מוצר זה נסקר ודורג ב
מה זה אומר
סקירת מוצר
9.5

JBL Xtreme 3

4.5

לפי 15 ביקורות

אתר Finder כאן כדי לדווח – האם ה-Xtreme 3 הוא הרמקול עבורכם?

icon pos_1

ניתחנו

50 סקירות

ו-

1000 ביקורות

בתחום

צפייה ושמע

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

רקע והקדמה

הנטייה של JBL לרמקולים אלחוטיים שמתאימים לבחוץ, כמו ה-Xtreme 3, יצרה לאורך השנים מוצרים מעוצבים בחוכמה, נשמעים מרשים ומתומחרים נוח. הרבה דורות של דגמי Flip ו-Charge קיבלו ביקורות חיוביות וכך גם דמי ה-Xtreme הקודמים – אבל מה עם הגרסה החדשה, ה-Xtreme 3?

 

כפי ששמו מרמז, ה-JBL Xtreme 3 הוא רמקול אלחוטי המעוצב להתמודד עם מגוון תרחישים, בין אם מדובר במסיבת בריכה, מפגש חברים בפארק או פשוט אחר הצהריים שקט מדי בבית. אבל, אתם תגלו שיש ברמקול הזה הרבה יותר מחלק חיצוני עמיד במיוחד.

 

ההחלטה של Finder

ה-Xtreme 3 הוא רמקול אלחוטי מגוון ומוכשר, שמתפקד נהדר גם כרמקול ביתי וגם כחיים והנשמה של מסיבה.

נכתב ע״י

נועם בן חיים

נועם בן חיים

כותבת וסוקרת עקשנית, מחפשת רק את הטוב ביותר ללא פשרות. חובבת יוגה, בעלי חיים וגלידה.

מה בקופסה של JBL Xtreme 3?

(עם מה מגיע הרמקול)

10 מתוך 10

כשפתחתי את הקופסה של הרמקול שמחתי לגלות שהיא לא עמוסה בפרטים – היה שם כמובן את הרמקול הגדול והמרשים, מטען עם מתאם שניתן לפרק ורצועת בד עבה לתלייה של הרמקול.

הרמקול נראה טוב, לא קל מדי ולא כבד מדי.

החיבורים שלו מאוד פשוטים וגם ניתן כמובן להתחבר אליו גם בבלוטות'. אני לא אוהבת להסתבך עם יותר מדי כבלים, אז עבורי זה היה מאוד נחמד לגלות שאין יותר מדי חיבורים ויציאות.

כל מה שצריך לעשות זה להפעיל אותו, להתחבר אליו וזהו – חוויית השמע שלכם משתפרת פלאים תוך פחות מדקה. לפעמים אני מחברת אותו לטלוויזיה ורואה איתו סרטים באווירה של קולנוע – ולפעמים פשוט שומעת מוסיקה להנאתי על הספה.

מבנה של JBL Xtreme 3

(הרמקול עצמו)

10 מתוך 10

הוא עמיד במים ואבק ועטוף כולו במעטפת קשיחה ועמידה במיוחד, אבל JBL הצליחו להעניק ל- Xtreme 3 מראה אסתטי מקסים. החומר שהרמקול עטוף בו נותן לו גימור נקי ולמרבה הפלא נעים למגע. הלוגו של JBL, מורם מעט מהצד הקדמי של הרמקול, גם נראה חכם עם גימורי המתכת והקצוות הצבועות בכתום. אם אתם פחות מתחברים לדגם השחור שמופיע בסקירה, דעו שיש גם אופציה לרכוש את הרמקול בכחול או בצבעי הסוואה.

מאחורי הרשת מסתתרים שני וופרים בגודל 7 ס"מ לתדרים נמוכים ושני טוויטרים באורך 20 מ"מ לתדרים הגבוהים, בעוד בצדדים של הרמקול תמצאו בסים גדולים. אלו מספקים מעט תיאטרון למאזינים – אפשר לראות אותם פועמים בהתלהבות עם כל בס שעובר בהם. העובדה שהם אטומים לגמרי מסביב לקצוות, בשילוב עם החלק החיצוני העשוי חור עמיד במיוחד אומרים שגם אם ה-Xtreme 3 ימצא את עצמו מסבה כלשהי באמצע בריכת שחייה או סופת חול, הוא אמור לצאת מכל העניין ללא פגע.

ה-Xtreme 3 מציע עוצמה של 100w, כאשר הדגם הקודם שלו, ה-Xtreme 2 , הציע 80w. כך שהדגם החדש חזק יותר מקודמו.

מאפיינים של JBL Xtreme 3

(מה הוא יודע ומה לא)

9 מתוך 10

בחלקו העליון של הרמקול מצאתי כפתור לחילוק העוצמה, כפתור לשליטה בעוצמת הקול וכפתור הפעלה/עצירה, בנוסף לכפתור נפרד להצמדת רמקולי JBL תואמים. מצב ה-PartyBoost של JBL מאפשר לכם לחבר רמקולים תואמים יחד לסאונד סטריאו או שאתם פשוט יכולים לחבר כמה רמקולים ליצירת מערכת סאונד בסיסית.

יש כאן גם שני ווים אליהם אפשר לחבר את הרצועה לכתף שמגיעה עם הרמקול. אבל זה לא הכל: הרצועה גם מכילה בתוכה פותחן בקבוקים משלה, כך שהרמקול מוכן תמיד למצב מסיבה.

מתחת לרמקול תמצאו בסיס שטוח מכוסה חומר אחיז במיוחד, מה שמאפשר לכם להניח אותו על מגוון משטחים ללא חשש שהוא יחליק וייפול

בחלק האחורי של הרמקול יש כיסוי גומי. אם מקלפים אותו לאחור ניתן לראות יציאות 3.5 מ"מ, USB Type C ו- USB Type A. היציאות מאפשרות הטענה של הרמקול ומהרמקול – זאת אומרת שאם יש לכם מכשיר עם סוללה חלשה, תוכלו לחבר אותו לרמקול ולהשיב אותו לחיים. חברו את הסמארטפון או הטאבלט שלכם אל הרמקול והאינדיקטור של הסוללה מתחת ללוגו יזהר ויסמן שהטעינה החלה.

אם אתם לא משתמשים בו להטענה, הסוללה המובנת אמורה לתת לכם בערך 15 שעות של השמעה. להטעין את הרמקול במידה שהוא ריק לחלוטין ייקח משהו כמו שעתיים וחצי.

הרמקול תומך בבלוטות' 5.1 ואתם יכולים לחבר אליו שני מכשירים בו זמנית, כך שאנשים יכולים לעשות תורות ולהשמיע כל אחד את המוסיקה שהוא אוהב.

מבחינת חסרונות, אין כאן הרבה. ל- Xtreme 3אין ממש יכולות חכמות ואתם גם לא יכולים להשתמש ברמקול לשיחות טלפון hands-free (ללא ידיים). החיסרון הראשון הוא ממש לא סוף העולם, אבל החיסרון הראשון כן היה יכול להועיל.

סאונד של JBL Xtreme 3

(איך הוא נשמע)

10 מתוך 10

הרבה חושבים שאם הרמקול תוכנן להיות עמיד כל כך בחוץ ולתפקד מצוין באוויר הפתוח, הדגש העיקרי בו יהיה על הבס ולא על האיכות – והם לרוב יהיו צודקים, אבל לא במקרה של ה-JBL Xtreme 3. הרמקול מוכיח את עצמו כמדויק וזהיר מהנמוכים ועד הגבוהים.

חובבי הבס שבינכם יהיו מסופקים במיוחד ממה שיש לו להציע – אבל למרות הכמות הבריאה של הבס, האיזון נשאר והסאונד פשוט נהדר. ה- Xtreme 3מציע ביצועים מלאים בביטחון ואף פעם לא נשמע חריג או מתאמץ, לא משנה כמה מורכב העיבוד המוסיקלי שהוא משמיע.

התחלתי עם She Reigns של Self Esteem – שיר שדורש עדינות ואינטימיות – וה-JBL מספק את הסחורה. יש הפרדה טובה מסביב לקול המוביל, אתם ממש יכולים לדמיין כמה קרוב הקול למיקרופון. הגיטרה נשמעת מדויקת ומוגדרת ומשתלבת בצורה מושלמת עם הקול המוביל.

השיר הזה מציג גם את הדינמיקה הכובשת של ה-JBL. מדובר בתכונה עוצמתית לרמקול אלחוטי ואני לא יכולה לחשוב על יריבים רבים (בסכום הזה) שמיומנים ברמה הזו בתקשורת שינויים עדינים כל כך. האיכות שה- Xtreme 3מספק מתאפשרת בזכות היעדר בולט של רעשי רקע, המאפשר לכם לשמוע את ההבדלים העדינים בשיר, בין אם מדובר במשקל של מקלות התופים או הפריטה על מיתרי הגיטרה. האופן בו הרמקול מציג את המידע למאזינים באמת משך אותי אל תוך השיר.

לאחר מכן הפעלתי ברמקול שיר של Shawn Lee בשם Kiss the sky שהיה הרבה יותר פאנקי וקצבי, כמו תזמורת שמשחקת פינג פונג. המוסיקה העשירה יצאה בגלים מהרמקול, מהדיוק של המיתרים עד קולו של הסולן. הדינמיקה והתזמון כאן פשוט מעולים והשיר יוצא מהרמקול באופן כל כך מתואם, כך שאי אפשר לשמוע אפילו תו אחד לא במקום.

רמקולים אלחוטיים אינם נוטים להציג את ביצועי הסטריאו הטובים או האיכותיים ביותר, אבל ה-JBL מצליח לספק גם הפרדה ומיקוד טובים, והיכולת שלו לתזמן היטב עוזרת לשלב נהדר את האלמנטים השונים בשיר יחד.

האם JBL Xtreme 3 מומלץ?

(למי מתאים ולמי לא)

10 מתוך 10

כדאי לכם לקנות את ה-JBL Xtreme 3 אם:

 • אתם רוצים רמקול אלחוטי גדול, נייד וקשוח
 • אתם רוצים איכות אודיו מעולה גם בבלוטות'
 • אתם רוצים ה-JBL Xtreme 2 עם בס עמוק יותר ו-ווליום עוצמתי יותר.

לא כדאי לכם לקנות את ה-JBL Xtreme 3 אם:

 • אתם תשמרו אותו באותו מקום בבית בלי להזיז אותו
 • אתם רוצים רמקול חכם
מה חשבתי על הרמקול?
8.5

רמקול אלחוטי עם שם כמו Xtreme 3 כמובן מרמז שתצטרכו להיפרד מסכום כסף לא מבוטל כדי ליהנות ממנו, אבל אל תדאגו יותר מדי לארנק שלכם. נכון, ה-JBL הוא מוצר עמיד שמסוגל להתמודד עם כל דבר שתזרקו לעברו, אבל יש בו גם מידה של תחכום ואיכות סאונד נהדרת שתפתיע רבים. לא נתקלתי בהרבה רמקולים אלחוטיים במחיר כזה שנשמעים כל כך טוב. נכון, הוא יכול להתניע כל מסיבה, אבל הוא גם מצוין לשמיעת מוסיקה קלאסית בבית.

 

יתרונות

 • מבנה עמיד
 • פרטים ודינמיקה מרשימים
 • סאונד נהדר
 • פשוט לשימוש
 • חוש תזמון מצוין

חסרונות

 • אין מאפיינים חכמים
 • אין אופציה לביצוע שיחות hands-free