קורס NLP: 5 קורסים מומלצים ביותר

NLP הוא תחום מרתק שנועד, באמצעות טכניקות וכלים מעשיים, לשפר את חיי הלומדים אותו. הוא גם מעניין, גם מסייע באופן אישי וגם יכול לפתח קריירה. יש כיום המון קורסים שנוגעים בתחום בצורה מקצועית ובין אישית, וכדאי לבחור את הנכון ביותר עבורכם. הנה סקירה של 5 קורסים מומלצים ביותר בתחום

icon pos_1

ניתחנו

50 סקירות

ו-

1000 ביקורות

בתחום

קורסים

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

מידע נוסף על קורס NLP

בין אם אתם מחפשים NLP  בסיסי, קורס NLP מתקדם או קורס NLP פרקטי, לפניכם כל עצות הרכישה שתצטרכו יחד עם ההמלצות המנצחות שלנו לשנת 2024, אשר יעזרו לכם לבחור את קורס הNLP המתאים ביותר עבורכם.

 

אני והצוות המקצועי של האתר בדקנו לצורך הכנת הסקירה מגוון רחב של קורסי NLP, שקללנו נתונים והכנו עבורכם את רשימת הקורסים המומלצים ביותר לשנת 2024.

נכתב ע״י

דנה ישעיהו

כותב: דנה ישעיהו

עוסקת בתחום השיווק הדיגיטלי כבר למעלה מ12 שנים. בנוסף חובבת/מקצוענית בתחום הריצה והספורט – רצה מרתונים ומרחקים ארוכים (אחרי 12 מרתונים כבר). בעלת תעודה של מדריכת כושר. כתיבת תכנים בשני התחומים אני כבר עושה מעל ל10 שנים – מאוד אוהבת לחקור וללמוד על הנושאים שאני אוהבת

שלוש קורסי NLP המומלצים על ידי המומחים שלנו

קורס NLP הבסיסי ביותר

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

קורס NLP הכי מקיף

קורס NLP הכי מעשי

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

NLP, אלו הם ראשי תיבות של Neuro-Linguistic Programming, שהוא תחום הפותח צוהר לעולם מרתק של מודעות עצמית ותקשורת יעילה. דרך לימוד טכניקות וכלים מעשיים, ניתן ללמוד קורס NLP אשר מאפשר לך "לתכנת מחדש" את דפוסי החשיבה וההתנהגות שלך, ובכך להוביל לשינויים משמעותיים בחייך בכל מיני תחומים.

 

מה זה קורס NLP?

קורס NLP מקיף מגוון נושאים, ביניהם:

 

מודלי תקשורת: הבנת אופן התקשורת בין בני אדם, הן ברמה המילולית והן ברמה הלא-מילולית.

מערכת הייצוג: הבנת אופן עיבוד המידע של המוח, והשפעתו על דפוסי החשיבה וההתנהגות.

דפוסי חשיבה: זיהוי דפוסי חשיבה מעכבים ופיתוח דפוסי חשיבה מקדמים.

טכניקות שינוי: שימוש בטכניקות NLP יעילות לשינוי דפוסי התנהגות והשגת מטרות.

תקשורת בינאישית: שיפור מיומנויות התקשורת וההשפעה על אחרים.

 

למי מתאים קורס NLP?

קורס NLP מתאים לכל מי שמעוניין לשפר את איכות חייו, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית. הקורס פותח צוהר לעולם מרתק של מודעות עצמית ותקשורת יעילה, ומאפשר לכל אחד לרכוש כלים מעשיים לשינוי והתפתחות. כמובן, הוא מתאים לאנשים שרוצים ללמוד את השיטה ולעזור לאנשים אחרים לשפר את חייהם.

 

היתרונות של קורס NLP:

שיפור הביטחון העצמי: דרך הבנת דפוסי החשיבה וההתנהגות שלך, תוכל לפתח ביטחון עצמי גבוה יותר ולהגשים את המטרות שלך.

שיפור מיומנויות התקשורת: תוכל ללמוד כיצד לתקשר בצורה יעילה יותר עם אחרים, הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית.

התמודדות עם אתגרים: תוכל לרכוש כלים מעשיים להתמודדות עם אתגרים וקשיים בחייך.

הגשמת מטרות: תוכל ללמוד כיצד להגדיר מטרות בצורה נכונה ולהשתמש בטכניקות NLP יעילות להשגתן.

 

לשפר את החיים

קורס NLP הוא מסע מרתק של גילוי עצמי והתפתחות אישית. דרך לימוד טכניקות וכלים מעשיים, תוכל "לתכנת מחדש" את דפוסי החשיבה וההתנהגות שלך, ובכך להוביל לשינויים משמעותיים בחייך כדי לשדרג אותם ולעזור לך להרגיש טוב יותר עם הסביבה שלך. הרבה אנשים משתמשים בפלטפורמה הזו כדי ללמוד את השיטה ולהעביר אותה הלאה. אנשים רבים אף מייצרים קריירה ופותחים קליניקות שמשנים את חייהם של הרבה מאוד מהלקוחות שלהם ויש גם לימודי NLP לילדים שיכולים לתת ערך מוסף לצעירים.

כאשר בוחנים לימודי NLP המלצות הן חשובות מאוד ולכן יש גם להתייעץ עם אנשים מוסמכים לפני קבלת ההחלטה. עם זאת, אנחנו סקרנו עבורכם את 5 הקורסים הטובים ביותר בשוק כיום, ולסיום, גיבשנו עבורכם מדריך כיצד לבחור את הטוב ביותר עבורכם.

לוגו של הסקירה

קורס NLP הבסיסי ביותר: NLP PLUS

קורס ה-NLP PLUS הוא קורס בסיסי אשר מאפשר לאנשים להכיר את עולם ה-NLP בצורה ראשונית. זהו למעשה השלב הראשון לכל מי שרוצה להתחיל לשלב באופן מעשי את ה-NLP בתקשורת הבין אישית, המקצועית או העסקית שלו

NLP PLUS
NLP PLUS

NLP PLUS

4.5 15

להכיר את התחום

יתרונות

צוות איכותי

תוכנית לימודים בסיסית

מתאים לכולם

הסמכה בינלאומית

חסרונות

לא מוסד מוכר

פחות מתקדם

קנה עכשיו ב- אתר החברה

קורס NLP PLUS הוא קורס NLP בסיסי המכיר לאנשים את העולם המיוחד הזה. בקורס לומדים בעיקר שלושה תחומים עיקריים: כלים לשינוי אישי – כיצד להתערב ולהשפיע על האופן בו אנו מגיבים לסביבה, ובצורה הזו להתגבר על מכשולים וחסמים מנטליים, כלי תקשורת והשפעה – כיצד לאבחן את השפה בה משתמש אדם כדי להבחין ולאתר נכונה את אופן התקשורת האפקטיבי והמניע לפעולה עם אותו אדם וכלי אסטרטגיה אישיים ומקצועיים אשר מאפשרים לגבש תכניות עבודה הן אישיות והן מקצועיות שמוזנות מהצלחות העבר והחוזקות שלנו ושל הסובבים אותנו, ולהציב מטרות בדרך שמייצרת מוטיבציה חזקה וזיהוי המכשולים שבדרך.

 

קורס NLP PLUS הוא קורס איכותי ומקצועי, שיכול לתת לך את כל הכלים הדרושים לך כדי לשפר את חייך. הוא מאוד מזמין, עם צוות איכותי והוא מתאים לכולם. עם זאת, לא מדובר במוסד מוכר ולא מדובר בקורס שייתן ערך לאנשים שנמצאים בתחום רוצים להרחיב אותו. עם זאת, אם אתם רוצים להיכנס אט אט לתחום, זה הקורס בשבילכם.

לוגו של הסקירה

קורס NLP הכי מקיף: קורס NLP של האוניברסיטה הפתוחה

קורס NLP של האוניברסיטה הפתוחה משלב לימודים תיאורטיים ומעשיים, תוך התנסות אישית בכלי הטיפול. הקורס נמשך כשנתיים כאשר כל שנה נלמדת בהיקף של 128 שעות אקדמיות. המסיימים יקבלו תעודת הסמכה בינ"ל

האוניברסיטה הפתוחה הנהלת חשבונות
האוניברסיטה הפתוחה הנהלת חשבונות

קורס NLP של האוניברסיטה הפתוחה

4.5 15

ללמוד את כל מה שצריך

יתרונות

מקיף

תעודת הסמכה בינ"ל

דרישות כניסה נמוכות

מוסד איכותי

חסרונות

ארוך מאוד

כולל הרבה תיאוריה

קנה עכשיו ב- אתר החברה

קורס ה-NLP של האוניברסיטה הפתוחה הוא קורס איכותי שמשלב לימודים תיאורטיים ומעשיים, תוך כדי התנסות אישית. הקורס הוא ארוך ונמשך כשנתיים, כאשר ניתן להירשם לכל שנה בנפרד. בשנה הראשונה ילמדו המשתתפים על הגישה והנחות היסוד של השיטה, מודלים של תקשורת, חיזוק משאבים ויכולות, כתיבת הרפיות ודמיון מודרך, טכניקות עבודה לטיפול בבעיות עבר, הווה ועתיד ועוד.

 

בשנה השנייה ילמדו המשתתפים על מודלים לשוניים, פרופילים לטיפול במטופלים, טכניקות לשינוי ערכים ואמונות, טיפול בפוביות ועוד. הקורס מיועד לקהל הרחב, למאמנים ולמטפלים הרוצים להעשיר את עבודתם וכן למעוניינים ללמוד מקצוע חדשני. אין צורך בידע טיפולי קודם. דרישות הכניסה הן נמוכות והמסיימים יקבלו תעודה בדרגת NLP Practitioner (שנה ראשונה) או NLP Master (שנה שנייה) מטעם מירב – בית הספר לרפואה משלימה מבית לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה. קורס nlp practitioner של האוניברסיטה הפתוחה הוא קורס איכותי ומקצועי, המתאים למי שמעוניין לקבל ידע תיאורטי מעמיק בתחום ה-NLP. ניתן גם להמשיך הלאה לביצוע קורס מאסטר NLP ולפתח קריירה בתחום. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את משך הקורס הארוך ואת הדגש על היבטים תיאורטיים.

לוגו של הסקירה

קורס NLP הכי מעשי: קורס NLP של מכללת יזמות

קורס ה-NLP של מכללת יזמות הוא קורס פרקטי שמפתח מיומנויות איכותיות מאוד בתחום. זהו קורס מקצועי מאוד, עם אנשי מקצוע ברמה גבוהה, ששמים דגש על תרגול מעשי. הקורס הוא ממוקד ונכון גם למתקדמים

קורס NLP של מכללת יזמות
קורס NLP של מכללת יזמות

קורס NLP של מכללת יזמות

4.5 15

לתרגל וללמוד

יתרונות

מעשי

מקצועי

צוות איכותי

ממוקד

חסרונות

קמפוס אחד ברחובות

יקר יחסית

קנה עכשיו ב- אתר החברה

קורס ה-NLP של מכללת יוזמות הוא קורס איכותי ומיוחד מאוד, שמציע גישה של התנסות מעשית. תוכלו למצוא מנחים מקצועיים וותיקים ומנוסים המעבירים הכשרה יסודית ומעמיקה, כולל התנסות מעשית בכלים השונים. הקורס שם דגש על תרגול מעשי ופיתוח מיומנויות NLP לשימוש בחיי היומיום. צוות המדריכים בקורס מנוסה ומקצועי בעל ניסיון מעשי רב, ותוכנית הלימודים ממוקדת וקצרה. הקורס נותן לך כלים פרקטיים שיאפשרו לך לשפר את התקשורת שלך עם עצמך ועם אחרים, להוביל תהליכי שינוי בחייך ולקדם את עצמך בקריירה.

 

עם זאת, חשוב לציין שהקורס מתמקד בעיקר בהיבטים הפרקטיים של NLP ופחות בהיבטים התיאורטיים. גוף הידע התיאורטי הנלמד בקורס הוא מצומצם יחסית, וכן המחיר גבוה יחסית. הוא קורס NLP קצר אך נלמד רק ברחובות. עם זאת, מכללות יוזמות NLP הוא קורס איכותי וממוקד, המתאים למי שמעוניין לרכוש כלים פרקטיים לשימוש מיידי בתחום ה-NLP.

לוגו של הסקירה

קורס NLP במוסד המומחה ביותר: קורס NLP של מכללת רידמן

מסלול לימודי NLP להכשרת מטפלים בגישה של מכללת רידמן יקנה לכם מיומנויות, עקרונות יסוד וכלים טיפוליים בגישת NLP שמהווה "מדריך הוראות הפעלה" למוח, לנפש ולגוף. מדובר במכללה המתמחה בריפוי הנפש

קורס NLP של מכללת רידמן
קורס NLP של מכללת רידמן

קורס NLP של מכללת רידמן

4.5 15

ללמוד מהטובים ביותר

יתרונות

מוסד המתמחה בתחום הריפוי

צוות איכותי במיוחד

תוכן איכותי

חסרונות

יקר יחסית

ארוך יחסית

קנה עכשיו ב- אתר החברה

קורס NLP של מכללת רידמן הוא קורס מקיף ומקצועי, המעניק ידע תיאורטי נרחב ופיתוח מיומנויות מעשיות בתחום ה-NLP. צוות המדריכים בקורס מנוסה ומקצועי בעל ניסיון רב, ותוכנית הלימודים משלבת תיאוריה ופרקטיקה. הקורס נותן לך את הכלים הדרושים לך כדי לשפר את התקשורת שלך עם עצמך ועם אחרים, להוביל תהליכי שינוי בחייך ולקדם את עצמך בקריירה. המכללה מתמחה בתרפיה והיא מקום נהדר לכל מערכת ריפוי הנפש.

 

עם זאת, חשוב לציין שמשך הקורס ארוך יחסית ומחירו גבוה יחסית. הוא לא מתאים למי שמחפש קורס קצר וממוקד יותר. לסיכום, קורס NLP של מכללת רידמן הוא קורס איכותי ומקיף, המתאים למי שמעוניין להעמיק את ידיעותיו בתחום ה-NLP ולפתח מיומנויות מעשיות לשימוש בחיי היומיום. הקורס יכול לסייע גם בתחום האישי וגם בתחום המקצועי.

לוגו של הסקירה

קורס NLP הכי מקצועי: קורס NLP של מכללת ביראד

קורס ה-NLP של מכללת ביראד כולל תוכנית ההכשרה לדרגת Practitioner אשר פותחת צוהר לעולם חדש של אפשרויות. היא מעניקה לכם כלים אפקטיביים לשליטה ברגשות, התגברות על קשיים, פיתוח תקשורת יעילה והשגת מטרות אישיות ומקצועיות.

קורס NLP של מכללת ביראד
קורס NLP של מכללת ביראד

קורס NLP של מכללת ביראד

4.5 15

בדרך להצלחה מקצועית

יתרונות

תוכן מקיף

צוות מנוסה ואיכותי

מעשי ותיאורטי כאחד

חסרונות

קורס ארוך מאוד

קנה עכשיו ב- אתר החברה

קורס ה-NLP של מכללת ביראד הוא קורס מקצועי המכין את התלמידים לעבודה בתחום. במסגרת הקורס לומדים על שליטה ברגשות, שינוי דפוסי התנהגות, תקשורת יעילה, השגת מטרות ושיפור יכולות טיפוליות, במטרה להפוך אתכם למאמנים איכותיים. הצוות במקום מנוסה ואיכותי, הקורס משלב בין תיאוריה לפרקטיקה בצורה טובה והוא מאוד מקיף, ומעביר את החומר בצורה מקצועית.

 

תוכנית ההכשרה מיועדת לכל מי שמעוניין לצמוח ולהתפתח באופן אישי, ולרכוש כלים פרקטיים לשיפור חייו וחיי הסובבים אותו. עם זאת, הוא ממוקד בהפיכת התלמידים למאמנים ברמה גבוהה. קורס NLP של מכללת ביראד שם דגש על פיתוח מיומנויות NLP לשימוש בחיי היומיום. צוות המדריכים בקורס מנוסה ומקצועי בעל ניסיון רב, ותוכנית הלימודים מקיפה ומותאמת לקהל יעד מגוון. הקורס נותן לך כלים פרקטיים שיאפשרו לך לשפר את התקשורת שלך עם עצמך ועם אחרים, להוביל תהליכי שינוי בחייך ולקדם את עצמך בקריירה. עם זאת, חשוב לציין שמשך הקורס ארוך יחסית ומחירו גבוה יחסית. הוא לא מתאים למי שמחפש קורס קצר וממוקד יותר.

איך בחרנו קורס NLP מומלץ מבין עשרות הקורסים בשוק

שאלה מעולה! אז בחירה של קורס NLP זו באמת משימה לא פשוטה. גם כי יש מלא קורסים וגם כי התשובה היא – שזה תלוי.

תלוי בתקציב, תלוי ברמה הנוכחית שלכם, תלוי בשיטת הלימוד שמתאימה לכם, תלוי בכמות הזמן שאתם מוכנים להשקיע – ותלוי בעוד מגוון רחב של פרמטרים נוספים שאת כולם כמובן בדקנו. סקרנו מאות קורסים, חלקם בשימוש אישי, חלקם דרך נתונים אותם אספנו מפלטפורמות אינטרנטיות שונות והגענו למסקנות המוצגות כאן.

סיכום

איך לבחור את קורס ה-NLP הטוב ביותר עבורכם?

NLP הוא תחום מרתק ומתפתח המציע כלים רבים לשיפור התקשורת, שינוי דפוסי חשיבה והתנהגות והגשמת מטרות. עם היצע הולך וגדל של קורסי NLP, בחירת הקורס המתאים לכם עשויה להיות משימה מאתגרת. יש כיום הרבה מאוד אפשרויות שונות, ולאחר שסקרנו את הקורסים הטובים ביותר, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את קורס ה-NLP הטוב ביותר עבורכם:

 

הגדירו את מטרותיכם

לפני בחירת קורס, חשוב להגדיר מה הן מטרותיכם בלימוד NLP. האם אתם מעוניינים לשפר את התקשורת שלכם עם אחרים? להוביל תהליכי שינוי אישיים? לפתח קריירה בתחום הטיפול או האימון? הבנת המטרות שלכם תעזור לכם לבחור קורס המתמקד בנושאים הרלוונטיים עבורכם.

 

בדקו את תוכנית הלימודים

תוכנית הלימודים היא גורם מרכזי בבחירת קורס NLP. ודאו שהתוכנית מקיפה את הנושאים החשובים לכם, ומתאימה לרמת הידע והניסיון שלכם. שימו לב לתחומים כמו: מודלים של תקשורת, מערכת הייצוג, דפוסי חשיבה, טכניקות שינוי, תקשורת בינאישית ועוד.

 

צוות המדריכים

צוות המדריכים הוא גורם נוסף בעל חשיבות רבה. ודאו שהמדריכים בקורס הם בעלי ניסיון רב בתחום ה-NLP, הן מבחינה תיאורטית והן מבחינה מעשית. חפשו קורסים בהם המדריכים פעילים בתחום, ומביאים ניסיון מעשי מהעבודה עם לקוחות.

 

שיטת ההוראה

קורס NLP טוב משלב בין לימוד תיאורטי לתרגול מעשי. ודאו שהקורס שבחרתם כולל תרגילים רבים, הדמיות ועבודה בקבוצות קטנות. תרגול מעשי הוא חיוני להטמעת הכלים של NLP ולפיתוח מיומנויות חדשות.

 

משך הקורס ומחירו

קורס NLP מומלץ נע בין מספר ימים למספר חודשים, ובהתאם לכך גם המחיר משתנה. קחו בחשבון את הזמן והכסף שאתם מוכנים להשקיע בלימודים. ודאו שהקורס נותן לכם תמורה הולמת ביחס למחיר ולמשך הזמן. בכל הנוגע לנושא של קורס NLP מחיר משחק תפקיד, ולכן יש לשים על כך את הדגש.

 

המלצות

לפני ההרשמה לקורס, מומלץ לחפש אחר המלצות של בוגרים אחרים. חפשו פורומים וקבוצות ברשתות חברתיות שם תוכלו לקבל מידע ממקור ראשון על איכות הקורס, צוות המדריכים והערך המוסף שלו. קורס NLP מומלץ וטוב הוא חשוב להצלחה האישית והמקצועית שלכם. אפשר ללמוד המון על קורס NLP כיום מתוך כורסת טלוויזיה ואפילו עם הלפטופ על ספת השזלונג בכיף.

 

להיכנס לעולם שלם של אפשרויות

בחירת קורס NLP היא החלטה חשובה שתשפיע על תהליך הלמידה וההצלחה שלכם, בדיוק כמו לימוד צילום או כל מקצוע אחר. הקפידו להגדיר את מטרותיכם, לבדוק את תוכנית הלימודים, צוות המדריכים, שיטת ההוראה, משך הקורס ומחירו, וקראו המלצות לפני קבלת ההחלטה. בנוסף, אל תהססו ליצור קשר עם מנהל הקורס ולשאול שאלות נוספות. ודאו שהקורס מתאים לצרכים ולציפיות שלכם, ותהיו בטוחים שאתם עושים את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

שאלות ותשובות על קורס NLP

מה זה NLP?

NLP, או תכנות נוירו-לינגוויסטי, הוא תחום העוסק בקשר בין שפה, מחשבות והתנהגות.NLP מתבסס על הרעיון שאפשר לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות באמצעות שינוי השפה שאנו משתמשים בה.

מה לומדים בקורס NLP?

קורס NLP נותן לך כלים רבים לשיפור התקשורת שלך עם עצמך ועם אחרים, להובלת תהליכי שינוי בחייך ולפיתוח קריירה בתחום הטיפול או האימון. בקורס תלמדו על מודלים של תקשורת, מערכת הייצוג, דפוסי חשיבה, טכניקות שינוי ותקשורת בינאישית.

למי מתאים קורס NLP?

קורס NLP מתאים לכל מי שמעוניין לשפר את התקשורת שלו עם עצמו ועם אחרים, להוביל תהליכי שינוי בחייו ולפתח קריירה בתחום הטיפול או האימון. הקורס מתאים לאנשים מכל תחומי החיים, ללא צורך בידע או ניסיון קודם.

איך בוחרים קורס NLP?

כדי לבחור את קורס NLP הטוב ביותר עבורכם, חשוב להגדיר את מטרותיכם, לבדוק את תוכנית הלימודים, צוות המדריכים, שיטת ההוראה, משך הקורס ומחירו, וכן לקרוא המלצות של בוגרים אחרים.

מה אפשר לעשות עם ההכשרה ב-NLP?

הכשרה ב-NLP יכולה לפתוח לך דלתות רבות. עם ההכשרה תוכל לשפר את התקשורת שלך עם עצמך ועם אחרים, להוביל תהליכי שינוי בחייך, לפתח קריירה בתחום הטיפול או האימון ולשפר את הביצועים שלך בעבודה.