כרית אורתופדית: סקירת 5 כריות אורטופדיות מומלצות (מעודכן 2021)

5 כריות אורתופדיות שיהפכו את השינה שלכם לטובה ובריאה יותר.

icon pos_1

ניתחנו

16 סקירות

ו-

348 ביקורות

בתחום

ריהוט לבית

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל

מידע נוסף על כרית אורתופדית מומלצת

אין דבר חשוב יותר משנת לילה טובה ואנחנו כאן כדי לעזור לכם לקבל את השינה שמגיעה לכם. חוץ ממזרן מומלץ, הפריט השני החשוב ביותר בשנת לילה טובה הוא כמובן הכרית – ואם היא אורטופדית, מה טוב. לפניכם הכריות האורטופדיות הטובות ביותר של השנה.

אם אתם מתקשים להירדם בלילה, זזים מצד לצד וקמים בבוקר עם כאבי ראש וצוואר, סימן שהגיע הזמן להחליף כרית. כרית השינה שלכם היא אמנם פריט קטן בחדר השינה, אך ההשפעות שלה על שגרת היום-יום שלכם הן עצומות. חווית שינה איכותית היא השלב הראשון בדרך לשגרת יום בריאה וערנית, ולכן מומלץ להשקיע על כרית אורתופדית ונוחה, שתעניק לכם שינה נעימה ללא הפרעות.

 

מרבית בני האדם ישנים על הצד או על הגב, ולכן חשוב מאוד לבחור כרית גבוהה, על מנת שחוליות הצוואר יקבלו תמיכה ראויה לאורך כל הלילה. ללא תמיכה, החוליות עלולות להתעקם במהלך השינה, ולהוביל לשלל בעיות פיזיות כמו צוואר נוקשה, מיגרנות ועייפות.

 

יש מגוון כריות אורתופדיות מסוגים שונים ובמילויים שונים, מנוצות ועד ויסקו, חומר סינטטי שמתעצב לפי מבנה הראש. חשוב מאוד לרכוש כרית שמתאימה בדיוק לצורך שלכם, כדי שתיהנו משינה בריאה ונעימה ככל האפשר. הנה 5 כריות אורתופדיות מומלצות שכדאי לקחת בחשבון בפעם הבאה שתרצו לקנות כרית לשינה:

לוגו של הסקירה

הכי טובה: כרית ויסקו Ultra Cool של Aeroflex

כרית אורתופדית במילוי חומר VISCO גמיש, שמתאים עצמו למבנה הראש והצוואר ועל ידי כך מפחית את הלחץ והעומס במהלך השינה. הכרית מתאימה לכל מצבי השינה: שינה על הצד, שינה על הבטן ושינה על הגב, בזכות עיצוב ופיזור חומר הוויסקו שיוצר חללי אוויר בין הראש לכרית, לזרימת אוויר טבעית וחופשית.

4.5 15

ויסקו Ultra Cool של Aeroflex

כרית ויסקו בעלת אפקט קירור מרענן

יתרונות

מתאימה לכל מצבי השינה, בד מונע הזעה.

חסרונות

פחות מהנה בחודשי החורף.

קנה עכשיו ב- Walla Shops!
1 ביקורות

קנה עכשיו ב- Last Price!

קנה עכשיו ב- AZRIELI!

מוצר לא נמצא במלאי

הכרית עטופה בבד נעים וייחודי בעל אפקט קירור, שמעניק רעננות וזרימת אוויר בכל עת ומונע חימום יתר של הכרית והזעה בזמן השינה. חומר הוויסקו הגמיש משתנה בהתאם לתנוחה ולמבנה הראש והצוואר, כך שלא משנה באיזו תנוחה תהיו, תזכו לתמיכה מקסימלית ולשינה בריאה ללא הפרעות.

לוגו של הסקירה

הכי בריאה: כרית Copper feel של Sealy

כרית אורתופדית מבית Sealy בעלת טכנולוגיה ייחודית וחדשנית. בזכות שילוב סיבי נחושת בבד הכרית, מזיקים כמו חיידקים, וירוסים וקרדיות אבק אינם יכולים להתקיים בסביבת הכרית, ועל ידי כך מובטחת שינה בריאה במיוחד.

4.5 15

כרית Copper feel של Sealy

בעלת טכנולוגיה פורצת דרך לשינה בריאה יותר

יתרונות

לא מאפשרת לחיידקים וקרדיות אבק להתקיים בסביבתה.

חסרונות

פחות רכה מכריות אחרות באותו סדר גודל של מחיר.

קנה עכשיו ב- Last Price!

קנה עכשיו ב- Walla Shops!

קנה עכשיו ב- AZRIELI!

קנה עכשיו ב- sleep net!

בד הכרית נשלף וניתן לכיבוס, לכרית עצמה יש תעלות אוורור אשר מווסתות את זרימת האוויר ושומרות על טמפרטורה נכונה לטובה שינה איכותית ורציפה. הכרית מתאימה לכל תנוחות השינה: שינה על הגב, על הבטן או על הצד.

לוגו של הסקירה

זולה ואיכותית: כרית VISCO MEMORY של ניקולטי

כרית אורתופדית מבית Nicoletti שעשויה מחומר ויסקו אלסטי, בעל תכונת זיכרון ייחודית שזוכרת את מבנה הצוואר והראש ומגיבה בצורה אידאלית לשינויים בתנוחה. הכרית מתאימה לכל מצבי השינה: על הגב, על הבטן או על הצד.

4.5 15

כרית VISCO MEMORY של ניקולטי

לאנשים שמתפשרים על מחיר, אבל לא על איכות

יתרונות

מחיר נוח. מתאימה לכל מצבי השינה.

חסרונות

פחות עמידה לאורך זמן.

קנה עכשיו ב- Last Price!

קנה עכשיו ב- Walla Shops!

קנה עכשיו ב- AZRIELI!

כרית הוויסקו האורתופדית של Nicoletti מתאימה לכל מצבי השינה. היא מתאימה את עצמה למבנה הצוואר והראש ומגיבה בצורה מעולה לתזוזות רבות במהלך השינה, כך שתמיד תזכו לתמיכה בריאה במהלך השינה. זוהי כרית מומלצת מאוד לאנשים שהשינה שלהם חשובה להם, אך אינם רוצים להוציא הרבה כסף עבור כרית אורתופדית.

לוגו של הסקירה

הכי יוקרתית: כרית TEMPUR original של Hollandia

כרית אורתופדית יוקרתית שתוכננה ועוצבה על ידי המוחות הגדולים ביותר בעולם רפואת השינה. המבנה הארגונומי הייחודי שלה מענקית תמיכה מושלמת לחוליות הצוואר ומפחית עומסים ולחצים. כרית TEMPUR מונעת כאבי צוואר, גב וראש ומאפשרת נשימה קלה יותר במהלך הלילה, לשינה עמוקה, בריאה ורציפה.

4.5 15

Hollandia TEMPUR original

יוקרה, פינוק ואיכות תוצרת דנמרק

יתרונות

מבנה ארגונומי לתמיכה מושלמת בכל חוליות הצוואר ובכתפיים.

חסרונות

פחות מתאים עבור מי שישן על הבטן. יקרה מאוד בהשוואה לכריות דומות אחרות.

קנה עכשיו ב- Last Price!

קנה עכשיו ב- AZRIELI!

הכרית האורתופדית היוקרתית של הולנדיה מיוצרת על ידי חברת TEMPUR הדנית. היא מעוצבת כך שהחלק התחתון גבוה יותר מהעליון, כאשר בחלק האמצעי ישנו שקע שמתאים לראש. על ידי כך הכרית מבטיחה תמיכה מקסימלית בכל תנוחה ותזוזה של הגוף. הכרית בעלת תאי ויסקו גמישים, ובעזרת הבד הנשלף והניתן לכיבוס אפשר להבטיח אריכות ימים לכרית המעולה הזו.

לוגו של הסקירה

הכי משתלמת: זוג כריות שינה ויסקו Xenon

כדי למנוע מצב בו אחד מבני הזוג מקופח וישן על כרית פחות טובה, מומלץ לקנות זוג כריות אורתופדיות במחיר של כרית אחד. הכרית האורתופדית של Xenon עשויה מיחידה אחת של חומר ויסקו גמיש, אשר מגיב באופן מושלם לשינוי תנוחות במהלך השינה.

4.5 15

זוג כריות שינה ויסקו Xenon

2 כריות ויסקו במחיר של כרית אחת

יתרונות

מחיר משתלם. בד אלוורה נושם ונעים.

חסרונות

פחות עמידה, אחרי מספר חודשים נפח הכרית יורד והיא מאבדת מהאיכות שלה.

קנה עכשיו ב- Walla Shops!
8 ביקורות

קנה עכשיו ב- Last Price!
6 ביקורות

מוצר לא נמצא במלאי
קנה עכשיו ב- מאמא גורו!

כרית Xenon מתאימה לכל עונות השנה בזכות ריפוד בד אלוורה, ויש לה תכונת זיכרון המתאימה את עצמה לתנוחת הראש והצוואר, בזכות מבנה מקומר וכושר התאוששות גבוה במיוחד. הכריות מרופדות בבד ג'רסי שמונע הזעה והפרעות נשימה במהלך הלילה, לשינה בריאה ורציפה.