מגנטים לילדים: 5 משחקי המגנטים המומלצים ביותר

יש כיום המון סוגים של משחקים לילדים, ובין הפופולאריים ביותר ניתן למצוא את המגנטים. המגנטים נותנים ערך מוסף בדמות קורדינציה, צבעוניות, יצירתיות ועוד. סקרנו עבורכם את 5 משחקי המגנט לילדים הפופולאריים ביותר כיום, וגיבשנו עבורכם מדריך שיעזור לכם לבחור את הטוב ביותר עבורכם

icon pos_1

ניתחנו

50 סקירות

ו-

1000 ביקורות

בתחום

צעצועים ומשחקים

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

מידע נוסף על מגנטים לילדים

בין אם אתם מחפשים מגנטים חינוכיים לילדים, מגנטים עם נושא מעניין או משחק מגנטים מיוחד לילדים לפניכם כל עצות הרכישה שתצטרכו יחד עם ההמלצות המנצחות שלנו לשנת 2024, אשר יעזרו לכם לבחור את המגנטים המתאימים ביותר לילדכם.

 

אני והצוות המקצועי של האתר בדקנו לצורך הכנת הסקירה מגוון רחב של מגנטים לילדים, שקללנו נתונים והכנו עבורכם את רשימת המגנטים המומלצים ביותר לילדים לשנת 2024.

נכתב ע״י

חלי בילו

כותב: חלי בילו

יזמית, בלוגרית, מרצה, חיית רשת, יועצת עסקית לתחום הדיגיטל, אמא ל-3 ילדים מדהימים ובעלת האתר 2bmommy

3 מגנטים לילדים המומלצים על ידי המומחים שלנו

מגנטים לילדים עם הנושא הכי טוב

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

מגנטים הכי חינוכיים לילדים

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

מגנטים לילדים הכי יוצאי דופן

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

מגנטים הם לא רק כלי שימושי לתליית דברים על המקרר, אלא גם צעצוע נהדר לילדים. הם מציעים עולם קסום של משחק ויצירה, תוך כדי פיתוח מיומנויות חשובות. יש כיום המון סוגים של משחקי הרכבה מגנטים לילדים שיודעים לתת ערך מוסף, ולכן, כדאי להכיר את התחום ולקנות את הטוב ביותר עבורכם.

 

יתרונות השימוש במגנטים לילדים

פיתוח מוטוריקה עדינה: משחק מגנטים לילדים מחזק את שרירי הידיים והאצבעות, ומסייע לילדים לפתח את המוטוריקה העדינה. 

 

קואורדינציה עין-יד: משחק עם מגנטים מחייב תיאום בין העיניים והידיים, תוך כדי ניסיון להצמיד מגנטים זה לזה או למשטחים שונים. 

 

יצירתיות: מגנטים מאפשרים לילדים לבטא את עצמם בצורה יצירתית, תוך כדי יצירת דמויות, תמונות וקישוטים שונים. 

 

פתרון בעיות: משחק עם מגנטים יכול להציג לילדים אתגרים קטנים, תוך כדי פיתוח יכולות פתרון בעיות וחשיבה יצירתית. 

 

למידה: מגנטים יכולים לשמש כלי למידה נהדר, תוך כדי לימוד מושגים כמו צבעים, צורות, אותיות ומספרים. 

 

סוגים שונים של מגנטים לילדים

 • מגנטים צעצוע: מגנטים אלה מעוצבים בצורות שונות, כמו דמויות, חיות, כלי רכב ועוד. 
 • מגנטים לבנים: מגנטים אלה מגיעים בצורה של לוח לבן קטן, וניתן לצייר עליהם עם טושים מיוחדים למגנטים. 
 • מגנטים אותיות ומספרים: מגנטים אלה מגיעים בצורת אותיות ומספרים, וניתן להשתמש בהם ללמידה ויצירה.
 • מגנטים למשחק: מגנטים אלה מגיעים עם משחקים שונים, כמו דייג מגנטי, פאזלים מגנטיים ועוד. 

 

טיפים לבחירת מגנטים לילדים

גיל הילד: חשוב לבחור מגנטים המתאימים לגיל הילד. מצד אחד, משחק מגנטים לתינוקות ולילדים צעירים כוללים מגנטים גדולים וקלים לאחיזה, בעוד שילדים גדולים יותר יוכלו ליהנות ממגנטים לבנים, אותיות ומספרים, ומגנטים למשחק. 

איכות: חשוב לבחור ערכת מגנטים לילדים שיהיו איכותיים וחזקים, שיתחברו בקלות למשטחים שונים ולא ייפלו בקלות. 

בטיחות: ודאו שהמגנטים אינם מכילים חלקים קטנים שעלולים להוות סכנת חנק לילדים. 

עניין: בחרו קוביות מגנטיות לילדים שמעניינים את הילד ומתאימים לתחומי העניין שלו. 

 

טיפים לשימוש במגנטים עם ילדים

השגחה: חשוב להשגיח על ילדים צעירים בעת משחק עם מגנטים, כדי למנוע בליעה או פגיעה. 

יצירתיות: עודדו את הילד להשתמש במגנטים בצורה יצירתית, תוך כדי יצירת דמויות, תמונות וקישוטים שונים. 

למידה: השתמשו במגנטים ככלי למידה, תוך כדי לימוד מושגים כמו צבעים, צורות, אותיות ומספרים. 

משחק: שחקו עם הילד משחקים שונים עם מגנטים, כמו דייג מגנטי, פאזלים מגנטיים ועוד. 

 

לסיכום

בדיוק כמו צעצוע בייבלייד או משחק מטבח לילדים למשל, מגנטים הם צעצוע נהדר לילדים, המציע עולם קסום של משחק ויצירה, תוך כדי פיתוח מיומנויות חשובות. חשוב לבחור מגנטים המתאימים לגיל הילד, איכותיים ובטוחים, ולעודד את הילד להשתמש בהם בצורה יצירתית.

לוגו של הסקירה

מגנטים לילדים עם הנושא הכי טוב: תחנת המשטרה פליימאגר

Playmager Police Station הם מגנטים לילדים אשר מספקים הנאה עם טוויסט של אכיפת החוק, הכולל אלמנטים מגנטיים עם נושאים משטרתיים למשחק דמיוני. תחנת המשטרה מטפחת מיומנויות יצירתיות

תחנת המשטרה פליימאגר
תחנת המשטרה פליימאגר

תחנת המשטרה פליימאגר

4.5 15

לשמור על החוק עם מגנטים

יתרונות

עמיד

מעודד משחקי תפקידים ויצירתיות

חסרונות

מגוון מוגבל יחסית

ייתכן שיידרשו אביזרים נוספים לתרחישי משחק מורחבים

קנה עכשיו ב- Last Price

המגנטים של תחנת המשטרה פליימאגר בולטים בזכות נושא אכיפת החוק הייחודי שלהם. הסט מגיע עם מגוון של חתיכות מגנטיות כולל שוטרים, כלי רכב ובניינים, ומזמין ילדים להיכנס לנעליהם של שוטרים אמיצים ששומרים על העיר הדמיונית שלהם בטוחה.

 

אחד המאפיינים הבולטים של תחנת המשטרה פליימאגר הוא עמידותה. החלקים המגנטיים בנויים היטב, ומבטיחים שהם יעמדו בתלאות המשחק הנלהב מבלי לאבד את המגנטיות שלהם. עמידות זו משתרעת גם על תחנת המשטרה עצמה. בעוד הסט מציע שפע של הזדמנויות למשחק יצירתי, חלק עשויים למצוא את הבחירה של חתיכות מגנטיות מעט מוגבל לעומת סטים אחרים בשוק. עם זאת, ניתן לתקן זאת בקלות על ידי השלמת הסט עם אביזרים נוספים כדי לשפר את חוויית המשחק.

 

בסך הכל, תחנת המשטרה פליימאגר היא בחירה איכותית עבור שוטרים שאפתנים צעירים ומספרי סיפורים דמיוניים כאחד. המבנה העמיד של התחנה ועיצוב הנושא שלה הופכים אותה לתוספת מגנטית לכל אוסף צעצועים, והיא מייצרת שעות מעוררות השראה של משחק יצירתי והרפתקאות דמיוניות.

לוגו של הסקירה

מגנטים לילדים הכי חינוכיים: CuteTiger

המגנטים לילדים של CuteTiger כוללים עיצובים מקסימים של בעלי חיים שמעוררים משחקי דמיון והזדמנויות למידה לילדים צעירים. זוהי הזדמנות נהדרת לילדים ללמוד על בעלי חיים שונים

CuteTiger
CuteTiger

CuteTiger

4.5 15

הרפתקאות עם בעלי חיים

יתרונות

עיצובים מקסימים של בעלי חיים

מקדם משחקים דמיוניים

הזדמנויות חינוכיות ללמידה על בעלי חיים

חסרונות

פחות עמידים

מוגבל לחלקים של בעלי חיים בלבד

קנה עכשיו ב- Amazon

המגנטים לילדים של CuteTiger מביאים את העולם הקסום של בעלי חיים לחיים, עם אוסף מקסים של חתיכות מגנטיות המציגות יצורים שונים מממלכת החיות. החל מפנדות מתכרבלות ועד לאריות מלכותיים, הסט מעורר השראה במשחק דמיוני וסיפורים כשילדים יוצאים להרפתקאות עם חבריהם החייתיים האהובים עליהם.

 

אחד המאפיינים הבולטים של מגנטים CuteTiger הוא עיצובים בעלי חיים מקסים שלהם. כל יצירה מעוצבת בצורה יפה כדי ללכוד את המאפיינים הייחודיים של בעלי חיים שונים, ומעוררת סקרנות ודמיון אצל ילדים צעירים. בזמן המשחק, לילדים יש הזדמנות ללמוד על בעלי חיים שונים ועל בתי הגידול שלהם, לטפח אהבה לטבע ולחיות בר.

 

בנוסף לקידום משחק דמיון, המגנטים של CuteTiger מציעים הזדמנויות חינוכיות ללומדים צעירים. על ידי אינטראקציה עם חתיכות בעלי החיים, ילדים יכולים לפתח את אוצר המילים שלהם, ללמוד על מינים שונים, ולחקור מושגים כגון בית גידול ותזונה בדרך מהנה ומרתקת. עם זאת,, חלק מהמשתמשים עשויים לגלות כי המגנטים אינם עמידים מספיק לעיתים ובנוסף, הסט מוגבל לחלקים בעלי חיים בלבד, דבר אשר עלול לשעמם אחרי זמן מה.

 

בסך הכל, המגנטים של CuteTiger מציעים שילוב איכותי של משחק דמיוני וחקר חינוכי, ומזמינים ילדים צעירים לצאת להרפתקאות חיות מרגשות תוך כדי לימוד על עולם הטבע סביבם.

לוגו של הסקירה

מגנטים לילדים הכי יוצאי דופן: Gemmicc

המגנטים לילדים של גמיק מציעים חוויית בנייה מגנטית עם חתיכות דמויי פנינה שקופות למחצה שמעוררות יצירתיות וחקר. העיצוב השקוף הוא יוצא דופן והסט גם תואם לסטים אחרים, במה שמייצר גיוון

Gemmicc
Gemmicc

Gemmicc

4.5 15

חווית משחק מדהימה

יתרונות

עיצוב שקוף מוסיף משיכה חזותית ייחודית

מעודד משחק פתוח וניסויים

תואם לסטים מגנטיים אחרים

חסרונות

מעט מחליק

מוגבל לצורות פנינה

קנה עכשיו ב- Amazon

מעניינות ויוצאות דופן. הסט כולל מגוון של צורות שקופות, כולל יהלומים, משולשים ומשושים, המאפשרים לילדים ליצור את היצירות המסנוורות שלהם. אחד היתרונות העיקריים של המגנטים הוא המשחק הפתוח שלהם, אשר מעודד ילדים לחקור ולהתנסות עם עיצובים שונים ותצורות. בין אם בונים טירות מתנשאות או פסיפסים מורכבים, האפשרויות מוגבלות רק על ידי הדמיון, ומספקות הזדמנויות אינסופיות לביטוי יצירתי.

 

בנוסף לאיכות שלהם, במגנטים של גמיק תואמים לקבוצות מגנטיות אחרות, ומאפשרים לילדים לשלב חלקים לאפשרויות בנייה נוספות. רב-תכליתיות זו מאריכה את תוחלת החיים של הסט, ומבטיחה שילדים יוכלו להמשיך ליהנות ולחקור באמצעות מגנטים אחרים כשהם גדלים ומתפתחים.

 

בעוד שהמגנטים של Gemmicc מציעים חווית בנייה מרתקת, חלק מהמשתמשים עשויים לגלות שהמגנטים נוטים להחליק, במיוחד בעת בניית עיצובים גדולים או מורכבים יותר. בנוסף, הסט מוגבל לצורות דמויות פנינה, אשר עשויות להיות חסרות את המגוון הדרוש כדי לשמור על העניין של כמה ילדים לאורך זמן.

 

בסך הכל, מגנטים של Gemmicc מציעים חוויית בנייה מגנטית מסנוורת ומהפנטת שמעוררת יצירתיות, חקר ומשחק דמיוני. עם העיצוב השקוף הייחודי שלהם ואפשרויות הבנייה האינסופיות שלהם, הם לוכדים מוחות צעירים ומעוריים אהבה של יצירתיות וגילוי.

לוגו של הסקירה

מגנטים הכי עתידניים לילדים: Coodoo

המגנטים לילדים של קודו מציעים טוויסט עתידני על משחק מגנטי, הכולל עיצובים מלוטשים ומודרניים שמעוררים סיפור דמיוני וחקר. הבנייה היא יציבה, והמגנטים האלו פונים לילדים גם לילדים עם ידע טכנולוגי

Coodoo
Coodoo

Coodoo

4.5 15

הרפתקאות עתידניות לילדים

יתרונות

עיצובים מודרניים ועתידניים שפונים לילדים בעלי ידע טכנולוגי

מעודד סיפורים דמיוניים ומשחקי תפקידים

בנייה יציבה

חסרונות

עיצוב מופשט מדי

מורכב יחסית לקטנים מדי

קנה עכשיו ב- Amazon

המגנטים של Coodoo מציעים גישה רעננה ועכשווית למשחק מגנט, עם אוסף מסוגנן ומלוטש של יצירות אשר בטוח יתאימו לילדים המתמצאים בטכנולוגיה. החל מרובוטים עתידניים וכלה בחלליות מלוטשות, הסט מזמין ילדים לצאת להרפתקאות דמיוניות בעולם שבו הכל אפשרי.

 

אחד המאפיינים הבולטים של המגנטים של Coodoo הוא העיצובים המודרניים והעתידניים שלהם, אשר לוכדים את הדמיון ומעוררים סיפור יצירתי. כאשר ילדים משחקים עם החלקים המגנטיים, הם יכולים לדמיין את עצמם חוקרים גלקסיות רחוקות, נלחמים באויבים בין-גלקטיים, או יוצאים למשימות חלל אפיות, ומטפחים תחושה של הרפתקה והתרגשות.

 

בנוסף לקידום משחקי דמיון, המגנטים של קודו בנויים להחזיק מעמד, עם בנייה עמידה שיכולה לעמוד בפני קשיי המשחק הנלהב. המגנטים החזקים מבטיחים שהמבנים יחזיקו מעמד בבטחה, ומאפשרים לילדים להתנסות ולחקור בביטחון.

 

בעוד שהמגנטים של Coodoo מציעים חווית משחק מעניינת, חלק מהמשתמשים עשויים לגלות שהעיצובים מופשטים מדי, במיוחד עבור ילדים צעירים המעדיפים נושאים מוכרים יותר. בנוסף, הסט מוגבל ליצירות מז'אנר ספציפי, במה שעלול להיות סיזיפי לחלק מהילדים. בסך הכל, המגנטים של Coodoo מציעים חווית משחק מגנטית מסוגננת ומעודדת יצירתיות, חקר וסיפור דמיוני.

לוגו של הסקירה

מגנטים לילדים הכי רב תכליתיים: Magies

המגנטים לילדים מבית Magies מציעים חוויית בנייה מגנטית רב-תכליתית עם צורות גאומטריות צבעוניות המעוררות יצירתיות ומיומנויות לפתרון בעיות. המגנטים מבטיחים שדרוג מיומנויות

Magies
Magies

Magies

4.5 15

עבודות צבעוניות לאדריכלים קטנים

יתרונות

צבעים מלאי חיים וצורות מגוונות

מעודדים מודעות מרחבית ומיומנויות מוטוריות עדינות

חסרונות

פחות עמידים

מוגבל לצורות גאומטריות

עשוי להיות חסר מגוון עבור ילדים מסוימים

קנה עכשיו ב- Last Price

המגנטים לילדים מבית Magies מציעים עולם של אפשרויות צבעוניות עבור בונים צעירים ואדריכלים. הסט כולל מגוון של צורות גאומטריות בצבעים בהירים ומושכים את העין, ומספק הזדמנויות רבות לפרויקטים של בנייה דמיונית. בין אם מדובר בגורדי שחקים מתנשאים או בפסלים מורכבים, המגנטים החזקים מבטיחים שיצירות יחזיקו מעמד בבטחה, ומאפשרים לילדים להתנסות ולחקור בביטחון.

 

אחד היתרונות העיקריים של Magies הוא היכולת שלהם לעורר יצירתיות ומיומנויות לפתרון בעיות. כאשר ילדים מתמרנים את הצורות המגנטיות כדי ליצור את העיצובים שלהם, הם מפתחים מודעות מרחבית ומיומנויות מוטוריות עדינות, ומניחים את הבסיס ללמידה ולהתפתחות עתידית. בנוסף, הצבעים התוססים והצורות המגוונות מעוררים חשיבה דמיונית, מעודדים ילדים לחשוב מחוץ לקופסה ולחקור אפשרויות חדשות.

 

בעוד ש-Magies מציעים חוויית בנייה עשירה ומרתקת, חלק מהמשתמשים עשויים למצוא את המגנטים מעט חלשים מהצפוי, במיוחד בעת בניית עיצובים גדולים או מורכבים יותר. בנוסף, הקבוצה מוגבלת לצורות גאומטריות, אשר עשויות להיות חסרות את המגוון הדרוש כדי להחזיק את העניין של כמה ילדים לאורך זמן. עם זאת, עבור אלה שנהנים מהאתגר של בנייה עם מגנטים, MAGIES מציע חווית בנייה מגנטית רב-תכליתית ומרתקת המעודדת יצירתיות, פתרון בעיות ומיומנויות מוטוריות עדינות. עם הצבעים התוססים והבנייה החזקה שלהם, הם ללא ספק נותנים השראה לבנאים צעירים לחלום בגדול וליצור בביטחון.

איך בחרנו מגנטים לילדים מומלצת מבין מאות המשחקים בשוק

שאלה מעולה! אז בחירה של מגנטים לילדים זו באמת משימה לא פשוטה. גם כי יש מלא אפשרויות וגם כי התשובה היא – שזה תלוי.

 

תלוי בתקציב, תלוי בטעם האישי, תלוי בנוחות השימוש, תלוי במותג – ותלוי בעוד מגוון רחב של פרמטרים נוספים שאת כולם כמובן בדקנו. סקרנו מאות מוצרים, חלקם בשימוש אישי, חלקם דרך נתונים אותם אספנו מפלטפורמות אינטרנטיות שונות והגענו למסקנות המוצגות כאן.

סיכום

איך לבחור משחק מגנטים לילדים: המדריך המלא

משחקי מגנטים הפכו בשנים האחרונות לפופולריים מאוד בקרב ילדים. הם מציעים דרך מהנה ויצירתית לשחק, תוך כדי פיתוח מיומנויות חשובות כמו מוטוריקה עדינה, קואורדינציה עין-יד, יצירתיות ודמיון.

 

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את משחק המגנטים המושלם עבור ילדכם

 

גיל הילד

חשוב לבחור משחק מגנטים המתאים לגיל הילד. ילדים צעירים (גילאי 1-3) ייהנו ממשחקים פשוטים עם מגנטים גדולים וקלים לאחיזה, כמו מגנטים בצורת דמויות או חיות. ילדים גדולים יותר (גילאי 4-6) יוכלו ליהנות ממשחקים מורכבים יותר, כמו פאזלים מגנטיים, משחקי דייג מגנטיים או לוחות ציור מגנטיים.

 

תחומי עניין

בחרו משחק מגנטים המתאים לתחומי העניין של ילדכם. ילדים שאוהבים לצייר ייהנו מלוחות ציור מגנטיים, ילדים שאוהבים חיות ייהנו ממשחקי זיכרון מגנטיים עם חיות, וילדים שאוהבים סיפורים ייהנו ממשחקי תיאטרון בובות מגנטיים.

 

רמת קושי

בחרו משחק מגנטים ברמת קושי המתאימה ליכולותיו של ילדכם. ילדים צעירים יזדקקו למשחקים פשוטים יחסית, בעוד שילדים גדולים יותר יוכלו להתמודד עם משחקים מורכבים יותר. מגנטים הם קלים יותר מאשר לבנות אוהל קטן לילדים אך אולי מורכבים יותר מאשר מגדל למידה מומלץ לצורך הדוגמה.

 

איכות

חשוב לבחור משחק מגנטים איכותי ועמיד. ודאו שהמגנטים חזקים ואינם נוטים ליפול, ושהחומרים מהם עשוי המשחק איכותיים ובטוחים לשימוש ילדים.

 

בטיחות

ודאו שהמשחק אינו מכיל חלקים קטנים שעלולים להוות סכנת חנק לילדים.

 

לסיכום

משחקי מגנטים הם דרך נהדרת לילדים לשחק ולפתח מיומנויות חשובות. חשוב לבחור משחק המתאים לגיל, לתחומי העניין ולרמת הקושי של ילדכם. עודדו את ילדכם להשתמש במשחקים בצורה יצירתית, ותיהנו

שאלות ותשובות על מגנטים לילדים

האם משחקי מגנטים לילדים משפרים מיומנויות?

כן, המשחקים המגנטיים מעודדים יצירתיות, קורדינציה של עין-יד, ועוד מגוון רחב של אלמנטים הקשורים לצבעים, צורות הנדסיות ועוד.

איזה סוג משחק מגנטים מתאים לילדים צעירים?

לילדים צעירים (גילאי 1-3) מתאימים משחקי מגנטים פשוטים עם מגנטים גדולים וקלים לאחיזה, כמו:

 • מגנטים בצורת דמויות או חיות: ילדים יכולים לשחק עם המגנטים, להצמיד אותם למקרר או ללוח מגנטי, ולספר סיפורים או לשחק משחקי דמיון.
 • משחקי זיכרון פשוטים: משחקים אלה כוללים מגנטים עם תמונות או צורות זהות, והילד צריך למצוא את הזוגות המתאימים.
 • פאזלים פשוטים: פאזלים מגנטיים מגיעים במגוון רמות קושי, וניתן למצוא פאזלים פשוטים לילדים צעירים עם מספר קטן של חלקים.

איזה סוג משחק מגנטים מתאים לילדים גדולים יותר?

לילדים גדולים יותר (גילאי 4-6) מתאימים משחקי מגנטים מורכבים יותר, כמו:

 • פאזלים מאתגרים: פאזלים מגנטיים מגיעים במגוון רמות קושי, וניתן למצוא פאזלים מורכבים יותר לילדים גדולים עם מספר גדול של חלקים.
 • משחקי דייג מגנטיים: משחקים אלה כוללים חכה מגנטית ודגים מגנטיים, והילד צריך "לדוג" את הדגים.
 • לוחות ציור מגנטיים: לוחות ציור מגנטיים מאפשרים לילדים לצייר ולמחוק שוב ושוב, תוך כדי פיתוח היצירתיות והדמיון.
 • תיאטרון בובות מגנטי: משחקים אלה כוללים בובות מגנטיות ותפאורה מגנטית, והילדים יכולים להציג הצגות תיאטרון משעשעות.

האם משחקי מגנטים בטוחים לילדים?

כן, משחקי מגנטים בטוחים לילדים, כל עוד הם משמשים בצורה נכונה. חשוב לבחור משחקי מגנטים איכותיים ועמידים, ולוודא שהמגנטים חזקים ואינם נוטים ליפול. כמו כן, חשוב להשגיח על ילדים צעירים בעת משחק עם משחקי מגנטים, כדי למנוע בליעה או פגיעה.

איך ניתן לעודד ילדים להשתמש במשחקי מגנטים בצורה יצירתית?

 • ספקו לילדים מגוון רחב של מגנטים בצורות, צבעים וגדלים שונים.
 • הציעו לילדים רעיונות למשחקים ופעילויות יצירתיות עם מגנטים.
 • שחקו עם ילדים במשחקי מגנטים, תוך כדי יצירת סיפורים ודמויות חדשות.
 • עודדו ילדים להמציא משחקים חדשים ודמויות חדשות עם מגנטים.