גגון לרכב מומלץ – 4 גגונים מומלצים ביותר לשנת 2023

בעלי רכבי שטח ורכבי ספורט יודעים שכאשר יוצאים לטיול, המקום באוטו פשוט לא מספיק. גגון איכותי לרכב הוא כזה שיכול לעשות את ההבדל, ולאפשר נשיאה של ציוד מגוון, הן מבחינת משקל, והן מבחינת גודל פיזי.

icon pos_1

ניתחנו

4 סקירות

ו-

126 ביקורות

בתחום

קמפינג וטיולים

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

מידע נוסף על גגון לרכב מומלץ

רכבים נועדו בבסיסם להסיע אנשים ממקום למקום, אך בפועל, הם משמשים כמחסן להרבה מאוד ציוד שנאגר עם השנים, ומשמש את הנוסעים בטיולים. חלק מהציוד שאנשים מטיילים איתו כיום הוא גדול מאוד, או כבד במיוחד, ולכן, גגון לרכב הוא נדרש. אנשים שמטיילים המון, כמו כותב שורות אלה, גילה במהרה שרכב משפחתי הוא פשוט לא פרקטי. רכב שטח מהווה שיפור, אך הוא זקוק לגגון טוב לרכב או לתיק גג כדי להיות באמת אפקטיבי. יש מגוון רחב של גגונים, כאשר חלקם מחוברים לתיקים איכותיים ועמידים. הנה סקירה של כמה גגונים מצוינים אותם תוכלו לרכוש.

נכתב ע״י

אמיר בס

כותב: אמיר בס

מומחה בתחום קנייה ומכירה של רכב פרטי ומשפחתי, ‏בעלים, מנהל‏ ב-‏Car-La ייעוץ וליווי אישי בתחום הרכב‏

שלוש הבחירות הכי מומלצות שלנו

לוגו של הסקירה

האיכותי ביותר: צ'ימיגג 630 ליטר

הצ'ימיגג 630 ליטר הוא תיק גג שמתחבר באמצעות גגון איכותי להרבה מאוד סוגי רכב. הוא גדול במיוחד, עמיד, וכזה שאפשר להרכיב גם על רכבים קטנים יותר. מדובר באחד הפתרונות האיכותיים ביותר לטיולים עבור מרבית המשפחות.

צ'ימיגג 630 ליטר

4.5 15

גדול במיוחד, מתחבר גם לרכבים קטנים ודינמי מאוד

יתרונות

עמיד, מגוון, מתאים להרבה סוגי רכבים.

חסרונות

יקר באופן יחסי, עלול להיות כבד.

קנה עכשיו ב- רוזנפלד
475 ליטר
קנה עכשיו ב- KSP
קנה עכשיו ב- מנמ

תיק צ'ימיגג 630 הוא למעשה שילוב בין תיק גג לבין גגון לרכב, אשר מעניק את כל היתרונות של שני המוצרים. התיק הוא גדול במיוחד, שיכול להכיל בתוכו גם אוהל קפיצי ל-8 אנשים. הבד של התיק דוחה מים ויש לו מבנה אווירודינאמי כדי שישרוד גם נסיעות מהירות ונסיעות בשטח. התיק מתאים לרוב סוגי הרכבים, התלייה שלו על הגג היא קלה יחסית ואפילו ניתן לתלות אותו ללא גגון.

 

את התיק ניתן להעביר בקלות מרכב לרכב, והוא שקט מאוד גם בנסיעה מהירה. החיבור שלו מותאם לדרישות משרד התחבורה, כך שאין מה לדאוג בנוגע לבטיחות. התיק מגיע עם אופציה לחיבור לגגון או וו לחיבור לרכב. כמובן שכאשר משתמשים בתיק גג, אי אפשר לתלות אלמנטים גדולים, כמו על גגונים, אך הוא בהחלט תיק שיכול להכיל המון, ולעשות זאת בצורה נוחה ואיכותית.

לוגו של הסקירה

הדינמי ביותר: S-FREE

תיק S-FREE היא תיק גג עם גגון לרכב, עם אלמנטים שהופכים אותו לקל ונוח לשימוש. התיק הוא קומפקטי, מכיל לא מעט מקום ומציג עמידות מושלמת לגשם. היתרון הגדול ביותר: מתאים לרוב המוחלט של הרכבים.

תיק גג לרכב S-free

4.5 15

אחד התיקים הנוחים ביותר לשימוש, עבור מטיילים שצריכים תיק דינמי, בינוני בגודלו, ועמיד

יתרונות

דינמיות, נוחות שימוש והרכבה, מתאים לרוב המוחלט של הרכבים, מגיע עם מספר פיצ'רים.

חסרונות

בינוני בגודלו.

570 ליטר
קנה עכשיו ב- Last Price
570 ליטר
קנה עכשיו ב- GROO

התיק של S-FREE הוא תיק גג פופולארי במיוחד, שמתחבר לגגון הרכב ויכול לשדרג מאוד את האופן בו אנשים לוקחים ציוד לטיולים. הוא אינו גדול במיוחד (570 ליטר), אך הוא קל מאוד לשימוש, עמיד למים ובעל עיצוב ייחודי שעוזר אפילו בנושא של חסכון בדלק. התיק מתאים לרוב סוגי הרכבים ואפשר להעביר אותו בקלות מרכב אחד לאחר, גם ללא גגון.

 

התיק מתאים לשימוש בכל עונות השנה, והוא מיוצר מבד פוליאסטר איכותי, עמיד למים ולזעזועים. התפרים של התיק מחוזקים, והרצועות הקשירות עמידות במיוחד. גם אם יש גגון לרכב, הוא מתחבר בבטחה, ונשאר יציב לאורך כל הנסיעה.

לוגו של הסקירה

הזול ביותר: גגון ברזל CROSS 1.1

גגון הברזל של חברת CROSS הוא הגגון הסטנדרטי והפשוט ביותר שאפשר למצוא בשוק. הוא זול במיוחד, מתאים לרכבים קטנים באופן יחסי, ויכול לסחוב תיקים וכלי רכב קטנים כמו אופניים וקורקינטים.

גגון ברזל CROSS 1.1

4.5 15

הגגון הפשוט ביותר שמוצע למכירה בישראל

יתרונות

עמיד, חזק, יציב ויכול להכיל תיקים מכל מיני סוגים, וכן אלמנטים נוספים, בקלות יחסית.

חסרונות

קטן יחסית.

קנה עכשיו ב- AZRIELI
קנה עכשיו ב- solo my car

גגון הברזל של CROSS הוא הגגון הסטנדרטי והפשוט ביותר שניתן לקבל בישראל. הוא מתאים לרכבים קטנים ובינוניים, ויכול לייצר פתרון מושלם עבור אנשים שרוצים לתלות תיקים או אופניים בודדות. הוא אינו גדול במיוחד, אך הוא יציב ועמיד, ודי קל להתקנה, כך שההתמודדות איתו מתאימה כמעט לכל משפחה. הוא אינו יכול לסחוב משאות כבדים מדי, אך הוא בהחלט מתאים למשפחות שיוצאות לשטח ליום אחד, סוחבות כמות סבירה של ציוד, ולא רוצות לדחוס את הבגאז' הוא להרגיש צפיפות בפנים הרכב.

לוגו של הסקירה

החזק ביותר: גגון WALTER 1.2 מ'

גגון לרכב WALTER 1.2 מ' הוא אחד הגגונים החזקים והעמידים בשוק. הוא עשוי מאלומיניום ויכול לסחוב משקלים רבים, תוך כדי מתן יציבות אידאלית לרכב. הגגון מתחבר לרכבים גדולים כקטנים, והוא מגוון ביכולת המשקל שהוא סוחב.

גגון WALTER 1.2

4.5 15

גגון חזק ועמיד, שמסוגל לסחוב משקלים גדולים במיוחד

יתרונות

עמיד במיוחד, נוח, קל, פשוט להרכבה.

חסרונות

יקר באופן יחסי.

קנה עכשיו ב- AZRIELI
קנה עכשיו ב- solo my car

גגון הרכב של WALTER מסוג 1.2 מ' הוא אחד הגגונים האיכותיים ביותר שתוכלו למצוא בישראל. הוא עמיד במיוחד, שכן הוא עשוי מאלומיניום מחוזק, והוא מסוגל לסחוב על עצמו משקל רב, כולל של תיקים גדולים או כלי רכב כמו אופניים. הוא מתחבר למרבית סוגי הרכבים, גם הגדולים יותר, והוא קל מאוד להתקנה, וכן קל מאוד מבחינת משקל. הוא מתאים מאוד למשפחות שיוצאות לטיולים ארוכים, ורוצים לקבל מענה לציוד הרב שנלקח, ואף מתווסף במהלך הטיול, גם אם הוא נערך יותר מיום אחד.

סיכום

איך לבחור את גגון הרכב המתאים לכם ביותר?

הבחירה בגגון רכב צריכה, בראש ובראשונה, לכלול החלטה לגבי האופי של הגגון – האם בוחרים בגגון לבד או בתיק גג שמתחבר לגגון. תיקי הגג הם מצוינים, אך כדי לשמור על כל האופציות פתוחות, לגבי נשיאה של אלמנטים אחרים גדולים יותר מהתיק, גגון לרכב הוא הפתרון האיכותי ביותר. התיקים מתאימים למשפחות שנוסעות לטיולים קצרים יחסית, עם אופי מובהק של טיול רגלי, והגגונים מאפשרים גיוון, כאשר רוצים להוסיף אופניים, גלשן, או כל אלמנט גדול יותר. כמובן שעל מרבית הגגונים, ניתן להתקין גם תיקים, כך שהיתרונות ברורים.

שאלות ותשובות על גגון לרכב מומלץ

מה המחיר הממוצע של גגון לרכב?

גגונים פשוטים הם זולים במיוחד ויכולים לעלות עד 200 שקלים. גגוני אלומיניום איכותיים יכולים להגיע ל-400 ₪, והגגונים המורכבים והחדשניים, מגיעים גם לאלפי שקלים.

מה היתרון גל גגון רכב על פני תיק גג?

תיק גג הוא מצוין, אך הוא ספציפי מדי ומגביל אנשים לנפח וגודל מסוימים של ציוד. בעזרת גגון, אפשר גם להתקין את התיק, וגם ציוד נוסף וגדול יותר. עם זאת, תיקי גג יהיו נוחים יותר כאשר מבינים כי זה מה שצריך.

מה הדברים החשובים ביותר בקניית גגון לרכב?

חשוב להבין מה הצרכים של המשתמש. יש לשים לב לגודל הרכב, ובעיקר לציוד שאתם בדרך כלל לוקחים אתכם לטיולים.

האם הגגונים פוגעים ברכב?

לא. הגגונים של היום הם איכותיים, בטיחותיים, קלים להרכבה, וכאלו שלא נותנים לציוד לפגוע ברכב או בנסיעה.