר מספקות מהירות קרובה יותר לטענת היצרן עבור מסמכי טקסט לא מורכבים, אשר לא דורשים זמן עיבוד רב.

 

מדפסות הזרקת דיו לרוב טוענות למהירויות גבוהות יותר מרוב מדפסות הלייזר היקרות, אך אינן עומדות בציפיות. הן כן משפרות את המהירות שלהן וכמה מהדגמים האחרונים מציבים תחרות קשה עבור חלק ממדפסות הלייזר. מדפסות אלו לרוב יגיעו לרוב עם אופי עסקי; חפשו מדפסות בקו הייצור של Canon Maxify, Epson WorkForce ו-HP PageWide Pro.

 

כמה אתם מתכננים להדפיס?

 

אם אתם מתכננים להדפיס כמה דפים ביום, אתם לא צריכים לדאוג מהכמות שהמדפסת מתוכנתת להדפיס, המוגדרת במחזור ההדפסה החודשי המומלץ (לא המקסימום). אולם, אם אתם מדפיסים כמות המתקרבת לקו האדום של ההמלצה, אל תרכשו מדפסת שלא מגיעה עם המידע הנחוץ בהוראות השימוש שלה. קבעו כמה אתם מדפיסים לפי התדירות בה אתם רוכשים נייר ובאילו כמויות, לאחר מכן רכשו מדפסת המעוצבת להדפיס לפחות את אותה כמות.

 

בנוסף, מומלץ לקחת בחשבון גודל דף מינימלי ומקסימלי והאם אתם זקוקים לפונקציה המדפיסה משני צידי הדף.

 

שיקולי עלות

 

לבסוף, אל תשכחו לקחת בחשבון את העלות הכוללת. רוב היצרנים יקבעו את העלות לפי דף או לפי תמונה. כדי לקבל את העלות הכוללת, חשבו את העלות השנתית לכל סוג תוצר (שחור לבן, מסמכים, צבעים, תמונות) על ידי הכפלת המחיר של כל דף במספר הדפים שתדפיסו באותה שנה. הוסיפו את הסכומים הללו כדי לקבל את העלות הכוללת בשנה. לאחר מכן הכפילו אותה במספר השנים שאתם מתכננים לעבוד עם המדפסת והוסיפו את העלות הראשונית של המדפסת. השוו את העלויות של המדפסות השונות ובחרו במדפסת המשתלמת ביותר.

שאלות ותשובות על מדפסות מומלצות לשנת 2022

איזו מדפסת מומלצת לתמונות?

אם אתם מחפשים מדפסת שתדפיס תמונות, כדאי שתבדקו אם אתם רוצים להדפיס רק תמונות או מחפשים מדפסת שיכולה להדפיס גם מסמכים. כמעט כל מדפסות הזרקת דיו מדפיסות תמונות באיכות גבוהה מרוב מדפסות הלייזר. 

איזו מדפסת הכי מומלצת לעבודה משרדית?

עבור הדפסה כללית, לצד יכולות נוספותכדאי לבחור במדפסת All in one, הידועה גם כמדפסת משולבת (MFP). מדפסות אלו לרוב כוללות שילוב של הדפסה, צילום, סריקה ושליחת פקס

מהי מהירות ההדפסה המומלצת?

תלוי מאוד בשימושים שתעשו במדפסת, כי אם זה לצורך הדפסה רגילה, אז לא מדובר בפרמטר קריטי, אבל אם מדובר במדפסת שמדפיסה עשרות ומאות מסמכים ביום - כדאי מאוד להתחשב במהירות ההדפסה

מה היתרון של מדפסת לייזר?

מדפסות לייזר יכולות להדפיס טקסט באיכות גבוהה בהרבה מרוב מדפסות הזרקת הדיו