מד לחץ דם מומלץ – סקירת הטובים ביותר 2022

מדדו את לחץ הדם שלכם במהירות ובדיוק בבית ובדרכים עם מדי חץ הדם המומלצים ביותר.

icon pos_1

ניתחנו

9 סקירות

ו-

2106 ביקורות

בתחום

ציוד רפואי

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

שלוש הבחירות הכי מומלצות שלנו

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

מידע נוסף על מד לחץ דם מומלץ

שמירה על לחץ דם תקין היא המפתח לשמירה על הבריאות. לכן, מעקב קבוע אחרי לחץ הדם שלכם יכול להיות מציל חיים, היות ולחץ דגם גבוה לאורך זמן עלול לפגוע בכלי הדם שלכם ולגרום לבעיות לב. בדיקת לחץ הדם שלכם עוזרת לכם ולרופא שלכם להבין אם שגרת החיים שלכם בריאה, אם אתם צריכים לקחת תרופות או לעשות שינוי כלשהו בתזונה שלכם.

 

אז אם אתם רוצים להיות במעקב אחרי לחץ הדם שלכם, הגיע הזמן להצטייד במד לחץ דם מדויק ופשוט לשימוש, שתוכלו לבצע איתו מדידות יום יומיות בנוחות הבית שלכם. לפניכם מדי לחץ הדם המומלצים ביותר של השנה.

נכתב ע״י

נועם בן חיים

נועם בן חיים

כותבת וסוקרת עקשנית, מחפשת רק את הטוב ביותר ללא פשרות. חובבת יוגה, בעלי חיים וגלידה.

לוגו של הסקירה

הטוב ביותר מכולם: OMRON M6 COMFORT

ה- OMRON M6 COMFORTהוא מד לחץ דם לזרוע העליונה והוא מאושר על ידי איגוד הלב האמריקאי בזכות הדיוק הקליני שלו. הוא גם מעוטר בביקורת חיוביות ונתפס כאחד ממדי לחץ הדם הטובים ביותר בשוק ולא סתם.

OMRON M6 COMFORT

4.5 15

מד לחץ דם שרוולי נוח לשימוש ומשוכלל

יתרונות

מאומת לדיוק קליני, מכיל מספר משתמשים עם האפליקציה, הרבה אחסון, נוח לשימוש.

חסרונות

גודל שרוול מוגבל, ניתן רק שני משתמשים בלי האפליקציה.

קנה עכשיו ב- KSP
קנה עכשיו ב- Amazon

ראשית, הוא לוקח שלוש קריאות רצופות של לחץ הדם שלכם ומחשב את הממוצע שלהן כדי לתת לכם את הקריאה המדויקת ביותר. ואז ישנה העובדה שהוא מסוגל להכיל מספר משתמשים – כלומר אתם ובני הזוג שלכם יכולים גם להשתמש בו ולאחסן עד 100 קריאות לחץ דם במכשיר עצמו. ובניגוד למכשירים רבים אחרים שצריך לחבר לחשמל, כאן לא תצטרכו להיאבק עם חוטים וכבלים במהלך הקריאה – כי המכשיר הזה אלחוטי לחלוטין.

 

ה- OMRON M6 COMFORTמראה תוצאות אמינות מאוד ומתנפח רק עד ללחץ הנדרש לביצוע הבדיקה ומונע חוסר נעימות. לבסוף, אתם נהנים מנוחות שימוש נהדרת ומסך מואר וברור שקל לקרוא בו.

לוגו של הסקירה

הטוב ביותר לדרכים: Withings BPM Connect

ניידות היא מאפיין חשוב נוסף שכדאי לחפש במד לחץ דם, במיוחד אם אתם נוסעים ומטיילים לעיתים קרובות. זה מאוד נוח ונחמד אם יש לכם מד לחץ דם שיכול לעבוד גם על בטריות וגם באמצעות כבל חשמל במקרה שאתם בנסיעות, וה- Withings BPM Connect כאן כדי לספק לכם את חוויית השימוש הזו.

Withings BPM Connect

4.5 15

מד לחץ דם שיכול להחזיק לכם חצי שנה מטעינה אחת

יתרונות

נייד ונוח להעברה, ענן אולטימטיבי לאחסון מידע.

חסרונות

ללא הענן האחסון מוגבל, יקר יותר מאפשרויות אחרות, לא זמין בארץ.

קנה עכשיו ב- amazon.co.uk

אם אתם מחפשים מד לחץ דם חכם ומשוכלל עם טעינה שמחזיקה הרבה זמן, אז כדאי לכם לבחון מקרוב את ה- Withings BPM Connect. בעוד מדי לחץ דם אחרים זקוקים להטענה באופן קבוע, גרסת הזרועה העליונה הזו תיתן לכם שישה חודשים של קריאות לחץ דם מטעינה אחת! כן קראתם נכון. שישה חודשים.

 

הוא כולל גם אחסון מידע אולטימטיבי, כך שאתם לא צריכים לדאוג שהקריאות הקודמות שלכם ימחקו. ישנה גם אפליקציית Health Mate אופציונלית בה אתם יכולים לחלוק את כל הקריאות שלכם ולדווח לרופא. בנוסף לכל, בעוד המכשיר מודד את לחץ הדם הסיסטולי והדיאסטולי, לקצב הלב שלכם, הוא גם מציע משובב מקודד וצבעוני המבוסס על המלצות AHA ליתר לחץ דם.

לוגו של הסקירה

הטוב ביותר עם בלוטות': Beurer BM54

מד לחץ דם זה עם קישור בלוטות', מציע קריאות לעד 2 משתמשים, 60 מדידות לכל אחד. באמצעות הבלוטות' המכשיר מתחבר אל הפלאפון שלכם עם האפליקציה החינמית HealthManager שלBeurer  בה אתם יכולים לצפות במדידות שלכם, לשמור אותן  וגם לחלוק אותן. בנוסף ללחץ הדם, תוכלו לצפות באפליקציה גם בגלוקוז בדם, רווי חמצן, דופק, משקל, פעילות ועוד.

Beurer BM54

4.5 15

מד לחץ דם משוכלל שיכול להתחבר לפלאפון שלכם באמצעות אפליקציה ייעודית

יתרונות

מדויק, מתחבר בקלות לבלוטות', נרתיק אחסון כלול, תצוגה גדולה ונוחה.

חסרונות

אחסון בינוני, מוגבר לשני משתמשים.

קנה עכשיו ב- Last Price
קנה עכשיו ב- KSP
קנה עכשיו ב- Walla Shops

השרוול יחסית גדול (עד 44 ס"מ) ומתלבש על הזרוע העליונה. במידה והקריאה שגויה כי המכשיר לא הונח כראוי אתם תקבלו הודעה מהמכשיר, כך גם אם הסוללה שלו חלשה. הוא מסוגל לגלות הפרעות בקצב הלב וגם לעשות ממוצע של מדידות הבוקר והערב של השבוע האחרון.

 

התצוגה של המכשיר גדולה וצבעונית, כך שמאוד נוח לקרוא ממנה. אם המכשיר לא בשימוש זמן ממושך הוא יכבה אוטומטית. אז אם אתם מחפשים מכשיר משוכלל שניתן להתחבר בו לאפליקציה, שווה לקחת בחשבון את הדגם הזה.

לוגו של הסקירה

הטוב ביותר לפרק כף היד: OMRON RS2

אם אתם מעדיפים למדוד לחץ דם בפרק כף היד במקום בזרוע העליונה, יש לנו כאן דגם מצוין של חברת Omron שכבר מופיעה בתחילת הסקירה, הפעם עם דגם בסיסי וקטן למדידה בפרק כף היד.

OMRON RS2

4.5 15

מד לחץ דם בסיסי לפרק כף היד

יתרונות

קומפקטי ונייד, נוח לשימוש, משלב טכנולוגיית Intellisense, מתאים לפרק כף היד.

חסרונות

אין מאפיינים מיוחדים.

קנה עכשיו ב- KSP

גם הדגם הזה משלב את טכנולוגיית ה- Intellisenseהייחודית של החברה, אשר שולטת במהירות ובלחץ הניפוח ושומרת על קצב עדין ולא מכאיב לחוויית מדידה נוחה. הדגם הזה מסוגל לזכור עד 30 מדידות ולאתר דופק לא סדיר. הוא לא מגיע עם מאפיינים משוכללים כמו יתר הדגמים בסקירה, אבל מדובר במד לחץ דם בסיסי, אמין ונוח לשימוש שמאפשר מדידה בפרק כף היד. אם זה מה שאתם מחפשים, לכו על ה- OMRON RS2.

סיכום

מה לחפש במד לחץ דם?

התאמה: ה-AHA ממליצים על מד לחץ דם אוטומטי, בסגנון שרוול שמתלבש על היד העליונה. מד לחץ דם לאצבע ולפרק כף היד לא מומלצים כל כך מפני שהם לרוב מפיקים קריאות פחות אמינות – הם מסבירים באתר שלהם. אולם, עדיין כללנו מד לחץ דם לפרק כף היד בסקירה שלנו, אשר עשויים להתאים יותר לאנשים עם זרועות מאוד גדולות. והכי חשוב, וודאו שהשרוול של מד לחץ הדם מתאים לכם טוב. מדדו סביב הזרוע העליונה שלכם ובחרו מד לחץ דם שמגיע עם שרוול בגודל המתאים.

 

מאפיינים: כמו כל גאדג'ט, מדי לחץ דם מציעים מגוון רחב של מאפיינים מיוחדים. אם אתם חובבי טכנולוגיה, ייתכן שתרצו לשקול לקנות דגם עם מאפיינים מיוחדים כגון בלוטות', חיבור לאפליקציה ייעודית ומקום נוסף לאחסון הקריאות (כמו ענן חיצוני). אולם, עבור אחרים כל המאפיינים הללו לא שווים את המחיר ועבורם עדיף להישאר עם הדגמים הטובים והבסיסיים, שייתנו קריאה אמינה ויהיו קלים לשימוש.

 

תקציב: מדי לחץ דם איכותיים משתנים מאוד במחיר, מאזור ה-100 ₪ עד מעל 400 ₪. זכרו תמיד שמד לחץ דם טוב הוא השקעה חכמה וסביר להניח שתשתמשו בו באופן יום יומי במשך שנים.

 

שיקולים אחרים: ה-AHA מציעים שכאשר אתם בוחרים מד לחץ דם לאדם מבוגר, אישה בהריון או לילד, כדאי לשים לב שהמכשיר מותאם לאותם תנאים.

שאלות ותשובות על מד לחץ דם מומלץ

כמה עולה מד לחץ דם?

מדי לחץ דם אוטומטיים הם יקרים יותר ממדי לחץ דם ידניים, וזה גם די הגיוני. מד לחץ דם ידני דורש הרבה יותר עבודה מאשר מד לחץ דם אוטומטי, אותו רק צריך להלביש על היד וללחוץ על כפתור. מד לחץ דם ידני לרוב עולה פחות מ-100 ₪, בעוד מד לחץ דם אוטומטי עולה בין 150-400 ₪.

עדיף מד לחץ דם ליד עליונה או לפרק כף היד?

לרוב, עדיף מד לחץ דם ליד עליונה מאשר מד לחץ דם לפרק כף היום, היות והקריאות של הדגמים לזרוע העליונה מדויקים יותר מאלה של פרק כף היד. אולם, אם יש לכם זרוע גדולה במיוחד ואתם מתקשים להלביש עליה את השרוול ליד העליונה, ייתכן שמד לחץ דם לפרק כף היד יתאים לכם יותר.

מתי מודדים לחץ דם?

לרוב, כדי לקבל תוצאה מדויקת ללחץ הדם שלכם, מומלץ למדוד בוקר וערב. בבוקר לחץ הדם מעט נמוך יותר אחרי שנת הלילה ובערב לחץ הדם הוא אחרי מספר שעות ערות. אם בודקים גם בבוקר וגם בערב ניתן לקבל תמונה מלאה יותר לגבי מצב לחץ הדם שלכם. חשוב למדוד לחץ דם בעת ישיבה, לא שכיבה ולא עמידה, כאשר שתי הרגליים נוגעות בקרקע. בנוסף, חשוב לא למדוד אחרי עישון או צריכת משקאות חריפים.