VPN: 5 התוכנות המומלצות ביותר | Finder

בעולם הדיגיטלי של היום, שירותי VPN הם חשובים מאוד כדי לייצר שכבת הגנה נוספת, וגם כדי לבטל מגבלות גיאוגרפיות הנוגעות לתוכן. לכן, יש שירותי VPN מתקדמים שכל אחד יכול לקנות, ולייצר לעצמו כלי חשוב מאוד. הנה סקירה של 5 שירותי ה-VPN הטובים ביותר בשוק כיום

icon pos_1

ניתחנו

50 סקירות

ו-

1000 ביקורות

בתחום

ציוד היקפי

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

מידע נוסף על VPN מומלץ

בין אם אתם מחפשים VPN מאובטח, VPN זול או VPN מהיר, לפניכם כל עצות הרכישה שתצטרכו יחד עם ההמלצות המנצחות שלנו לשנת 2024, אשר יעזרו לכם לבחור את ה-VPN המתאים ביותר עבורכם.

 

אני והצוות המקצועי של האתר בדקנו לצורך הכנת הסקירה מגוון רחב של תוכנות VPN, שקללנו נתונים והכנו עבורכם את רשימת תוכנות ה-VPN המומלצות ביותר לשנת 2024.

נכתב ע״י

אושר טבח

כותב: אושר טבח

טכנאי מחשבים/איש מעבדה בעל העסק "אושר מחשבים" שפועל משנת 2000 ומספק פתרונות מחשוב עד הבית

שלושת שירותי VPN המומלצים על ידי המומחים שלנו

VPN המהיר ביותר

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

VPN הכי מאובטח

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

VPN הכי ידידותית למשתמש

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

בעידן שבו חיינו שזורים עם העולם הדיגיטלי, שמירה על הפרטיות והאבטחה המקוונת שלנו הפכה לדאגה עליונה. כתוצאה מכך, שירותי VPN עלו במהירות לגדולה כמגן מפני איומי סייבר ותומך באוטונומיה דיגיטלית. שירותי VPN פותחים לנו עולם שלם של תוכן, תוך כדי שהם מגינים עלינו ולכן, לפני שבוחרים שירות VPN חשוב לבחון את הפונקציונליות של השירותים הללו, להבין את היתרונות שלהם ולראות כיצד הם מעצימים את המשתמשים לנווט בנוף הדיגיטלי בביטחון.

 

מהו שירות VPN?

שירות VPN הוא כלי מתוחכם שיוצר חיבור מאובטח ומוצפן בין המכשיר שלך לשרת מרוחק. שרת זה יכול להיות ממוקם בעיר אחרת או אפילו במדינה אחרת. כאשר אתה ניגש לאינטרנט דרך מנהרה זו, הפעילויות המקוונות שלך מוצפנות ומנותבות דרך השרת המרוחק, מסווה את כתובת ה- IP שלך והופך אותה למאתגרת באופן משמעותי יותר עבור האקרים, מפרסמים או אפילו ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) כדי לפקח או לעקוב אחר ההתנהגות המקוונת שלך.

 

היתרונות של שירותי VPN

יש מגוון רחב של יתרונות לשירותי VPN והם כוללים בראש ובראשונה פרטיות מקוונת משופרת. על ידי ניתוב מחדש של תעבורת האינטרנט שלך דרך שרת מרוחק, שירותי VPN עוזרים לך לשמור על אנונימיות באינטרנט. כתובת ה-IP האמיתית שלך מוסתרת, ואתרי אינטרנט שבהם אתה מבקר יראו רק את כתובת ה-IP של השרת המרוחק, תוך שמירה על פרטיותך. כמו כן, שירותי VPN משתמשים בפרוטוקולי הצפנה חזקים כדי לאבטח את הנתונים שלך כאשר הם עוברים בין המכשיר שלך לבין השרת המרוחק. זה קריטי במיוחד כאשר משתמשים ברשתות Wi-Fi ציבוריות, אשר חשופות להתקפות סייבר.

 

עקיפת הגבלות גיאוגרפיות

שירותי VPN מאפשרים לך לשנות את מיקומך כמעט לחלוטין על ידי התחברות לשרת במדינה אחרת. הדבר מאפשר לך לגשת לתוכן שעשוי להיות מוגבל או חסום במיקום שלך בפועל עקב מגבלות אזוריות. בנוסף, רשתות Wi-Fi ציבוריות ידועות לשמצה בחוסר האבטחה שלהן. VPN מוסיף שכבת הגנה נוספת, מצפין את הנתונים שלך ומגן עליך מפני איומים פוטנציאליים ברשתות אלה. כמו כן, באזורים שבהם הגישה לאינטרנט מצונזרת או מוגבלת במידה רבה, שירותי VPN יכולים לשמש ככלים לעקוף צנזורה ולגשת לאינטרנט חופשי ופתוח.

 

כלי חיוני

שירותי VPN התפתחו מלהיות כלי נישה לכלי חיוני לכל מי שמנווט בנוף הדיגיטלי. הם משמשים כשומרים על הפרטיות המקוונת שלנו, מגנים מפני איומי סייבר, ומאפשרים חוויית אינטרנט נטולת גבולות. ככל שסיכוני הסייבר ממשיכים להתפתח, השקעה בשירות VPN טוב יכולה להעצים אותך כדי להחזיר את השליטה על השובל הדיגיטלי שלך. בין אם אתם עובדים מרחוק, גולשים במדיה החברתית או ניגשים לחשבון הבנק המקוון שלכם, VPN עומד כמבצר וירטואלי, מגן על הנתונים והפעילויות המקוונות שלכם מהעיניים הפקוחות של העולם הדיגיטלי.

לוגו של הסקירה

VPN המהיר ביותר: ExpressVPN

ExpressVPN ידוע במהירות שלו וברשת השרתים הנרחבת שלו. עם תכונות אבטחה מהשורה הראשונה, אפליקציות ידידותיות למשתמש ותמיכה מצוינת בלקוחות, זוהי בחירה איכותית עבור אלה המחפשים פרטיות וביצועים כאחד

ExpressVPN
ExpressVPN

ExpressVPN

4.5 15

הגנה על פרטיות במהירות הברק

יתרונות

מהירות גבוהה

כיסוי שרתים נרחב

תכונות אבטחה חזקות

אפליקציה טובה

חסרונות

מחיר גבוה

חיבורים סימולטניים מוגבלים (עד 5 מכשירים)

קנה עכשיו ב- אתר החברה

ExpressVPN עומד במוניטין שלו כאחד משירותי ה-VPN המהירים ביותר שיש כיום, והוא מבטיח הזרמה חלקה וחוויות גלישה. המגוון הרחב של השרתים של השירות ברחבי העולם מבטיח גישה אמינה לתוכן מוגבל מבחינה גיאוגרפית. השימוש בטכנולוגיית TrustedServer, הפועלת על RAM במקום על כוננים קשיחים, מבטיח כי לא מאוחסנים נתונים בשרתים, ובכך הוא משפר את פרטיות המשתמש.

 

האפליקציות הידידותיות למשתמש ותמיכה בצ'אט חי של 24/7 מקלים על ההגדרה ופתרון הבעיות. עם זאת, העלות עשויה להיות חסרון עבור משתמשים בעלי מודעות לתקציב. בנוסף, החיבורים הסימולטניים מוגבלים ל-5 מכשירים למרות התמחור הגבוה מעט, השילוב של מהירות יוצאת דופן, תכונות אבטחה חזקות ותמיכה אמינה בלקוחות מצדיק את ההשקעה עבור אלה המקפידים הן על פרטיות והן על ביצועים.

לוגו של הסקירה

VPN הכי מאובטח: NordVPN

NordVPN הוא שירות VPN ממוקד אבטחה המציע מגוון של תכונות מתקדמות כמו הצפנה כפולה, CYBERSEC לחסימת מודעות והגנה על תוכנות זדוניות, ורשת שרתים נרחבת, מה שהופך אותו לבחירה משכנעת עבור משתמשים המקפידים על בטיחות באינטרנט.

NordVPN
NordVPN

NordVPN

4.5 15

אבטחה משופרת ומעבר לכך

יתרונות

אבטחה משופרת

רשת שרתים גדולה

פיצ'ר לחסימת מודעות

חסרונות

מהירות לא עקבית

אפליקציות בינוניות

קנה עכשיו ב- אתר החברה

NordVPN מבדיל את עצמו משירותי VPN אחרים בזכות דגש על אבטחה. תכונת ההצפנה הכפולה מוסיפה שכבת הגנה נוספת, מה שהופך אותה לאפשרות אטרקטיבית עבור משתמשים המעוניינים ברמת האבטחה הגבוהה ביותר. בנוסף, חבילת CYBERSEC משפרת את הבטיחות המקוונת על ידי חסימת מודעות ותוכנות זדוניות פוטנציאליות. רשת השרתים העצומה מספקת אפשרויות רבות לגישה לתוכן מאזורים שונים.

 

המהירויות של השירות הן לא עקביות בשרתים מסוימים, וחלק מהמשתמשים עשויים למצוא את האפליקציות לנייד פחות אינטואיטיביות מאלה של המתחרים. למרות החסרונות הקטנים האלה, תכונות האבטחה החזקות של NordVPN והמחויבות לפרטיות, כולל מדיניות קפדנית של אי-רישום, הופכות אותו לבחירה איכותית עבור אלה המחפשים חוויית VPN מאובטחת.

לוגו של הסקירה

VPN הכי ידידותית למשתמש: CyberGhost

CyberGhost בולטת בזכות הממשק הידידותי למשתמש שלה ובזכות שרתים ייעודיים לסטרימינג, טורנטים ועוד. התוכנה מציעה תכונות אבטחה חזקות וביצועים אמינים, מה שהופך אותה לאופציה מתאימה לאלו המחפשים פשטות ורב-תכליתיות

CyberGhost
CyberGhost

CyberGhost

4.5 15

פרטיות יעילה עם שרתים מיוחדים

יתרונות

ממשק יעיל וקל לשימוש

שרתים למשימות שונות

תכונות אבטחה חזקות

חסרונות

מהירויות שונות בין שרתים

שירות לקוחות לוקה בחסר

קנה עכשיו ב- אתר החברה

CyberGhost מצטיינת בידידותיות שלה למשתמש עם הממשק האינטואיטיבי שלה והעיצוב שממוקד עבור חווית המשתמש. הנוכחות של שרתים ייעודיים לסטרימינג ולטורנטים מאפשרת למשתמשים למטב את החוויה שלהם על בסיס הצרכים שלהם. תכונות האבטחה החזקות, כולל ניתוב מחדש אוטומטי של HTTPS, תורמות לחוויית גלישה בטוחה.

 

בעוד שרוב השרתים מציעים מהירויות סולידיות, ייתכן שיש שונות מסוימת, המחייבת את המשתמשים לעבור בין שרתים לביצועים מיטביים. בנוסף, בעוד תמיכת הלקוחות זמינה, ניתן לשפר את זמני התגובה. למרות החסרונות הקטנים הללו, האיזון של CyberGhost בפשטות, שרתים מיוחדים ותכונות אבטחה חזקות הופכים אותה לבחירה אמינה עבור משתמשים המחפשים פרטיות ורב-תכליתיות.

לוגו של הסקירה

VPN הכי זול: PIA

PIA מציעה שירות VPN ידידותי לתקציב אך ממוקד פרטיות. עם מדיניות אי-רישום מוצקה, תכונות אבטחה חזקות ומגוון רחב של מיקומי שרתים, היא מספקת שירות טוב למשתמשים אשר נותנים עדיפות לעלויות המחיר מבלי להתפשר על פרטיות מקוונת

PIA
PIA

PIA

4.5 15

פרטיות מוגברת במחיר טוב

יתרונות

זול

הצפנה חזקה ותכונות אבטחה

מספר רב של שרתים

חסרונות

ממשק לא ידידותי

שינויים מזדמנים במהירות

קנה עכשיו ב- אתר החברה

שירות ה-VPN של PIA ממקם את עצמו כפתרון חסכוני למשתמשים המחפשים חוויית VPN מאובטחת. התמחור במחיר סביר, יחד עם המחויבות למדיניות קפדנית ללא רישום, הופך אותו לאפשרות אטרקטיבית עבור אנשים בעלי מודעות לפרטיות. בעוד שממשק המשתמש לא מלוטש כמו המתחרים, הוא לא מתפשר על אבטחה.

 

הזמינות של מספר גדול של שרתים במיקומים שונים מאפשרת למשתמשים לגשת בקלות לתוכן מוגבל גיאוגרפית. עם זאת, יש שונות מזדמנת במהירויות חיבור, אשר עשויה להשפיע על משתמשים הדורשים מהירויות גבוהות באופן עקבי. למרות החסרונות הקטנים האלה, התמחור של PIA בשילוב עם תכונות אבטחה חזקות הופך אותו לבחירה ראויה לציון עבור משתמשים המעוניינים להגן על הפעילויות המקוונות שלהם מבלי לשבור את הבנק.

לוגו של הסקירה

VPN שהכי מתאים למשתמשים מרובים: Surfshark

Surfshark מציעה יתרון ייחודי עם חיבורים סימולטניים בלתי מוגבלים, מה שהופך אותה מתאימה למשקי בית ומשתמשים עם מכשירים מרובים. הוא משלב תכונות אבטחה מוצקות, רשת שרתים הולכת וגדלה, ומחירים סבירים לחוויית VPN איכותית

Surfshark
Surfshark

Surfshark

4.5 15

איכות וחיבורים בלתי מוגבלים

יתרונות

חיבורים סימולטניים בלתי מוגבלים

פרטיות משופרת

מצב הסוואה

ידידותי למשתמש

חסרונות

רשת שרתים קטנה

מהירות לא עקבית

קנה עכשיו ב- אתר החברה

התכונה הבולטת של Surfshark היא החיבורים הסימולטניים הבלתי מוגבלים שלה, דבר נדיר בקרב ספקי VPN. זה הופך אותה לבחירה משכנעת עבור משקי בית ומשתמשים עם מכשירים מרובים. הפיצ'ר של MultiHop, שמנתב את החיבור שלך דרך שרתים מרובים לקבלת פרטיות נוספת, מוסיף שכבה נוספת של אבטחה.

 

מצב ההסוואה של השרית נועד לעקוף איסורים והגבלות של VPN. בעוד שרשת השרתים עשויה להיות קטנה יותר מאשר חלק מהמתחרים, Surfshark הרחיבה בהתמדה את נוכחותה. עם זאת, ישנה בעיית של עקביות במהירות, אך בסך הכל, Surfshark מציעה חבילה מאוזנת היטב של תכונות אבטחה, חוויה ידידותית למשתמש, ואת הנוחות של חיבורים בלתי מוגבלים.

איך בחרנו VPN מומלץ מבין מאות התוכנות בשוק

שאלה מעולה! אז בחירה של VPN זו באמת משימה לא פשוטה. גם כי יש מלא אפשרויות וגם כי התשובה היא – שזה תלוי.

תלוי בתקציב, תלוי בשימוש, תלוי בנוחות השימוש, תלוי במותג – ותלוי בעוד מגוון רחב של פרמטרים נוספים שאת כולם כמובן בדקנו. סקרנו מאות מוצרים, חלקם בשימוש אישי, חלקם דרך נתונים אותם אספנו מפלטפורמות אינטרנטיות שונות והגענו למסקנות המוצגות כאן.

סיכום

איך בוחרים את שירות ה-VPN הטוב ביותר עבורכם?

בעידן שבו מעקב מקוון גובר, איומי סייבר ופריצות לנתונים, בחירת שירות רשת פרטית וירטואלית (VPN) הפכה להחלטה קריטית. VPN לא רק מגן על הפרטיות המקוונת שלך, אלא גם מאפשר גלישה מאובטחת, גישה לתוכן מוגבל גיאוגרפית, ואת החופש לגלוש באינטרנט ללא מגבלות. אחרי שבחנו את השירותים הבולטים בשוק, נבחן כעת את שיקולי המפתח כדי לעזור לך לבחור את שירות ה-VPN המושלם שמתאים לצרכים ולעדיפויות שלך.

 

סדר עדיפויות ורשת שרתים

כאשר מחפשים אחר שירות VPN מומלץ לקנייה, האבטחה היא החשובה ביותר. חפש שירותים המציעים פרוטוקולי הצפנה חזקים, המבטיחים כי הנתונים שלך יישארו חסויים ומוגנים מפני גישה לא מורשית. בנוסף, ל-VPN מכובד צריכה להיות מדיניות קפדנית של אי-רישום, כלומר הוא לא מקליט את הפעילויות המקוונות שלך. תכונות כמו מתג השבתה, אשר מנתק אוטומטית את האינטרנט שלך אם חיבור ה- VPN יורד, למנוע חשיפה מקרית של כתובת ה- IP שלך. כמו כן, רשת השרתים של VPN היא עמוד השדרה שלה. בחר שירות עם מגוון רחב של מיקומי שרתים במדינות שונות. דבר זה לא רק מאפשר לך לגשת לתוכן מאזורים שונים, אלא גם מפיץ עומס שרת, מה שמוביל למהירויות חיבור טובות יותר.

 

מהירות חיבור וממשק ידידותי למשתמש

בעוד ש-VPN יכול להשפיע מעט על מהירות החיבור שלך בגלל תהליך ההצפנה, השירותים הטובים ביותר מבטיחים אובדן מהירות מינימלי. בחר בספקים בעלי מוניטין של שמירה על חיבורים במהירות גבוהה, המאפשרים זרימה, הורדה וגלישה חלקה. ממשק ידידותי למשתמש או אפליקציה יכולים לעשות הבדל משמעותי בחוויית ה-VPN שלכם. תהליך בחירת שרת, החלפת תכונות וניהול הגדרות צריך להיות אינטואיטיבי ופשוט.

 

שירות לקוחות ותאימות עם התקנים

תמיכה יעילה בלקוחות יכולה לחסוך ממך תסכולים פוטנציאליים. בחר שירות VPN המציע תמיכת לקוחות מגיבה ומועילה, בין אם באמצעות צ'אט חי, דוא"ל או טלפון. זה מבטיח שיש לך סיוע בהישג יד במקרה שאתה נתקל בבעיות טכניות. בנוסף, שקול את המכשירים שבהם אתה משתמש באופן קבוע – מחשב נייד, טלפון חכם, טאבלט, טלוויזיה חכמה, וכו'. בחר VPN שמציע אפליקציות ייעודיות לפלטפורמות המועדפות עליך. תאימות מבטיחה שתוכל ליהנות מהגנה ופרטיות בכל המכשירים שלך.

 

מחיר ותקופת ניסיון

שירותי VPN מגיעים במגוון של רמות מחירים. חשוב להעריך את התקציב שלך ואת התכונות שאתה צריך. בעוד שירותי VPN חינמיים עשויים להיות מפתים, הם מגיעים לעתים קרובות עם מגבלות וסיכוני אבטחה פוטנציאליים. השקיעו ב-VPN בעל מוניטין המציע איזון בין תכונות, ביצועים ועלות. כמו כן, ספקי VPN רבים מציעים תקופות ניסיון או VPN מומלץ חינם ואפילו החזר כספי. אפשרויות אלה מאפשרות לך לבדוק את השירות ללא סיכון ולהעריך את הביצועים, המהירות והתאימות שלו עם המכשירים שלך לפני שתתחייב למנוי לטווח ארוך.

 

ליהנות מתוכן ופרטיות

בחירת שירות ה-VPN הנכון דורשת התחשבות מעמיקה בהרגלים המקוונים, צרכי האבטחה והתקציב שלכם. על-ידי מתן עדיפות לתכונות אבטחה, מגוון רשתות שרתים, מהירות חיבור, ידידותיות למשתמש ותמיכה בלקוחות, אתה יכול לצמצם את האפשרויות שלך לשירות VPN שמתאים באופן מושלם לסגנון החיים הדיגיטלי שלך. בעידן שבו איומים דיגיטליים נמצאים תמיד, VPN הופך למגן שלכם, ומאפשר לכם לחצות את העולם המקוון בביטחון, פרטיות ושקט נפשי.

שאלות ותשובות על VPN מומלץ

מהו שירות VPN וכיצד הוא עובד?

VPN, או רשת פרטית וירטואלית, היא טכנולוגיה שיוצרת חיבור מאובטח ומוצפן בין המכשיר שלך לשרת מרוחק. חיבור זה מסווה את כתובת ה-IP שלך, מצפין את הנתונים שלך, ומבטיח שהפעילות המקוונת שלך תהיה פרטית ומאובטחת. כאשר אתה גולש באינטרנט באמצעות VPN, הנתונים שלך נשלחים דרך המנהרה המוצפנת לשרת המרוחק, אשר לאחר מכן ניגש לאתרים ולמשאבים מקוונים בשמך. זה מקשה על האקרים, ספקי אינטרנט או ישויות אחרות לפקח על ההתנהגות המקוונת שלך.

מהם היתרונות העיקריים של שימוש בשירות VPN?

שירותי VPN מציעים מספר יתרונות עיקריים כמו פרטיות (בזכות הסתרת כתובת IP), אבטחה מוגברת, גישה לתוכן מוגבלת בגלל מיקום גיאוגרפי, WI-fi מאובטח ועקיפה של צנזורה.

כיצד אוכל לבחור את שירות ה-VPN המתאים לצרכים שלי?

בחירת ה-VPN הנכון כרוכה בשיקולים כמו תכונות אבטחה, רשת שרתים, מהירויות חיבור, ידידותיות למשתמש, תמיכת לקוחות, ומחיר. חפש הצפנה חזקה, מדיניות אי-רישום ותכונות אבטחה נוספות. רשת שרתים מגוונת מבטיחה גישה לתוכן מאזורים שונים, וחיבורים מהירים חשובים לגלישה חלקה. ממשקים ידידותיים למשתמש ותמיכת לקוחות מגיבה משפרים את החוויה הכוללת. שירותי VPN בתשלום מציעים אמינות ותכונות מתקדמות בהשוואה לאפשרויות בחינם, לכן העריכו את התקציב והצרכים שלכם בהתאם.

האם יש חסרונות לשימוש בשירות VPN?

בעוד ש-VPN מציע יתרונות רבים, יש כמה חסרונות פוטנציאליים שיש לקחת בחשבון. שירותי VPN מסוימים עשויים להאט מעט את החיבור לאינטרנט עקב תהליך ההצפנה. בנוסף, לא כל שירותי ה-VPN נוצרו שווים, וחלקם עשויים לרשום את הנתונים שלכם למרות שהם טוענים שלא.

האם השימוש ב-VPN חוקי?

שימוש ב-VPN הוא חוקי ברוב המדינות. שירותי VPN הם כלים לגיטימיים המשמשים לשיפור הפרטיות והאבטחה באינטרנט. עם זאת, חשוב להשתמש ב-VPN בהתאם לחוקים המקומיים. במדינות מסוימות, שימוש ב-VPN כדי לגשת לתוכן חסום או מוגבל עשוי להיות בניגוד לחוק. בנוסף, בעוד ש-VPN יכול לספק אנונימיות, עיסוק בפעילויות בלתי חוקיות תוך שימוש ב-VPN עדיין נתון להשלכות משפטיות.