תא לחץ: 5 השירותים המומלצים ביותר

טיפול בתאי לחץ הפך לטיפול פופולארי ביותר בשנים האחרונות, בזכות סגולות רבות וטבעיות שמשפרות את ההרגשה בגוף. יש כיום מספר מוסדות שמספקים טיפול איכותי ויכולים להעניק מזור להרבה אנשים. סקרנו את 5 הטיפולים הטובים ביותר וגיבשנו מדריך שיעזור לכם לבחור

icon pos_1

ניתחנו

50 סקירות

ו-

1000 ביקורות

בתחום

ציוד רפואי

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

מידע נוסף על תא לחץ

בין אם אתם מחפשים טיפול בתל לחץ חדשני, טיפול בתא לחץ מגוון או טיפול בתא לחץ מומחה, לפניכם כל העצות שתצטרכו יחד עם ההמלצות המנצחות שלנו לשנת 2024, אשר יעזרו לכם לבחור את טיפול תא הלחץ המתאים ביותר עבורכם.

 

אני והצוות המקצועי של האתר בדקנו לצורך הכנת הסקירה מגוון רחב של טיפולים בתאי לחץ, שקללנו נתונים והכנו עבורכם את רשימת הטיפולים המומלצים ביותר לשנת 2024.

נכתב ע״י

דניאל ישעיהו

כותב: דניאל ישעיהו

בעל תואר ראשון בניהול מערכות בריאות, היה סמנכ"ל בחברת יבוא ציוד רפואי מובילה ויועץ לקופות חולים וגופים ציבוריים בנושא בריאות וציוד רפואי

3 תאי לחץ המומלצים על ידי המומחים שלנו

תא לחץ הכי מומחה

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

תא לחץ הכי חדשני

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

תא לחץ עם הטיפול הכי שונה

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

בתחום הטיפולים הרפואיים, טיפול בחמצן היפרברי (HBOT) בולט כגישה ייחודית וחדשנית שרותמת את הכוח של לחץ אטמוספירי מוגבר כדי לקדם ריפוי ולהקל על מגוון רחב של מצבים רפואיים. טיפול זה, המתבצע בדרך כלל בתא לחץ, זכה לתשומת לב בשל יעילותו יוצאת הדופן בתחומים רפואיים מגוונים, מטיפול בפצע ועד שיקום נוירולוגי. בואו להתעמק במורכבויות של טיפולים בתאי לחץ ולחקור את היתרונות הפוטנציאליים שלהם.

 

מה זה תא לחץ?

בלב הטיפול בתאי הלחץ מונח המושג של טיפול בחמצן בלחץ גבוה, שבו חולים נחשפים לחמצן טהור בלחצים אטמוספריים גבוהים מהרגיל. בדרך כלל הטיפול מנוהל בתוך תא מיוחד, ויוצר סביבה שבה הריאות יכולות לספוג כמות גבוהה משמעותית של חמצן, מה שמוביל אספקת חמצן משופרת לרקמות בכל הגוף. התהליך כולל הפעלת לחץ עד לגובה העולה על לחץ פני הים. המטופלים, בעודם ממוקמים בנוחות בתוך התא, נושמים חמצן טהור, אשר מתמוסס לתוך זרם הדם ומגיע לרקמות כי אחרת הם חסרי חמצן.

 

היתרונות הגדולים

הרבגוניות של טיפול בחמצן בתא לחץ משתרעת על פני תחומים רפואיים שונים, ומציעה תוצאות מבטיחות למגוון מצבים. בתחום של תא לחץ יתרונות לא חסרים, וכדאי להכיר אותם:

 • ריפוי פצעים: טיפול בחמצן היפרברי התגלה כאבן יסוד בטיפול בפצעים, במיוחד עבור פצעים שאינם מרפאים הקשורים לסוכרת, פגיעה בקרינה או אי ספיקת כלי דם. רמות החמצן המוגברים מחזקות את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף, מגרות את הצמיחה של כלי דם חדשים ומקדמות התחדשות רקמות.
 • הרעלת פחמן חד-חמצני: חשיפה לפחמן חד-חמצני יכולה להיות בעלת השפעות מזיקות על בריאות האדם, מה שמוביל לתסמינים הנעים מכאבי ראש ועד לסיבוכים מסכני חיים. טיפולים בתאי לחץ מאפשרים חיסול חד תחמוצת הפחמן ממחזור הדם בקצב מואץ, מונעים נזק נוסף לרקמות ומקלים את הסיכון לפגיעה נוירולוגית ארוכת טווח.
 • פגיעה מוחית טראומטית (TBI) ושבץ: בתחום השיקום הנוירולוגי, HBOT הראה הבטחה בשיפור תוצאות ההחלמה עבור אנשים המתמודדים עם פציעות מוח טראומטיות או ליקויים הנגרמים משבץ. על ידי הגדלת החמצון המוחי, טיפולים בתאי לחץ עוזרים להפחית מנגנוני פגיעה מוחית משניים, להפחית דלקת, ולטפח תהליכי תיקון עצביים.
 • מצבים כרוניים: מצבים כגון תסמונת עייפות כרונית, פיברומיאלגיה וטרשת נפוצה נחקרו גם בהקשר של טיפול בחמצן היפרברי. בעוד המחקר בתחומים אלה הוא מתמשך, ראיות אנקדוטיות ומחקרים ראשוניים מצביעים על יתרונות פוטנציאליים בניהול תסמינים ושיפור איכות החיים עבור אנשים מושפעים.
 • רפואת ספורט ושיפור ביצועים: ספורטאים וחובבי כושר פונים יותר ויותר לטיפולים בתאי לחץ כדי לזרז את ההחלמה מאימונים מאומצים, לשפר את הביצועים הספורטיביים ולהקל על כאבי שרירים. הסביבה העשירה בחמצן בתוך התא מסייעת בתיקון של מיקרו-פציעות, מפחיתה דלקת, ומחדשת את מאגרי האנרגיה התאית, ומאפשרת לספורטאים להתאושש מהר יותר ולבצע בשיאם.

 

טיפול פורץ דרך

טיפולים בתאי לחץ, המומחשים על ידי טיפול בחמצן היפרברי, מייצגים דרך פורצת דרך ברפואה המודרנית, אפילו יותר מאלמנטים כמו מד חום ללא מגע או אולטרסאונד ביתי. הטיפולים מציעים יתרונות רבים על פני קשת של מצבים רפואיים. מהאצת ריפוי הפצע ועד לשיפור השיקום הנוירולוגי ומעבר לו, הפוטנציאל הטיפולי של HBOT ממשיך להתרחב, מונע על ידי מחקר מתמשך והתקדמות טכנולוגית. ככל שהבנתנו את המנגנונים הבסיסיים מעמיקה ונגישות לטיפולים אלה משתפרת, טיפולים בלחץ צפויים לחולל מהפכה בתחום הבריאות, ומציעים תקווה וריפוי לאינספור אנשים ברחבי העולם. סקרנו עבורכם 5 טיפולים כאן בישראל כדי שתוכלו לבחור את הטוב ביותר עבורכם.

לוגו של הסקירה

תא לחץ הכי מומחה: ביה"ח אלישע

ביה"ח אלישע מתמחה בטיפולים בלחץ ויודע לתת מענה לטיפול מבוקר ונכון ללקוח. באלישע עובדים אנשי מקצוע מנוסים והוא מכון ותיק מאוד. מדובר בכמעט 30 שנים של הצלחה בטיפול הייעודי הזה

ביה"ח אלישע
ביה"ח אלישע

ביה"ח אלישע

4.5 15

ליהנות ממומחיות מוסמכת

יתרונות

ותיק

אנשי מקצוע איכותיים

התאמה אישית

מתמחה בתחום

חסרונות

יקר

לא מכון רפואי גדול ומוכר

קנה עכשיו ב- אתר החברה

תא הלחץ בבית חולים ״‬אלישע״ מטפל במגוון בעיות רפואיות באמצעות טיפול היפרברי. הטיפול ניתן באווירה שקטה, נעימה ובהשגחת צוות רפואי רב-תחומי, מיומן ומנוסה. הטיפול אישי ומקיף, למען נוחיות ובריאות המטופל ולמען הצלחת הטיפול בצורה הטובה ביותר. המרכז לרפואה היפרברית ב״אלישע״ נוסד בשנת 1996. המרכז מטפל בקשת רחבה של מצבים רפואיים, תחת ליווי והשגחת צוות רפואי רב תחומי.‬

 

הטיפול בתא הוא יום יומי חמישה ימים בשבוע במשך שעתיים. המטופלים נושמים חמצן דרך מסכת חמצן התואמת את פניהם ומכסה את האף, הפה וחלק מהלחיים וניתנת להסרה בקלות. המסכה אישית לכל אורך תקופת הטיפול. בזמן דחיסת האוויר בתא (עליית לחץ) ישמע רעש לא חזק של כניסת אויר. לאחר שמגיעים ללחץ הטיפולי, הלחץ בתא נשאר קבוע במשך 90 דקות. בשלב זה ההרגשה נינוחה ואין השפעות משינויי הלחצים הסביבתיים. הטיפול אורך כשעתיים. בתום הטיפול ניתן להמשיך בסדר היום כרגיל. המכון הוא אינו גוף גדול והטיפול הוא יקר יחסית, אך מדובר במכון מומחה שיודע לתת מענה לטיפול איכותי ומבוקר.

לוגו של הסקירה

תא לחץ הכי חדשני: פראנה

פראנה מציעה טיפול בחמצן היפרברי (HBOT), תוך רתימת העוצמה של לחץ אטמוספירי מוגבר לקידום ריפוי ואיכות חיים. החדרים החדשניים שלהם מספקים סביבה נוחה ויעילה לחולים המבקשים הקלה ממצבים רפואיים שונים

פראנה
פראנה

פראנה

4.5 15

לטפל ולהתחדש

יתרונות

טכנולוגיה חדשנית

שירותים מקיפים

סביבה נוחה

חסרונות

יקר

לו"ז עמוס יחסית

קנה עכשיו ב- אתר החברה

פראנה בולטת כספקית מובילה של טיפול בחמצן היפרברי בישראל, ומציעה טכנולוגיה חדשנית וטיפול מותאם אישית לשיפור הריפוי ואיכות החיים. החדרים החדשניים שלהם יוצרים סביבה אופטימלית לחולים המבקשים הקלה ממצבים רפואיים שונים, הנתמכים על ידי צוות של אנשי מקצוע מנוסים בתחום הבריאות.

 

בעוד שעלות הטיפול עשויה להיות יקרה עבור חלק, המחויבות של פראנה לספק טיפול ונוחות יוצאי דופן במהלך פגישות HBOT היא בלתי ניתנת להכחשה. עם זאת, הנגישות היא בעייתית וייתכן שתצטרכו לחכות זמן מה לטיפול. בסך הכל, מסירותה של פראנה לקידום טיפול היפרברי ושיפור תוצאות המטופל הופכת אותה לבחירה משכנעת עבור אנשים המחפשים טיפולים יעילים ומקיפים בחדרי לחץ בישראל.

לוגו של הסקירה

תא לחץ עם הטיפול הכי שונה: סולטי

סולטי מתמחה בטיפול בתוך תא לחץ פרטי ומספקת חוויית ריפוי ייחודית בישראל. הגישה החדשנית שלהם רותמת את התכונות הטיפוליות של מלח כדי להקל על בעיות נשימה, לשפר את הרפיה, ולקדם רווחה כללית

סולטי
סולטי

סולטי

4.5 15

להמליח את הטיפול

יתרונות

יתרונות הקשורים למלח טיפולי

רגוע יותר

טבעי ולא פולשני

חסרונות

יעילות מוגבלת ביחס לחדרים אחרים

קנה עכשיו ב- אתר החברה

סולטי מציעה גישה ייחודית לבריאות עם טיפול בחדר המלח שלה, מתן פתרון טבעי ולא פולשני לאנשים המחפשים הקלה מבעיות נשימה ומתח. היתרונות הטיפוליים של טיפול במלח, כולל תפקוד נשימתי משופר והרפיה משופרת, הופכים את חדר המלח של סולטי לבחירה מושכת עבור אלה המעוניינים לשפר את רווחתם הכללית.

 

עם זאת, היעילות המוגבלת של טיפול בחדר מלח עבור מצבים כרוניים עלולה להציב אתגרים לחלק מהחולים. למרות מגבלות אלה, מחויבותה של סולטי לספק סביבה שלווה ורפואית לריפוי מדגישה את ערכה כספק של טיפולי לחץ קאמריים בישראל, במיוחד עבור אנשים המחפשים פתרונות הוליסטיים ואלטרנטיביים לבריאות.

לוגו של הסקירה

תא לחץ הכי מגוון: Health Center

טיפול בתא לחץ ב-Health Center מציע מגוון רחב של טיפולים שונים, כולל טיפול בחמצן בלחץ גבוה וטיפול היפרברי קל. המתקנים החדשניים שלהם והצוות הרפואי המנוסה מספקים לחולים טיפול אישי ותמיכה במצבים רפואיים שונים

Health Center
Health Center

Health Center

4.5 15

טיפולים שונים ומיוחדים

יתרונות

אפשרויות טיפול מגוונות

צוות רפואי מנוסה

מתקנים מודרניים

חסרונות

יקר יחסית

בעיית זמינות

קנה עכשיו ב- אתר החברה

Health Center הוא מכון המציע מגוון רחב של טיפולים לטיפול במצבים רפואיים שונים ובצרכי בריאות שונים. הצוות הרפואי המנוסה והמתקנים המודרניים שלהם מבטיחים שהמטופלים יקבלו טיפול ותמיכה מותאמים אישית לאורך כל מסע הטיפול שלהם. מגוון הטיפולים הרחב בהחלט נותן ערך מוסף וחשוב למטופלים.

 

בעוד שעלות הטיפולים בתאי הלחץ עלולה להוות מחסום עבור אנשים מסוימים, המחויבות של מרכז הבריאות לספק טיפול בטוח ויעיל מדגישה את הערך שלה כספק מהימן של טיפול בחמצן היפרברי וטיפול היפרברי קל. כמו כן, יש עומס על הקליניקה, אך בסך הכל, המסירות של מרכז הבריאות לקידום הריפוי ואיכות החיים באמצעות טיפולים בתאי לחץ הופכת אותו לבחירה משכנעת עבור אנשים המחפשים טיפול איכותי בישראל.

לוגו של הסקירה

תא לחץ הכי מקיף: VIV

VIV מציעה טיפולים חדשניים בחדרי לחץ בישראל, המתמחה בטיפול בחמצן בלחץ גבוה ובטיפול בחמצן נורמוברי. הטכנולוגיה החדשנית שלהם והגישה המותאמת אישית לטיפול מעצימים את המטופלים להשיג תוצאות

VIV
VIV

VIV

4.5 15

טיפול לכל צורך

יתרונות

טכנולוגיה מתקדמת

טיפול אישי

שירותים מקיפים

חסרונות

יקר יחסית

לא גוף גדול

קנה עכשיו ב- אתר החברה

ויו עומדת בחזית הטיפולים בתאי הלחץ בישראל, ומציעה פתרונות חדשניים לחולים המבקשים הקלה ממצבים רפואיים שונים ומשיפור הבריאות. המחויבות שלהם לשימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומתן טיפול מותאם אישית מבטיחה כי המטופלים יקבלו טיפול בטוח ויעיל המותאם לצרכים האישיים שלהם.

 

בעוד שעלות הטיפולים בתאי הלחץ עשויה להוות מחסום עבור אנשים מסוימים, המגוון המקיף של השירותים של VIV, כולל טיפול בחמצן בלחץ גבוה וטיפול בחמצן נורמוברי, מדגיש את ערכו כספק של פתרונות רפואיים חדשניים. יחד עם זאת, לא מדובר בגוף רפואי גדול, אך בסך הכל, מסירותה של VIV לקידום הבריאות באמצעות טיפולים בתאי לחץ הופכת אותה לבחירה משכנעת עבור הרבה אנשים.

איך בחרנו טיפול מומלץ בתא לחץ מבין עשרות האפשרויות בשוק

שאלה מעולה! אז בחירה של טיפול בתא לחץ זו באמת משימה לא פשוטה. גם כי יש מלא אפשרויות וגם כי התשובה היא – שזה תלוי.

 

תלוי בתקציב, תלוי במטרה האישית שלכם, תלוי במותג – ותלוי בעוד מגוון רחב של פרמטרים נוספים שאת כולם כמובן בדקנו. סקרנו מאות שירותים, חלקם בשימוש אישי, חלקם דרך נתונים אותם אספנו מפלטפורמות אינטרנטיות שונות והגענו למסקנות המוצגות כאן.

סיכום

איך בוחרים את טיפול תא הלחץ המתאים ביותר לכם?

טיפולים בתאי לחץ, במיוחד טיפול בחמצן היפרברי (HBOT), צברו תאוצה בשנים האחרונות בזכות הגיוון והתוצאות האיכותיות. בין אם אתה שוקל HBOT לריפוי פצעים, שיקום נוירולוגי, או מצבים רפואיים אחרים, ניווט תהליך הבחירה הוא קריטי. הנה מדריך מקיף כדי לעזור לך לבחור את טיפול תא הלחץ הנכון לצרכים הספציפיים שלך.

 

התייעצות עם אנשי מקצוע

לפני צלילה לתוך טיפולי תא לחץ, חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות. התחל על ידי תזמון פגישה עם הרופא הראשי שלך או מומחה שיכול להעריך את ההיסטוריה הרפואית שלך, מצב הבריאות הנוכחי, ואת מטרות הטיפול. הם יכולים לספק תובנות יקרות ערך לגבי האם טיפול בתאי לחץ מתאים למצבך ולהדריך אותך בתהליך הבחירה. חשוב כמובן להתייעץ עם רופאים גם כאשר קונים תוספי ויטמין d או תוספי קולגן לדוגמה.

 

מחקר וחינוך

חשוב מאוד להעצים את עצמך עם ידע על טיפולים של תא חמצן איכותי. קח את הזמן כדי לחקור מקורות מכובדים, כגון כתבי עת רפואיים, פרסומים אקדמיים, ואתרי בריאות אמינים. הבנת העקרונות הבסיסיים, היתרונות הפוטנציאליים והסיכונים הקשורים לטיפולים בחדרי לחץ תאפשר לך לקבל החלטות מושכלות ולעסוק בדיונים משמעותיים עם הרופאים שלך.

 

מוסדות וספקים מוכרים

בעת בחירת טיפול בתא לחץ, חשוב לתעדף מוסדות מוכרים עם ספקי שירותי בריאות מנוסים מאומנים ברפואה היפרברית. חפשו אישורים מארגונים מוכרים ו-ודאו כי המתקנים עומדים בסטנדרטים מחמירים של בטיחות, איכות וטיפול בחולה, ומבטיחים תוצאות טיפול מיטביות ומזעור סיכונים.

 

טיפול באינדיקציות ופרוטוקולים

מצבים רפואיים שונים עשויים לדרוש פרוטוקולי טיפול ספציפיים של טיפולים בתאי לחץ. עבוד בשיתוף פעולה הדוק עם צוות הבריאות שלך כדי לקבוע את האינדיקציות המתאימות לטיפול בתאי לחץ וכדי להתאים תוכניות טיפול לצרכים האישיים שלך. שקול גורמים כגון משך הטיפול, תדירות ורמות לחץ כדי לייעל את התוצאות הטיפוליות ולמקסם את היעילות.

 

ציוד וטכנולוגיה

חשוב להעריך את הציוד והטכנולוגיה המשמשים בטיפולים של לתאי לחץ כדי להבטיח בטיחות, אמינות ויעילות. תאים היפרבריים מודרניים מגיעים בעיצובים שונים, כל אחד עם תכונות ויתרונות ייחודיים. שקול גורמים כגון גודל החדר, יכולות לחץ, מערכות ניטור ונוחות המטופל בעת בחירת הציוד המתאים ביותר לצרכים הטיפוליים שלך.

 

עלויות וביטוח

כל מטופל יודע שבנושא של תא לחץ מחיר הוא פקטור משמעותי. טיפולים בתאי לחץ יכולים להיות כרוכים בעלויות משמעותיות, כולל דמי שימוש בתא, דמי שירותי בריאות והוצאות רפואיות קשורות. לפני שתמשיך בטיפול, בדוק את אפשרויות הכיסוי הביטוחי שלך וברר לגבי מדיניות החזר עבור טיפול בחמצן היפרברי. בעוד הכיסוי עשוי להשתנות בהתאם לתוכנית הביטוח שלך, חשוב לברר לגבי הקלה בעלויות כדי לעזור להקל על הנטל הפיננסי.

 

ניסיון ותמיכה של המטופל

חוויה חיובית של המטופל חיונית להצלחת טיפולים בתאי לחץ. בחר מתקנים אשר נותנים עדיפות לנוחות המטופל, לבטיחות ולתמיכה לאורך כל תהליך הטיפול. שקול גורמים כגון מתקני נוחות, מומחיות צוות, נוהלי תקשורת ושירותים נלווים זמינים כדי לשפר את חוויית הטיפול שלך ואת הרווחה הכללית שלך.

 

ללחוץ וליהנות

בחירת הטיפול המתאים בתא לחץ דורשת שיקול דעת זהיר של גורמים שונים, כולל אינדיקציות רפואיות של מדי לחץ דם לדוגמה, הסמכה למתקנים, פרוטוקולי טיפול, איכות ציוד, עלות, ותמיכה של המטופל. על ידי שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע בתחום הבריאות, ביצוע מחקר מעמיק, ותמיכה בצרכים שלך, אתה יכול לנווט את תהליך הבחירה בביטחון ולצאת למסע לקראת בריאות משופרת ורווחה באמצעות טיפולים בתאי לחץ.

שאלות ותשובות על תא לחץ

מהו טיפול בתא לחץ?

טיפול בתא לחץ (הנקרא גם רפואה היפרברית) הוא טיפול רפואי שבו המטופל שוהה בתא סגור בלחץ אוויר גבוה פי 1.3-3 מהלחץ האטמוספרי הרגיל. בתוך התא המטופל נושם 100% חמצן טהור.

למה משמש טיפול בתא לחץ?

טיפול בתא לחץ משמש למגוון רחב של מצבים רפואיים, ביניהם:

 • פציעות: פציעות כתוצאה מתאונות דרכים, נפילות, פציעות ספורט ועוד.
 • זיהומים: זיהומים חיידקיים קשים, פצעי לחץ, דלקת כף הרגל הסוכרתית ועוד.
 • מחלות כרוניות: סוכרת, מחלות כלי דם, מחלות ניווניות ועוד.
 • הפרעות נוירולוגיות: פגיעות מוחיות, שיתוק מוחין, טרשת נפוצה ועוד.

איך עובד טיפול בתא לחץ?

הלחץ הגבוה בתא גורם לכך שהחמצן מומס בדם ובנוזלי הגוף בכמות גבוהה יותר מהרגיל. כתוצאה מכך, יש יותר חמצן זמין לרקמות הגוף, מה שיכול לתרום לריפוי מהיר יותר של פציעות, להפחתת דלקות ולשיפור זרימת הדם.

מהן תופעות הלוואי של טיפול בתא לחץ?

תופעות הלוואי של טיפול בתא לחץ הן בדרך כלל קלות וחולפות, וביניהן:

 • לחץ באוזניים
 • כאב ראש
 • סחרחורת
 • עייפות

מי יכול לקבל טיפול בתא לחץ?

טיפול בתא לחץ אינו מתאים לכל אחד. ישנן מספר התוויות נגד לטיפול, ביניהם:

 • נשים בהריון
 • אנשים הסובלים ממחלות ריאה קשות
 • אנשים הסובלים מאפילפסיה