קורס שיווק דיגיטלי – הקורסים הטובים ביותר לשנת 2024

השיווק הדיגיטלי הוא התחום החם ביותר בעולם התקשורת כיום. כל חברה צריכה להיות עם נוכחות דיגיטלית ואנשי השיווק הללו יכולים לעשות הבדל של שמיים וארץ. אנשים שרוצים להיכנס לתחום צריכים לעשות קורס שיווק דיגיטלי טוב, ולכן, סקרנו עבורכם את האיכותיים ביותר שיש. בנוסף, גיבשנו מדריך שיעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה

icon pos_1

ניתחנו

50 סקירות

ו-

1000 ביקורות

בתחום

קורסים

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

מידע נוסף על קורס שיווק דיגיטלי

בין אם אתם מחפשים קורס שיווק דיגיטלי בסיסי, קורס שיווק דיגיטלי מתקדם או קורס שיווק דיגיטלי פרקטי, לפניכם כל עצות הרכישה שתצטרכו יחד עם ההמלצות המנצחות שלנו לשנת 2024, אשר יעזרו לכם לבחור את קורס השיווק הדיגיטלי המתאים ביותר עבורכם.

 

אני והצוות המקצועי של האתר בדקנו לצורך הכנת הסקירה מגוון רחב של קורסי שיווק דיגיטלי, שקללנו נתונים והכנו עבורכם את רשימת הקורסים המומלצים ביותר לשנת 2024.

נכתב ע״י

שירי ברק

כותב: שירי ברק

עורכת וכותבת תוכן מאז שזוכרת את עצמי ועוסקת בזה כמקצוע כבר עוד מעט 15 שנים. מומחית בתחומים רבים אבל העיקריים הם תיירות (בעל הבלוג המראות), ילדים וחובבת מטבח ובישול מושבעת.

שלוש קורסי שיווק דיגיטלי המומלצים על ידי המומחים שלנו

קורס שיווק דיגיטלי הכי בסיסי

קורס שיווק דיגיטלי הכי מתקדם

קורס שיווק דיגיטלי הכי מכוון לשוק הבינ"ל

שיווק דיגיטלי הוא תחום מתפתח ומשתנה במהירות, והביקוש לאנשי מקצוע בתחום זה רק הולך וגובר. קורסים של שיווק דיגיטלי הם דרך מצוינת ללמוד את היסודות של התחום, לרכוש כלים ומיומנויות חדשים, ולהתעדכן במגמות האחרונות.

 

מה לומדים בקורסים של שיווק דיגיטלי?

תוכנית הלימודים של קורסים של שיווק דיגיטלי משתנה בהתאם למוסד הלימודים, אך בדרך כלל כוללת את הנושאים הבאים:

 

יסודות השיווק הדיגיטלי: מושגים בסיסיים בשיווק, כגון אסטרטגיה שיווקית, מחקר שוק, שיווק באינטרנט, שיווק במדיה החברתית, שיווק באמצעות תוכן, שיווק ממומן, וניתוח נתונים.

קידום אתרים: קידום אתרים אורגני (SEO) וקידום אתרים ממומן (PPC). ניתן גם לקחת קורס SEO – קידום אתרים מרוב התחום הוא רחב.

ניהול מדיה חברתית: שיווק בפלטפורמות מדיה חברתית שונות, כגון פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, ויוטיוב.

שיווק באמצעות תוכן: יצירת תוכן איכותי ומועיל לקידום המותג או העסק.

שיווק ממומן: בניית קמפיינים ממומנים בגוגל, פייסבוק, ואינסטגרם.

ניתוח נתונים: שימוש בנתונים כדי למדוד את היעילות של קמפיינים שיווקיים.

 

למי מתאימים קורסים של שיווק דיגיטלי?

קורסים של שיווק דיגיטלי מתאימים לאנשים המעוניינים לעבוד בתחום השיווק הדיגיטלי, או לאנשים המעוניינים לרכוש ידע וכלים שימושיים לניהול עסק או מותג באופן עצמאי. קורסים אלה מתאימים לאנשים מרקעים שונים, ללא צורך בידע או ניסיון קודם בתחום השיווק. הקורס מתאים גם לאנשים שמתעניינים בנושאים כמו לימודי סייבר או לימודי פוטושופ למשל, שכן התחום הדיגיטלי מתכתב זה עם זה.

 

איך לבחור קורס של שיווק דיגיטלי?

כאשר בוחרים קורס של שיווק דיגיטלי, חשוב לשים לב לגורמים הבאים:

 

תוכנית הלימודים: חשוב לבחור קורס שמקיף את הנושאים הרלוונטיים לתחום העיסוק שלכם.

היקף הקורס: ישנם קורסים קצרים (בן כמה שבועות) וקורסים ארוכים (בן כמה חודשים או שנים).

שיטת הלימוד: ישנם קורסים הנלמדים באופן פרונטלי, קורסים הנלמדים באופן מקוון, וקורסים היברידיים המשלבים בין שני המפגשים.

עלות הקורס: עלות הקורסים משתנה בהתאם למוסד הלימודים, תוכנית הלימודים, וסוג השיטה.

לוגו של הסקירה

קורס שיווק דיגיטלי הכי בסיסי: קורס שיווק דיגיטלי של IPC

קורס שיווק דיגיטלי של IPC הוא בחירה מצוינת עבור אנשים המעוניינים להשתלב בתחום השיווק הדיגיטלי. הקורס כולל תוכנית לימודים מקיפה ומעודכנת, מרצים מנוסים ומקצועיים, וליווי איכותי של הצוות בדרך להצלחה

IPC
IPC

קורס שיווק דיגיטלי של IPC

4.5 15

להיכנס לתחום במהרה

יתרונות

תוכנית לימודים מקיפה ומעודכנת

מרצים מנוסים ומקצועיים

ליווי איכותי

חסרונות

עלות גבוהה

למידה מקוונת בלבד שעלולה לא להתאים לכולם

קנה עכשיו ב- אתר החברה

קורס שיווק דיגיטלי של IPC הוא הכשרה מקיפה ומקצועית בתחום זה. הקורס מלמד את כל הידע והמיומנויות הנדרשות כדי להצליח בתחום השיווק הדיגיטלי, כולל: בניית אסטרטגיה שיווקית, קידום אורגני, קידום ממומן, ניהול רשתות חברתיות, כתיבה שיווקית. וניתוח נתונים. הקורס מתאים לאנשים מכל הרקעים, ללא צורך בידע קודם בתחום. הקורס מאפשר הכשרה מהירה מאוד של בין 3 ל-6 חודשים בלבד, כך שניתן להשתלב בשוק העבודה במהירות. הסטודנטים מקבלים ליווי צמוד מצוות מרצים מקצועי ומנוסה, המסייע להם בהתקדמותם בלימודים. 

 

לבוגרי הקורס יש מגוון אפשרויות תעסוקה בתחום והסטודנטים משתתפים בקהילה תומכת של בוגרי הקורס, המאפשרת להם להתייעץ זה עם זה ולקבל עזרה והכוונה. קורס השיווק הדיגיטלי של IPC מתאים לאנשים המעוניינים בקריירה איכותית בתחום השיווק הדיגיטלי. הקורס מתאים גם לאנשים המעוניינים בשעות נוחות בעבודה, שכן רבים מהתפקידים בתחום זה ניתנים לביצוע מהבית. הקורס הוא מעט יקר, והוא ניתן ללמידה אונליין בלבד, דבר שעלול שלא להתאים לכולם, אך אם אתם מחפשים הכשרה מקיפה ומקצועית בתחום השיווק הדיגיטלי, קורס שיווק דיגיטלי של IPC הוא הבחירה המושלמת עבורכם.

לוגו של הסקירה

קורס שיווק דיגיטלי הכי מתקדם: קורס שיווק דיגיטלי של HACKERU

קורס שיווק דיגיטלי של HACKERU יעניק לך את הכישורים והידע הדרושים כדי להצליח בתחום השיווק הדיגיטלי, בעזרת מודלים לימודיים מתקדמים ואיכותיים. הוא מתמקד ב-AI, והוא מקיף במיוחד ונוגע בכל פרט בתחום

קורס סייבר HackerU
קורס סייבר HackerU

קורס שיווק דיגיטלי של HACKERU

4.5 15

ללמוד שיווק דיגיטלי לעתיד

יתרונות

פרקטי

מתקדם מאוד

מרצים איכותיים

הזדמנות להשתלב בתעשייה במהרה

חסרונות

עלות גבוהה

קורס ארוך

קנה עכשיו ב- אתר החברה

קורס שיווק דיגיטלי של HACKERU הוא הכשרה מקיפה ומקצועית בתחום זה. הקורס מלמד את כל הידע והמיומנויות הנדרשות כדי להצליח בתחום השיווק הדיגיטלי, כולל: הכרת תחום השיווק הדיגיטלי, פלטפורמות פרסום, קידום אתרים, ניהול רשתות חברתיות, משפכי שיווק דיגיטלי עם דגש של AI. הקורס מציע הכשרה מקיפה ומקצועית, הוא מועבר על ידי צוות מרצים מוביל בתחום השיווק הדיגיטלי, והוא כולל תרגולים רבים ומשימות מעשיות, המאפשרים לסטודנטים להטמיע את הידע והמיומנויות הנלמדים.

 

קורס שיווק דיגיטלי של HACKERU מתאים לאנשים המעוניינים בקריירה איכותית בתחום השיווק הדיגיטלי. הקורס מתאים גם לאנשים המעוניינים בשעות נוחות בעבודה, שכן רבים מהתפקידים בתחום זה ניתנים לביצוע מהבית. קורס שיווק דיגיטלי של HACKERU הוא הכשרה איכותית המעניקה לסטודנטים את הכלים והמיומנויות הנדרשות כדי להצליח בתחום זה. קורס שיווק דיגיטלי של HACKERU הוא קורס יקר יחסית, וגם ארוך, שדורש כ-350 שעות לימוד. עם זאת, הוא מציע גם מגוון הרצאות אורח מפי מומחים בתחום. כמו כן, הקורס כולל עבודה רבה עם AI שמלמדת להשתמש בטכנולוגיות חדשניות כדי לשפר את האפקטיביות של הקמפיינים השיווקיים.

לוגו של הסקירה

קורס שיווק דיגיטלי הכי מכוון לשוק הבינ"ל: קורס שיווק דיגיטלי של JOLT

קורס השיווק הדיגיטלי של מכללת JOLT הוא קורס איכותי במיוחד ומהווה את כרטיס הכניסה שלך להצלחה בתחום המבוקש והמתפתח ביותר בעולם העסקים, בשוק הבינלאומי. הקורס מציע תוכנית נכונה וממוקדת, ובעיקר עם חווית תלמיד חיובית

קורס דאטה אנליסט של ג'ולט
קורס דאטה אנליסט של ג'ולט

קורס שיווק דיגיטלי של JOLT

4.5 15

לפרוש כנפיים לחו"ל

יתרונות

מכוון לשוק הבינ"ל

אווירה צעירה

מרצים איכותיים

לימודים באינטנסיביות נמוכה

פרקטי

חסרונות

האינטנסיביות הנמוכה לא מתאימה לכולם

גוף פחות מוכר

קנה עכשיו ב- אתר החברה

קורס השיווק הדיגיטלי של ג'ולט הוא קורס מגוון, שמכין אתכם לעבודה בשוק הבינלאומי. הוא כולל נושאים כמו שיווק בינלאומי, שיווק לחברות בצמיחה, כלים דיגיטליים מתקדמים וכן לומדים על מקצוע השיווק 360, כולל אסטרטגיה, שיווק לעסקים, שיווק לקהל הרחב, מיתוג ועוד. הם לומדים כיצד להשתמש בכלים השיווקיים השונים כדי ליצור אסטרטגיה שיווקית כוללת ומוצלחת.

 

הקורס מועבר על ידי מרצים ומרצות מהחברות המובילות בתעשייה, שעובדים ביום יום בתחום אותו הם מלמדים. הלימודים מתבצעים בשיעורי אונליין בלייב, שני ערבים בשבוע. הקורס מתאים לאנשים המעוניינים בקריירה בינלאומית בתחום השיווק הדיגיטלי עם או בלי ניסיון. לא מדובר בגוף גדול, והלמידה היא אינה אינטנסיבית מדי, אך אם אתם מחפשים הכשרה מקיפה ומקצועית שתעזור לכם להגיע לשוק הבינלאומי, קורס שיווק דיגיטלי בינלאומי של ג'ולט הוא הבחירה המושלמת עבורכם.

לוגו של הסקירה

קורס שיווק דיגיטלי הכי פרקטי: קורס שיווק דיגיטלי של DIGITWOW

קורס שיווק דיגיטלי של DIGITWOW הוא קורס ממוקד וייעודי להצלחה מהירה בעולם הזה. הקורס מכניס אתכם לעניינים במהירות ותוכלו לבחור בין שלושה מסלולים ייעודיים המתאימים לכם. הוא מעשי וגמיש

DigitWow
DigitWow

קורס שיווק דיגיטלי של DIGITWOW

4.5 15

ללמוד נכון ומהר

יתרונות

מעשי מאוד

גמיש

מהיר

בחירה ממסלולים שונים

חסרונות

מוסד קטן יחסית

פחות מקיף

קנה עכשיו ב- אתר החברה

קורס שיווק דיגיטלי ממוקד באקדמיית דיג'יטוואו הוא הדרך המהירה והיעילה ביותר ללמוד את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להצליח בשיווק דיגיטלי. הקורס מועבר על ידי רועי בן ארי, מנכ"ל החברה ומאסטר בפרסום בעל ניסיון עשיר בניהול מסעות פרסום ושיווק דיגיטלי בתקציבים מצטברים של מיליוני שקלים למותגים ועסקים בארץ ובחו"ל. הקורס הוא מאוד מעשי וממוקד בתוצאות. הקורס מועבר בצורה מתודית, צעד אחר צעד, כך שתוכלו להטמיע את הידע והמיומנויות הנלמדים במהירות וביעילות.

 

הקורס כולל ליווי אישי פרטני ברמה הגבוהה ביותר, כך שתקבלו את כל התמיכה והעזרה שאתם צריכים כדי להצליח. תכנית הלימודים הקורס כולל את הנושאים הבאים: אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית, קידום אתרים אורגני, קידום אתרים ממומן, ניהול מדיה חברתית, שיווק תוכן מיקרו-שיווק, שיווק משפיענים, שיווק מבוסס נתונים. הקורס מתאים לבעלי עסקים, מנהלי שיווק ואנשים שרוצים ללמוד את הכלים והמיומנויות הנדרשות כדי להצליח בשיווק דיגיטלי. הקורס מציע 3 מסלולים של 8,10 ו-12 מפגשים, כדי שתוכלו להתאים את התוכן אליכם. קורס שיווק דיגיטלי של דיג'יטוואו הוא פחות מקיף, ולא מדובר במוסד גדול, אך הוא הבחירה המושלמת עבורכם אם אתם מחפשים ללמוד במהירות וביעילות.

לוגו של הסקירה

קורס שיווק דיגיטלי חווית הלמידה הטובה ביותר: קורס שיווק דיגיטלי של חשיפה

קורס שיווק דיגיטלי של חשיפה הוא זרוע של האוניברסיטה הפתוחה ומגיע עם מגוון יתרונות. הוא מלמד תכנית הכשרה מקצועית ומקיפה המתמקדת בצד המעשי של השיווק הדיגיטלי וניהול המדיה החברתית תוך בניית ארגז כלי עבודה שיווקיים

האוניברסיטה הפתוחה הנהלת חשבונות
האוניברסיטה הפתוחה הנהלת חשבונות

קורס שיווק דיגיטלי של חשיפה

4.5 15

ללמוד בכיף בדרך להצלחה

יתרונות

תוכנית לימודים היברידית

מעשי ופרקטי

מרצים איכותיים

חסרונות

יקר יחסית

מצריך הגעה לתל אביב למספר שיעורים

קנה עכשיו ב- אתר החברה

קורס שיווק דיגיטלי וניהול מדיה חברתית של בית-הספר חשיפה (דרך האוניברסיטה הפתוחה) הוא הדרך המהירה והיעילה ביותר ללמוד את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להצליח בשיווק דיגיטלי. תכנית הלימודים כוללת נושאים כמו אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית, קידום אתרים אורגני ועוד. הקורס הוא מאוד מעשי וממוקד בתוצאות, אך חווית הלמידה היא נעימה וצעירה. הסטודנטים לומדים כיצד ליצור קמפיינים שיווקיים אפקטיביים בפועל, באמצעות תרגולים מעשיים במעבדת התקשורת של בית-הספר חשיפה. 

 

בסיום הקורס, תקבלו את הידע והמיומנויות הדרושים לכם כדי לפתח אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית יעילה, ליצור קמפיינים שיווקיים אפקטיביים, לנהל מערכי פרסום דיגיטליים ולהגדיל את המכירות של העסק שלכם. בית-הספר מציע תכניות לימודים איכותיות ומקצועיות, המועברות על ידי מרצים מנוסים ובעלי ניסיון מעשי רב. הקורס יתקיים פעמיים בשבוע (לימודי בוקר או ערב), 24 מפגשים, 120 שעות אקדמיות. הקורס הוא יקר יחסית ובית-הספר ממוקם ברחוב שושנה פרסיץ בתל אביב, כך שתצטרכו להגיע אליו מספר פעמים במהלך הקורס. עם זאת, אם אתם רוצים להצליח בשיווק דיגיטלי, קורס שיווק דיגיטלי וניהול מדיה חברתית של בית-הספר חשיפה נותן המון ערך וחווית למידה נהדרת.

איך בחרנו קורס שיווק דיגיטלי מומלץ מבין עשרות הקורסים בשוק

שאלה מעולה! אז בחירה של קורס שיווק דיגיטלי זו באמת משימה לא פשוטה. גם כי יש מלא קורסים וגם כי התשובה היא – שזה תלוי.

תלוי בתקציב, תלוי ברמה הנוכחית שלכם, תלוי בשיטת הלימוד שמתאימה לכם, תלוי בכמות הזמן שאתם מוכנים להשקיע – ותלוי בעוד מגוון רחב של פרמטרים נוספים שאת כולם כמובן בדקנו. סקרנו מאות קורסים, חלקם בשימוש אישי, חלקם דרך נתונים אותם אספנו מפלטפורמות אינטרנטיות שונות והגענו למסקנות המוצגות כאן.

סיכום

איך לבחור את קורס השיווק הדיגיטלי הטוב ביותר עבורכם?

יש כיום המון אופציות בשוק, ויש הרבה מקומות טובים ללמוד בהם שיווק דיגיטלי. לכל מקום יש את היתרונות והחסרונות שלו, וחשוב לשקול הכל לפני הבחירה. לאחר שסקרנו את הקורסים המובילים בישראל, כעת נעזור לכם לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. בעת בחירת קורס שיווק דיגיטלי, חשוב לקחת בחשבון את הגורמים הבאים:

 

קבעו את מטרותיכם

הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לקבוע את מטרותיכם מהקורס. האם אתם מעוניינים ללמוד את היסודות של השיווק הדיגיטלי או שאתם רוצים לרכוש מיומנויות מתקדמות יותר כמו קורס שיווק ברשתות החברתיות בצורה ייעודית? האם אתם מעוניינים להשתלב בתחום השיווק הדיגיטלי או שאתם רוצים להשתמש בידע שלכם לקדם את העסק שלכם? ברגע שתבינו מה אתם מחפשים, תוכלו להתחיל לצמצם את הבחירות שלכם.

 

חשבו על הזמן שלכם

לימודי שיווק דיגיטלי זמינים במגוון פורמטים, כולל מקוון, פרונטלי וערב. חשוב לבחור פורמט שמתאים לצרכים ולתקציב שלכם. אם אתם עסוקים או שיש לכם משפחה, קורס מקוון עשוי להיות אופציה טובה עבורכם. קורס שיווק דיגיטלי אונליין מאפשר לכם ללמוד בקצב שלכם וללא הגבלות זמן או מקום. אם אתם רוצים מעורבות יותר עם המרצים וחברי הכיתה שלכם, קורס פרונטלי עשוי להיות אופציה טובה יותר. קורס פרונטלי מתקיים במקום פיזי ומאפשר לכם לשאול שאלות ולקבל משוב מהמרצים. קורס שיווק דיגיטלי קצר הוא כמובן יעיל, אך הקורסים הארוכים הם כמובן מקיפים יותר.

 

בדקו את תוכנית הלימודים

כל קורס שיווק דיגיטלי מציע תוכנית לימודים אחרת. כאשר מחפשים אחר קורס שיווק דיגיטלי מומלץ חשוב לבדוק את תוכנית הלימודים כדי לוודא שהיא מכסה את הנושאים שאתם מעוניינים ללמוד. תוכנית הלימודים צריכה לכלול את הנושאים הבסיסיים של השיווק הדיגיטלי, כגון קידום אתרים, שיווק במדיה חברתית, שיווק באמצעות תוכן, ושיווק ממומן. אם אתם מעוניינים להתמקד בתחום מסוים של השיווק הדיגיטלי, חשוב לבדוק שהקורס מכסה את הנושאים הרלוונטיים.

 

קראו ביקורות

ביקורות יכולות לתת לכם מידע רב על הקורס, כולל רמת הקושי, איכות המרצים, והחומרים הנלמדים. כאשר בוחנים קורס שיווק דיגיטלי גוגל הוא כלי חשוב, אך יש לקרוא ביקורות של בוגרים של הקורס כדי לקבל מושג טוב יותר אם הקורס מתאים לכם.

 

השוואת מחירים

כאשר בוחנים קורס שיווק דיגיטלי מחיר הוא פקטור חשוב והם בהחלט יכולים להיות יקרים. חשוב להשוות מחירים בין קורסים שונים כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר. בנוסף למחיר הקורס, חשוב לקחת בחשבון גם את עלויות נוספות, כגון עלות הספרים והחומרים הנלמדים.

 

שאלו שאלות

אם אתם עדיין לא בטוחים איזה קורס שיווק דיגיטלי מתאים לכם, אל תהססו לשאול שאלות. פנו למכללה או לאוניברסיטה שמציעה את הקורס ובקשו לדבר עם מרצה או מנהל תוכנית. הם יוכלו לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. רוצים לקבל תשובות? פתחו מחשב נייד של אפל ובצעו חיפוש לפני שאתם שואלים אנשים שסיימו את הקורס.

 

לצאת לדרך

בחירת קורס שיווק דיגיטלי הוא צעד חשוב בדרך להצלחה בתחום זה. על ידי בחירת קורס שמתאים לצרכים, ליכולות ולתקציב שלכם, תוכלו להבטיח שתקבלו את ההכשרה הנכונה להצליח בתחום זה. אם תצליחו להיכנס לתחום, תקבלו עולם שלם של אפשרויות רווחיות וקריירה מרתקת בתחום דינמי וצעיר.

שאלות ותשובות על קורס שיווק דיגיטלי

מהם היתרונות של לימוד קורס שיווק דיגיטלי?

לימוד קורס שיווק דיגיטלי מציע מגוון יתרונות, ביניהם: הכשרה מקצועית, שיפור הקריירה והרחבת הידע בתחום חשוב ומעניין.

מהם הנושאים הנלמדים בקורס שיווק דיגיטלי?

נושאי הלימוד בקורס שיווק דיגיטלי משתנים בהתאם לקורס, אך בדרך כלל כוללים את הנושאים הבאים: קידום אתרים: SEO ו-SEM, שיווק במדיה חברתית: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, ועוד. שיווק באמצעות תוכן: בלוגים, סרטונים, אירועים. שיווק ממומן: פרסום בגוגל ובפייסבוק וכן ניתוח נתונים כדי למדוד את יעילות הקמפיינים השיווקיים.

מהי משך הלימודים בקורס שיווק דיגיטלי?

משך הלימודים בקורס שיווק דיגיטלי משתנה בהתאם לקורס, אך בדרך כלל נמשך בין 3 ל-12 חודשים.

מהו המחיר של קורס שיווק דיגיטלי?

המחיר של קורס שיווק דיגיטלי משתנה בהתאם לקורס, למוסד הלימודים ולפורמט הלימוד. באופן כללי, קורסים מקוונים זולים יותר מקורסים פרונטליים.

מהם הקריטריונים לקבלה לקורס שיווק דיגיטלי?

הקריטריונים לקבלה לקורס שיווק דיגיטלי משתנים בהתאם למוסד הלימודים. באופן כללי, נדרש ציון פסיכומטרי או ציון בגרות ב-5 יחידות במתמטיקה.