קריאטין: 5 התוספים המומלצים ביותר | Finder

קריאטין הוא תרכובת טבעית שמסייעת לאנשים לשדרג את הפעילות הספורטיבית שלהם. הקריאטין מגיע בכמה צורות, אך אבקת קריאטין היא האיכותית והטהורה ביותר. סקרנו עבורכם את 5 אבקות הקריאטין הטובות ביותר, כדי שתדעו לבחור נכון בהתאם לצרכים שלכם. צאו לדרך ומקסמו את האימון שלכם

icon pos_1

ניתחנו

50 סקירות

ו-

1000 ביקורות

בתחום

אימון וכושר

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

מידע נוסף על קריאטין מומלץ

בין אם אתם מחפשים קריאטין עוצמתי, אבקת קריאטין טעימה, או קריאטין טוב לסיבולת לפניכם כל עצות הרכישה שתצטרכו יחד עם ההמלצות המנצחות שלנו לשנת 2024, אשר יעזרו לכם לבחור את אבקת הקריאטין המתאימים ביותר עבורכם. בשנים האחרונות הפך הקריאטין למוצר פופלארי מאוד בקרב מתאמנים רבים, לצורכי התאוששות אחרי אימון וגם כמובן בזמן האימון.

 

אני והצוות המקצועי של האתר בדקנו לצורך הכנת הסקירה מגוון רחב של אבקות הקריאטין, שקללנו נתונים והכנו עבורכם את רשימת אבקות הקריאטין המומלצות ביותר לשנת 2024.

נכתב ע״י

דנה ישעיהו

כותב: דנה ישעיהו

עוסקת בתחום השיווק הדיגיטלי כבר למעלה מ12 שנים. בנוסף חובבת/מקצוענית בתחום הריצה והספורט – רצה מרתונים ומרחקים ארוכים (אחרי 12 מרתונים כבר). בעלת תעודה של מדריכת כושר. כתיבת תכנים בשני התחומים אני כבר עושה מעל ל10 שנים – מאוד אוהבת לחקור וללמוד על הנושאים שאני אוהבת

שלוש תוספי קריאטין המומלצים על ידי המומחים שלנו

קריאטין הכי עוצמתי

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

בדוק מחיר

קריאטין הכי מהיר

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

בדוק מחיר

קריאטין הכי טוב לסיבולת

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

בדוק מחיר

אבקת קריאטין הפכה בשנים האחרונות למצרך עיקרי עבור הרבה אנשים בעולם הכושר. האבקה ידועה בפוטנציאל שלה לשפר את הביצועים הספורטיביים ואת מסת השרירים. ספורטאים, מפתחי גוף וחובבי כושר כאחד פנו לתוסף הזה כדי לשפר את שגרות האימון שלהם ולהשיג את מטרות הכושר שלהם. לפני שאתם בוחרים לקנות אבקת קריאטין, סקרנו עבורכם את היתרונות, השימושים והשיקולים שיש לקחת בחשבון, וכן את 5 הסוגים הטובים ביותר בשוק כיום.

 

מה זה אבקת קריאטין?

קראטין תוסף תזונה הוא תרכובת טבעית הנמצאת בכמויות קטנות במזונות שונים, כגון בשר ודגים. הוא ממלא תפקיד מכריע במתן אנרגיה לתאים, במיוחד במהלך פעילויות אינטנסיביות וקצרות טווח כמו הרמת משקולות, ריצה מהירה וקפיצה. אבקת קריאטין היא צורה מרוכזת של קריאטין, הזמינה בדרך כלל באפשרויות שונות בטעמים ובמרקם, ואפשר לערבב אותה עם מים או משקאות אחרים, כדי לקבל משקה עם הרבה מאוד איכותיות.

 

שיפור כוח ומסת שריר

אחד היתרונות העיקריים של אבקת קריאטין היא היכולת שלה לשפר את כוח השריר. מחקרים הראו באופן עקבי כי תוספת קריאטין יכולה להגדיל את כוח השרירים, ומאפשרת לאנשים להרים משקולות כבדות יותר ולבצע חזרות רבות יותר במהלך תרגילי התנגדות. קריאטין נקשר גם לעלייה במסת השריר. על ידי קידום תוכן מים גדול יותר בתוך תאי שריר והמרצת סינתזת חלבון, קריאטין מומלץ מסייע בבניית מסת שריר רזה, אשר חיונית לפיתוח גוף וביצועים אתלטיים כוללים.

 

יכולת גופנית והתאוששות

עבור ספורטאים המשתתפים בעצימות גבוהה, אבקת קריאטין יכול להיות אלמנט משמעותי מאוד. החומר עוזר לשפר את ביצועי האימון, במיוחד בפעילויות הכוללות התפרצויות קצרות של אנרגיה, כמו ריצה מהירה וקפיצה. הוא מסייע בחידוש מחדש של אדנוזין טריפוספט (ATP), מקור האנרגיה העיקרי להתכווצויות שרירים, מה שמוביל לכאבי שרירים מופחתים ולהתאוששות מהירה יותר בין אימונים אינטנסיביים.

 

שיקולים ובטיחות

בעוד אבקת קריאטין נחשבת בדרך כלל בטוחה עבור אנשים בריאים כאשר נעשה בה שימוש בהתאם להוראות, ישנם כמה שיקולים חשובים: חשוב מאוד לשמור על שתיית מים בעת שימוש בקריאטין, שמוביל מים לשרירים. חשוב גם לקחת את המינון המומלץ כדי להימנע מתופעות לוואי, ללכת על מוצר איכותי וכזה שמגיע ממותגים מוכרים וכמובן להתייעץ עם רופא על שימוש באופן כללי ועל התנגשויות עם תוספים אחרים.

 

תוספת רבת עוצמה

אבקת קריאטין היא תוספת רבת עוצמה עם יתרונות רבים לספורטאים וחובבי כושר. היכולת שלה לשפר את כוח השרירים, להגדיל את מסת השריר, ולשפר את ביצועי האימון הפכה אותה לבחירה פופולרית בקהילת הכושר. עם זאת, חשוב להשתמש אבקת קריאטין באחריות ולקבל ייעוץ מקצועי  לפני השימוש. עם שימוש נכון, אבקת קריאטין יכולה להיות כלי רב ערך במקסום פוטנציאל האימונים והשגת שאיפות הכושר.

לוגו של הסקירה

קריאטין הכי עוצמתי: אבקת קריאטין ATOM

אבקת הקריאטין שלAtom  היא תוסף כושר חזק ומרשים עם השפעה בולטת על ביצועי האימון. המוצר הוא אפקטיבי בשיפור כוח השרירים וקידום התאוששות מהירה יותר לאחר תרגילים אינטנסיביים. הוא קל מאוד לערבוב ולצריכה

אבקת קריאטין ATOM
אבקת קריאטין ATOM

אבקת קריאטין ATOM

4.5 15

אבקה אפקטיבית וקלה לשימוש

יתרונות

מרקם נעים

עוצמתי

התאוששות מהירה

חסרונות

אפשרויות טעם מוגבלות

קנה עכשיו ב- KSP

אבקת הקריאטין שלAtom  היא תוסף כושר פופולרי השפר את כוח השרירים ואת הביצועים במהלך אימונים אינטנסיביים. האבקה מגבירה את כוח השריר בצורה משמעותית ובשימוש קבוע, אפשר להבחין בשיפור משמעותי בביצועים במהלך הרמת משקולות ותרגילים בעצימות גבוהה. אחת התכונות הבולטות של אטום היא היכולת של האבקה להאיץ התאוששות לאחר האימון, עם מינימום כאב, דבר שמגביר מוטיבציה ותדירות לאימונים.

 

האבקה מתמוססת ללא מאמץ במים או בכל משקה מועדף, ולא מותירה גושים או טעם לוואי לא נעים, מה שהופך אותה לנוחה לצריכה. עם זאת, בימים הראשונים, התוסף דורש "שלב טעינה" שבו מומלץ מינון גבוה יותר. זה פחות מתאים לאנשים המעדיפים גישה הדרגתית יותר או אלה עם בטן רגישה. כמו כן, האבקה מגיעה במגוון מוגבל של טעמים, אך בסך הכל מדובר בתוסף אמין המספק את הבטחתו של כוח שרירים משופר והתאוששות מהירה.

לוגו של הסקירה

קריאטין הכי מהיר: אבקת קריאטין Allin

אבקת קריאטין Allin היא אבקה המספקת עלייה משמעותית במסת השרירים עם נוסחה איכותית וקלות שימוש. האבקה מספקת תוצאות מהירות במיוחד, והיא עוזרת לאנשים למקסם את האימון שלהם בצורה אידיאלית

אבקת קריאטין Allin
אבקת קריאטין Allin

אבקת קריאטין Allin

4.5 15

אבקת הפועלת בצורה מיידי

יתרונות

עלייה מהירה במסת השריר

מתערבבת במהרה

חסרונות

אפשרויות טעם מוגבלות

אי נוחות בעיכול

קנה עכשיו ב- KSP

אבקת הכושר Allin היא אבקה איכותית שמייצרת תוצאות בצורה מהירה מאוד. היא יעילה מאוד בהגדלת כוח השריר ואפשר לראות תוצאות ושיפור משמעותי ביכולת ההרמה והדחיקה, וכן בביצועים הספורטיביים הכוללים תוך זמן קצר בלבד. האבקה היא דקה מאוד, במה שמבטיח ערבוב מהיר וללא מאמץ במים או כל משקה אחר. המרקם הוא נעים, כך שהצריכה היא נוחה מאוד.

 

בניגוד לתוספי קריאטין אחרים, Allin אינה דורשת שלב טעינה. לכן, מדובר בבחירה מעשית עבור משתמשים המעדיפים גישה פשוטה יותר והדרגתית יותר לתוספים. חיסרון קטן אחד של האבקה הוא מגוון מוגבל של אפשרויות טעם זמין. וכן העובדה שאנשים מסוימים עשויים לחוות אי נוחות קלה בבטן בתחילה בעת השימוש במוצר. עם זאת מדובר בבחירה ראויה עבור כל מי שמחפש לשפר את ביצועי האימון שלהם ולהשיג את מטרות הכושר שלהם במהרה.

לוגו של הסקירה

קריאטין הכי טוב לסיבולת: אבקת קריאטין Super Effect

אבקת קריאטין Super Effect מספקת יתרונות יוצאי דופן למתאמנים, כולל סיבולת משופרת, במה שפונה לאנשים שמתאמנים על סיבולת לב ריאה. התוצאות של האבקה מגיעות מהר במיוחד, ובצורה עוצמתית מאוד

אבקת קריאטין Allin
אבקת קריאטין Allin

אבקת קריאטין Allin

4.5 15

אבקה עוצמתית שמצויינת לאימוני סיבולת

יתרונות

סיבולת משופרת

הרבה טעמים

חסרונות

מרקם לא אחיד

יקר

קנה עכשיו ב- KSP

אבקת קריאטין Super Effect היא אבקה ששמה דגש על סיבולת לב ריאה משופרת. האבקה מסייעת להעלות כוח השריר וגם משפרת משמועותית את הביצועים במהלך אימונים בעצימות גבוהה. היתרון הגדול ביותר הוא נושא הסיבולת והאפשרות לבצע אימונים ארוכים יותר ואינטנסיביים יותר, מה שמאפשר להשיג את מטרות הכושר בצורה יעילה יותר.

 

בניגוד לתוספי קריאטין אחרים, Super Effect אינו דורש שלב טעינה, מה שהופך אותו לבחירה ידידותית למשתמש. המוצר מתגאה במגוון רחב של טעמים טעימים, כדי להבטיח שיש משהו שיתאים לכל חיך. המרקם הוא בעייתי בזמן הערבוב והמוצר הוא יחסית יקר, אך מדובר במוצר יוצא מן הכלל המספק סיבולת משופרת ומשדרג את האימון.

לוגו של הסקירה

קריאטין עם הכי הרבה ערך עבור הכסף: אבקת קריאטין Extreme Nutrition

אבקת קריאטין Extreme Nutrition מציעה ערך מצוין עבור הכסף עם כמות גדולה ונדיבה בכל מיכל. האבקה מתערבבת בקלות עם משקאות מועדפים, והיא מאפשר לחובבי כושר לקבל צמיחת שריר משמעותית במהרה

אבקת קריאטין Health Solution Prime(1)
אבקת קריאטין Health Solution Prime(1)

אבקת קריאטין Extreme Nutrition

4.5 15

אבקה בכמות גדולה ובמרקם טוב

יתרונות

יעילה

גרסה ללא טעם

כמות נדיבה

חסרונות

מרקם בעייתי

ללא מגוון רחב של טעמים

קנה עכשיו ב- KSP

אבקת קריאטין Extreme Nutrition היא אבקה שמשפיעה בצורה איכותית על ביצועי האימון. היא הוכחה כיעילה מאוד בקידום צמיחת שרירים, במה שמשפר באופן משמעותי את הביצועים האתלטיים הכוללים. שלא כמו תוספי קריאטין רבים אחרים, האבקה מציעה גרסה ללא טעם, המאפשרת למשתמשים לערבב אותה בקלות עם המשקאות המועדפים שלהם מבלי לשנות את הטעם.

 

עם כמות נדיבה שיש בכל מיכל, האבקה מספקת ערך מצוין לכסף בהשוואה למוצרי קריאטין אחרים בשוק. המרקם של האבקה הוא לא תמיד נעים, ואין לה מגוון רחב של טעמים, אך בסופו של דבר, אבקה היא אופציה משכנעת עבור אלה המחפשים עליית מסה משמעותית וערך עבור כספם. החלופה נטולת הטעם שלה מספקת המון ערך בצריכה, עם מתן מענה טוב להעדפות שונות.

לוגו של הסקירה

קריאטין הכי זול: אבקת קריאטין Health Solution Prime

אבקת קריאטין Health Solution Prime היא אבקה שמספקת אפשרות לקבל ביצועי אימון משופרים והתאוששות מהירה, וכל זאת במחיר נוח. האבקה פונה להמון אנשים שרוצים להתנסות ולא לקרוע את הכיס

אבקת קריאטין Health Solution Prime
אבקת קריאטין Health Solution Prime

אבקת קריאטין Health Solution Prime

4.5 15

אבקה זולה ונגישה לכולם

יתרונות

זולה

התאוששות ברמה גבוהה

חסרונות

טעם אינטנסיבי

מרקם בעייתי

קנה עכשיו ב- Amazon

אבקת קריאטין Health Solution Prime היא אבקה איכותית וזולה שמשפר את ביצועי האימון, כך שניתן לבצע יותר הרמות וחזרות ולהרים משקולות כבדות יותר. האבקה משפרת את נושא ההתאוששות וגורמת לירידה בכאבי השרירים לאחר האימון. היא באה במחיר זול במיוחד, כך שהיא נגישה להרבה מאוד אנשים שרוצים להתנסות ולא יודעים היכן להתחיל.

 

כאמור, בהשוואה לתוספי קריאטין אחרים בשוק, Health Solution Prime מציע תמחור תחרותי, מה שהופך אותו לאופציה חסכונית במיוחד. הטעם של האבקה הוא די חזק ואינטנסיבי ולא מתאים לכולם, ובנוסף, המרקם הוא בעייתי ומשאיר גושים. עם זאת, האבקה מספקת ביצועי אימון משופרים והתאוששות מהירה במחיר נוח לכל דורש.

איך בחרנו תוסף קריאטין מומלץ מבין מאות התוספים בשוק

שאלה מעולה! אז בחירה של קריאטין זו באמת משימה לא פשוטה. גם כי יש מלא אפשרויות וגם כי התשובה היא – שזה תלוי.

תלוי בתקציב, תלוי בשימוש, תלוי בטעם האישי, תלוי בכמות החלבון הנדרשת, תלוי במותג – ותלוי בעוד מגוון רחב של פרמטרים נוספים שאת כולם כמובן בדקנו. סקרנו מאות מוצרים, חלקם בשימוש אישי, חלקם דרך נתונים אותם אספנו מפלטפורמות אינטרנטיות שונות והגענו למסקנות המוצגות כאן. בנוסף הצוות שלנו בדק חלק מהמחקרים האחרונים בנושא, כולל מחקר מקיף של משרד הבריאות האמריקאי על השפעות של קריאטין

סיכום

איך בוחרים את אבקת הקריאטין הטובה ביותר עבורכם?

אבקת קריאטין צברה פופולריות עצומה כתוספת עבור ספורטאים, מפתחי גוף וחובבי כושר המעוניינים לשפר את הביצועים שלהם ולהשיג את מטרות הכושר שלהם. עם מותגים רבים ו-וריאציות שונות זמינות בשוק, בחירת אבקת קריאטין בצורה נכונה היא משימה מאתגרת. לכן סקרנו עבורכם את המוצרים הבולטים, כדי שתוכלו לקחת הכל בחשבון ולבצע את הבחירה הנכונה ביותר של אבקת הקריאטין הטובה ביותר לצרכים שלכם.

 

טוהר ופורמולה

בחירת אבקת קריאטין באיכות גבוהה וטהורה היא חיונית כדי להבטיח בטיחות ויעילות. חפשו מוצרים ממותגים בעלי מוניטין שעברו בדיקות של צד שלישי והימנעו ממוצרים עם תוספים מיותרים, חומרי מילוי, או מרכיבים מלאכותיים. בנוסף, שקלו את המרכיבים של האבקה. מוצרים מסוימים עשויים לכלול ממתיקים נוספים, טעמים או ממריצים, אשר יכולים להשפיע על הטעם ועל ההעדפה האישית.

 

מרקם, טעם ומינון

מוצר שמתמוסס בקלות במים או במשקאות אחרים מבלי ליצור גושים הוא בדרך כלל מהנה יותר לצריכה. אם הטעם הוא דאגה עבורכם, ייתכן שתרצו לבחור גרסאות בטעם או לערבב את אבקה ללא טעם עם המשקה האהוב עליכם. בנוסף, אבקות קריאטין שונות עשויות להיות שונות במינונים ובגדלים המומלצים. הקפד לבדוק את התווית ופעל לפי הוראות המינון המוצעות. מוצרים מסוימים עשויים לדרוש "שלב טעינה" עם מינונים ראשוניים גבוהים יותר, בעוד שאחרים יכולים לשמש עם מינון יומי עקבי מההתחלה.

 

מחיר, ערך ומותג

שקול את העלות לכל מנה בעת השוואת אבקות קריאטין שונות. בעוד אפשרויות יקרות יותר עשויות להציע ניסוחים ייחודיים או תכונות נוספות, הערך הטוב ביותר טמון במציאת מוצר המספק את היתרונות הרצויים מבלי לשבור את הבנק. בנוסף, בחר אבקת קריאטין ממותגים מכובדים שיש להם רקורד של ייצור תוספי איכות, כפי שניתנו ברשימה שלנו. מותגים מבוססים ואמינים נוטים יותר לתעדף את איכות המוצר ושביעות רצון הלקוחות.

 

שקול את המטרות שלך

בסופו של דבר, כדי לקנות אבקת קריאטין מתאימה, יש לשקול את מטרות הכושר שלכם. אם אתם מתעדפים עליית מסה, האפשרויות העוצמתיות יותר הן עדיפות, ואם אתם רוצים לקבל ערך של סיבולת, יש גם אבקות מתאימות לכך. אנשים שונים מחפשים מטרות שונות, ואבקת הקריאטין צריכה להתאים לכם. 

 

להתחיל לעבוד

בחירת אבקת קריאטין הנכונה כרוכה בשיקול זהיר של גורמים כמו סוג של קריאטין, טוהר, ערבוב, טעם, וערך לכסף. חשוב להיות מעודכן בכל האפשרויות השונות ולהבין את ההעדפות האישיות שלך ואת מטרות הכושר, כדי להשלים את שגרת האימון ולייעל את הביצועים האתלטיים שלך. זכור להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני תחילת כל תוספת חדשה, במיוחד אם יש לך מצב בריאותי מורכב או חששות לגבי אינטראקציות פוטנציאליות עם תוספים אחרים. עם אבקת הקריאטין הנכונה, אתה יכול למצות את מלוא הפוטנציאל של האימונים שלך ולקחת את מסע הכושר שלך לגבהים חדשים.

שאלות ותשובות על קריאטין מומלץ

איך אבקת קריאטין עובדת כדי לשפר את הביצועים הספורטיביים?

אבקת קריאטין פועלת על ידי הגדלת מאגרי הפוספט קריאטין בגוף, אשר בתורו מסייע לחדש את אדנוזין טריפוספט (ATP), מקור האנרגיה העיקרי להתכווצויות שרירים. זמינות ה-ATP המוגברת מאפשרת לספורטאים לבצע רמות גבוהות יותר במהלך התפרצויות קצרות של פעילות, כגון הרמת משקולות, ריצה מהירה וקפיצה. כתוצאה מכך, אבקת קריאטין יכולה להוביל לשיפור כוח, כוח וביצועים הכוללים של פעילות גופנית.

מהם היתרונות הפוטנציאליים של שימוש באבקת קריאטין?

אבקת קריאטין מציעה מספר יתרונות פוטנציאליים עבור אנשים העוסקים באימוני התנגדות וספורט בעצימות גבוהה. זה כולל כוח שרירים מוגבר, מסת שריר משופרת, ביצועים משופרים של פעילות גופנית, התאוששות מהירה יותר לאחר האימון, וסיבולת מוגברת. ישנם גם יתרונות קוגניטיביים וגם הפחתת העייפות הנפשית במהלך משימות מכל סוג.

איך אבקת קריאטין עובדת כדי לשפר את הביצועים הספורטיביים?

אבקת קריאטין פועלת על ידי הגדלת מאגרי הפוספט קריאטין בגוף, אשר בתורו מסייע לחדש את אדנוזין טריפוספט (ATP), מקור האנרגיה העיקרי להתכווצויות שרירים. זמינות ה-ATP המוגברת מאפשרת לספורטאים לבצע רמות גבוהות יותר במהלך התפרצויות קצרות של פעילות, כגון הרמת משקולות, ריצה מהירה וקפיצה. כתוצאה מכך, אבקת קריאטין יכולה להוביל לשיפור כוח, כוח וביצועים הכוללים של פעילות גופנית.

כיצד יש לצרוך אבקת קריאטין והאם יש מינונים מומלצים?

אבקת קריאטין מעורבבת בדרך כלל עם מים, מיץ או משקה מועדף. חשוב לעקוב אחר הוראות המינון המסופקות על ידי המוצר או איש מקצוע בתחום הבריאות. משתמשים רבים מתחילים עם "שלב טעינה" שבו מינון גבוה יותר נלקח במשך הימים הראשונים להרוות את השרירים עם קריאטין במהירות. זה ואחריו "שלב תחזוקה" עם מינון יומי נמוך יותר. לחלופין, אנשים מסוימים בוחרים במינון יומי עקבי מההתחלה ללא שלב טעינה.

האם אבקת קריאטין היא בטוחה לשימוש?

אבקת קריאטין היא בדרך כלל בטוחה עבור אנשים בריאים כאשר נעשה בה שימוש בהתאם להוראות. עם זאת, משתמשים מסוימים עשויים לחוות תופעות לוואי קלות, כגון אי נוחות בבטן, נפיחות או החזקת מים. כדי להימנע מההשלכות, יש לשתות הרבה מים וכמובן להתייעץ עם רופא לפני תחילת השימוש.