אופני כושר מומלצים – הסקירה המלאה לשנת 2020

אימון מושלם של סיבולת לב-ריאה, בלי עומסים מיותרים על המפרקים: יצאנו לאתר את אופני הכושר הכי טובות בשוק לשנת 2020, וחזרנו עם המלצות.

icon pos_1

ניתחנו

8 סקירות

ו-

780 ביקורות

בתחום

i

מה זה אומר?

הסקירות שלנו מתבססות על איסוף של מאות סקירות מאתרים בינלאומיים ובחירת המוצרים הטובים ביותר בהתאמה לישראל
אופני כושר אמינות TECHNOGYM BIKE FORMA

TECHNOGYM BIKE FORMA

השווה מחיר

X

לא קיימת השוואת מחירים למוצר

4.5 15

אמינות ביותר

אופני כושר זולות BodyMax B10

BodyMax B10

השווה מחיר

X

לא קיימת השוואת מחירים למוצר

4 15
אופני כושר מקצועיות Wattbike Trainer

Wattbike Trainer

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

מקצועניות

אופני כושר Tritur UB501

Tritur UB501

השווה מחיר

X

השוואת מחירים למוצר:

4.5 15

רקע והקדמה

אם אתם לא מאלה שבאמת יקומו שעה קודם כדי לצאת לריצה, בכל מזג אוויר: המאמר הזה הוא עבורכם. אופני כושר מאפשרות אימון יעיל, אינטנסיבי, שתורם לבריאות ולפיגורה – וכל אלה, בנוחות הבית שלכם. אז מה מדבר אליכם יותר: אופני כושר שמחקות באופן אמין במיוחד את תחושת הרכיבה בשטח, אופני ספינינג אמיתיות שמגיעות אפילו עם מערכי שיעור שתוכלו ליישם בבית, או אופני כושר עם משענת, המאפשרים ישיבה נינוחה, ובידוד שרירי הרגליים והאגן תוך העלאת הדופק בצורה מבוקרת?

בכל אחד מסוגי אופני הכושר הללו, תוכלו לדווש בהתנגדות שתבחרו ולייצר אימון כושר ברמת אינטנסיביות משתנה, תוך כדי שאתם רואים טלוויזיה או משוחחים בטלפון עם חבר, והכל מתחיל מבחירת אופני הכושר המתאימות לכם. כל מה שאתם צריכים לדעת אודות בחירת אופני כושר, וכל אופני הכושר המומלצות לשנת 2020 – לפניכם.

נכתב ע״י

איך בוחרים אופני כושר?

אנחנו רוכשים אופני כושר על מנת לאפשר לעצמנו אימון יעיל שישפר סיבולת לב-ריאה, יחזק את כל קבוצות השרירים הגדולות בגוף, יחטב וישרוף (הרבה) קלוריות – וכל זה, רק בהשקעה של 20 דקות ביום. על מנת להפוך את אימון הכושר שלכם יעיל ומתאים לכם – חשוב שתבחרו את אופני הכושר שיתאימו לכם. הנה כמה דברים שחשוב שתדעו בנוגע לבחירת אופני הכושר הבאים שלכם:

 

 • איזה סוג של אופני כושר יעבוד עבורכם?ניתן להבחין בשוק בשלושה סוגים עיקריים של אופני כושר: הסוג ה"רגיל", אופני כושר שנועדו לאימון ספינינג, ואופני כושר הכוללים משענת.באופני כושר לאימון ספינינג, ההתנגדות היא בדרך כלל גבוהה יותר, מה שמאפשר המשך סיבוב הגלגלים (ודוושות האופניים) גם כשאתם לא מפעילים כוח (למשך זמן קצר), ויוצר רציפות טובה יותר באימון. משענת האופניים נועדה על מנת לאפשר לכם להישען קדימה, תנוחה שמפעילה את שרירי הגוף באופן אינטנסיבי יותר ומחטבת יותר את אזור האגן והירכיים.

  אופני כושר עם משענת מאפשרים דווקא תנוחה נתמכת יותר, ומתאימים עבור מי שמעוניינים באימון ממוקד עבור הרגליים או עבור מי שסובלים מבעיות או כאבי גב.

 

 • כמה התנגדות אתם צריכים לאימון יעיל? בניגוד לרכיבה על אופניים בשבילי הארץ, אופני כושר מייצרות התנגדות ברמות שונות באמצעים מכאניים. שלוש טכניקות מקובלות ליצירת התנגדות באופני כושר הן:

  באמצעות רצועה או הפעלת מתח ישיר: בדגמים הפשוטים של אופני הכושר ההתנגדות מיוצרת על ידי חיכוך. שיטה זו ליצירת התנגדות מאפשרת מחיר זול למכשיר, אולם פחות שליטה על רמת ההתנגדות שאתם עובדים איתה.

  באמצעות התנגדות האוויר: מערכת נוספת המאפשרת התנגדות בדיווש היא מערכת דחיקת אוויר שמעלה את ההתנגדות בדיווש. החיסרון במערכת זו ליצירת התנגדות היא דיווש פחות "חלק", וכן בלאי גבוה על אופני הכושר שלכם לאורך זמן.

  באמצעות התנגדות מגנטית: השיטה הנעימה והיעילה (כמו גם היקרה) יותר ליצירת התנגדות במהלך אימוני הכושר שלכם היא באמצעות מגנטים הממוקמים בתוך ומחוץ לגלגל, כאשר הדחייה והמשיכה שלהם אלה מאלה היא זו המייצרת את ההתנגדות, והקושי הגובר לדווש (שיהפוך את האימון אינטנסיבי יותר). מדובר במערכת יקרה יותר – אבל נעימה יותר להפעלה (מכיוון שהיא יוצרת דיווש חלק ורציף), ואמינה יותר לאורך זמן.

 

 • אילו תכניות אימון קבועות או מותאמות אישית מגיעות עם האופניים שלכם? מרבית אופני הכושר מגיעים כיום עם מספר תכניות אימון קבועות (שלעיתים גם כוללות שינוי התנגדות תוך כדי עבודה), ועם תכניות מותאמות אישית שתוכלו לקבוע על פי הצרכים וההעדפות שלכם. בדרך כלל יעיל להתאמן כנגד תכנית עבודה קבועה, לאתגר את היכולות לזמנים קצרים ולשמור על אימונים באורך מתאים – ולעקוב אחר השיפור ביכולות לאורך זמן.

 

 • המאפיינים הנוספים של אופני כושר  כשאתם שוקלים אילו אופני כושר לרכוש, כדאי שתיקחו בחשבון מאפיינים נוספים כמו: גודל האופניים, הניידות שלהם (עד כמה קשה יהיה עבורכם להעביר את האופניים ממקום למקום במידת הצורך?), משקל הנשיאה המרבי של האופניים, קלות הכיוונון של האופניים (למשל, כאשר יותר מאדם אחד ישתמש בהן באופן קבוע), וכמובן יכולות המדידה והתצוגה שלהן (תרצו בדרך כלל תצוגה של מרחק, מהירות, זמן האימון, ואולי גם מד דופק ואמדן של קצב שריפת הקלוריות באימון).
לוגו של הסקירה

הקלאסיות והאמינות ביותר: אופני טכנוג'ים מדגם Bike Forma

אופני הכושר מבית טכנוג'ים מספקות את כל מה שצריך לאימון כושר ביתי מקיף ויעיל, ואפילו דומה ככל שניתן להגיע לאלה שתמצאו בחדרי הכושר.

אופני כושר אמינות TECHNOGYM BIKE FORMA
4.5 15

TECHNOGYM BIKE FORMA

אופני כושר אמינות TECHNOGYM BIKE FORMA

אופני כושר מושלמות לאימון ביתי, עם כל מה שצריך על מנת להתאמן ביעילות ובנוחות

יתרונות

אופניים מצויינות, חזקות ואמינות. יכולות מקיפות לניטור ושליטה, מסך ידידותי ונוח

חסרונות

מדובר במכשיר גדול וכבד שקשה להזיז ממקום למקום, מחיר גבוה יחסית.

חברת טכנוג'ים היא מהמובילות והאהובות בארץ לייצור מכשירי כושר, בחל מהליכונים ומסלולי ריצה וכלה במכשירי כושר מורכבים הנרכשים על ידי מכוני כושר. דגם אופני הכושר הזה מבית החברה הוא הדגם המשלב בצורה הטובה ביותר, לדעתנו, בין אופני כושר שנועדו לשימוש ביתי, לבין היכולות והמאפיינים של אופני הכושר שתמצאו בחדר הכושר. מדובר במכשיר כבד, שלא נועד להתנייד. תגלו שנוח מאוד לכוונן את המושב והכידון לשימוש על ידי יותר מאדם אחד. המכשיר עוקב אחר נתוני האימון שלכם ואף שומר אותם בפרופיל משתמש ממוחשב, להשוואת האימונים ומעקב אחר השיפור בכושר שלכם לאורך זמן.

 

אופני הכושר האלה נוחות וידידותיות במיוחד למשתמש, ותגלו כי חלק מהנתונים נשמרים בענן – לשימוש מהיר ובטוח יותר, כמו גם לגיבוי נתוני האימונים שלכם. סריקה פשוטה של בר קוד תאפשר לכם לקבוע אימון בהתאם להעדפות שלכם, ולשמור את מאפייני האימון לפעמים הבאות.

 

מחיר אופני הכושר מבית טכנוג'ים הוא לא נמוך. אבל בהתחשב בעובדה שמדובר במכשיר שנהנה ממוניטין של אמינות לאורך זמן רב ושכנראה ישמש אתכם למשך שנים רבות, ייתכן שההוצאה הגבוהה יותר תוכיח עצמה כמשתלמת.

לוגו של הסקירה

זולות ושובבות: אופני כושר B10 מבית BodyMax

מכונה גדולה וכבדה, עם תצוגה לא מאוד משוכללת – שתאפשר לכם לתרגל שיעורי ספינינג מלאים, בנוחות הבית שלכם.

אופני כושר זולות BodyMax B10
4 15

BodyMax B10

אופני כושר זולות BodyMax B10

האופניים הכי טובות שתצליחו למצוא בתקציב מוגבל.

יתרונות

דיווש חלק במיוחד ותחושה מקצועית ונינוחה. תמורה מצוינת ביחס למחיר.

חסרונות

מכשיר כבד, תצוגה דיגיטלית לא נוחה.

כמו אופני הכושר שבוודאי נתקלתם בהן, במכוני הספינינג או במכוני הכושר, גם באופני כושר אלה תוכלו למצוא גלגל הינף כבד במיוחד (18 ק"ג, לא פחות), שהופך את האופניים האלה ספציפיות נהדרות לאימון אינטרוולים ולאימונים אינטנסיביים במיוחד. מדובר באופניים כבדות, שלא תרצו להזיז ממקום למקום (אלא כאשר זה חלק מאימון הכושר שלכם). ביחד עם זאת, האימון מעל אופני כושר אלה צפוי להיות אינטנסיבי ומתגמל, עד כדי אימון ספינינג ממש בנוחות הבית שלכם.

 

הפעלת האופניים אינה אינטואיטיבית ובזמן שצג ה – LCD שלהם נחמד ונוח, התצוגה בו היא בסיסית: תראו בו רק נתונים כמו מהירות הדיווש, סל"ד, מרחק, זמן האימון, דופק וקלוריות שהוצאתם.

לוגו של הסקירה

למקצוענים שמחפשים יותר: ה – Trainer מבית Wattbike

מדובר באופניים שמתאימות בעיקר למקצוענים, שמעדיפים את התחושה של "הדבר האמיתי" ומוכנים לשלם עבורו. בנוסף, הכיוונון והשימוש באופניים, כמו גם תצוגת המידע – ידידותייים ונוחים במיוחד להפעלה ושימוש.

אופני כושר מקצועיות Wattbike Trainer
4.5 15

Wattbike Trainer

אופני כושר מקצועיות Wattbike Trainer

רכיבה שמרגישה אמיתית לגמרי, כיוונון קל והפעלה ידידותית, שפע של סטטיסטיקות ואפשרויות לסינכרון אונליין – והמחיר בהתאם.

יתרונות

אופני כושר מקצועיות, עם שפע של אביזרים ואפשרויות לשדרוג האימון. צג LCD נוח ועתיר אפשרויות.

חסרונות

אופניים מקצועיות, שיתאימו פחות לרוכבים מתחילים או ממוצעים.

קנה עכשיו ב- Amazon!

1 ביקורות

אופני הכושר של Wattbike הן הנבחרות על ידי ספורטאים מקצועיים לתרגול רכיבה בבית. יש שיאמרו, כי מדובר בחוויה הקרובה ביותר לרכיבה על אופניים מחוץ לבית – בנוחות האימון הביתי.

 

עיצוב האופניים תוכנן לספק דמיון רב לחוויית הרכיבה על אופניים בשטח: המושב הצר, השילדה קלת המשקל, ואפילו דוושות האופניים (ה"פדלים") מעוצבים כמו אלה של אופני מרוץ, עם אפשרות "ללבוש" אותן מעל לנעלי האימון (יש אפשרות, כמובן, להחליף את הדוושות). כל המערכים מתכווננים בקלות, וכל רוכב שיתנסה ברכיה על אופני כושר אלה יספר כי המערכות המגנטיות המשולבות מאפשרות רכיבה שמרגישה ממש כמו רכיבת כביש אמיתית.

 

מדובר באופני כושר שהן מתקדמות גם מבחינה טכנולוגית: עם חיבורים ל – WiFi, BlueTooth וטכנולוגיות נוספות – תשמרו את נתוני כל אימון שלכם בהישג יד, ותוכלו לעקוב אחר ההתקדמות ולהתאים את האימון, בקלות ובמהירות. אפשרויות הכיוונון וההתאמה, היכולת להוריד אימונים שונים, התחושה הריאליסטית, עמידות ואמינות האופניים לאורך זמן – כל אלה הופכות את אופני כושר אלה לאופניים מקצועיות במיוחד – והן מגיעות עם תג מחיר תואם.

לוגו של הסקירה

קומפקטיות, שקטות, אחריות לכל החיים: אופני הכושר Tritur UB501

אופניים ביתיות מצוינות, קומפקטיות, בעלות שמונה דרגות התנגדות ומסך LCD ידידותי – מדובר באופני כושר שיספקו מענה שלם למתאמנים בבית – ובמחיר הוגן.

אופני כושר Tritur UB501
4.5 15

Tritur UB501

אופני כושר Tritur UB501

אופני כושר נוחות, קלות, יעילות, ידידותיות, פשוטות להפעלה, שקטות ואמינות

יתרונות

נוחות הפעלה, תצוגה טובה, מימדים ומשקל קומפקטיים, אחריות לכל החיים.

חסרונות

מדדים בסיסיים.

קנה עכשיו ב- גיל ספורט!

קנה עכשיו ב- AZRIELI!

אופני הכושר הביתיות של טריטור, חברה גרמניה המתמחה בייצור אביזרים לחדרי כושר, מגיעות עם אחריות לכל החיים גם לשלדה וגם למחשב – וזה כבר מרמז על האמינות שנצפה לראות ממכשיר זה. ואכן, מדובר במכשיר קל, נוח להרכבה ולהפעלה, שקט וארגונומי. צד ה – LCD של אופני הכושר הללו מצוייד בתצוגה בסיסית הכוללת מהירות, מרחק, מד דופק ומד שריפת קלוריות, אולם יהיו מי שיאמרו כי המדדים אינם מדויקים ולא ניראה ששיטת החישוב לוקחת בחשבון את דרגת ההתנגדות, בספירת שריפת הקלוריות. בנוסף למדדים בסיסיים אלה אופני הכושר יחשבו את מדדי ה – BMI ו BMR שלכם, לאחר שתתבקשו להקליד את גילכם, מינכם והגובה שלכם.

 

מעבר לנוחות השימוש והתכנון הארגונומי של אופני כושר אלה מבית טריטור, מדובר במכשיר שקל מאוד להתאים, כך שהוא מתאים לשימוש עבור יותר מאדם אחד. הפעילות השקטה של האופניים תאפשר להתאמן גם בסלון בזמן שכל שאר בני המשפחה צופים בטלוויזיה. מימדי אופני הכושר מבית טריטור קומפקטיים: 90 ס"מ אורך, ו – 50 ס"מ רוחב. משקל גלגל התנופה 12 ק"ג, והן מגיעות בצירוף ווסת שיאפשר לכוון דרגות קושי מבין 8 אפשריות.

לוגו של הסקירה

לדווש גם כשהגב כואב: אופני כושר עם משענת York Novo 850

מחפשים אופני כושר שלא יכריחו אתכם להישען קדימה למשך 20 דקות בכל יום? אלו האופניים עבורכם. אופנים בעיצוב נוח במיוחד למשתמש, עם משענת אחורית שמאפשרת בידוד שרירי הרגליים והאגן ועבודה אינטנסיבית תוך העלאת הדופק. אופניים חזקות, אמינות, ונוחות.

אופני כושר עם משענת York Novo 850
4.5 15

York Novo 850

אופני כושר עם משענת York Novo 850

אופני כושר מצויינות עבור מי שמעוניין באימון לב-ריאה והפעלת שרירים ממוקדת, מי שסובל מכאבי גב או שתנוחת הרכיבה על אופניים...

יתרונות

עיצוב נוח במיוחד לשימוש, אופניים קומפקטיות יחסית (באורך 130 ס"מ), שמונה דרגות התנגדות, צג נוח להפעלה, מחיר תחרותי.

חסרונות

מערכת רועשת להחלפת התנגדות, האופניים "רוקדות" בדיווש מהיר.

קנה עכשיו ב- רוקי ספורט!

קנה עכשיו ב- power sport!

יש מי שמדוושים בעמיד, יש מי שמדוושים כשכל הגוף מוטה קדימה (כמו בשיעורי הספינינג) – אבל מה קורה כשמתאמן סובל מכאבי גב או מוגבל בתנועה, והוא עדיין בוחר לדווש בנוחות הבית שלו? בדיוק לשם כך ישנה קטגוריה מגוונת של אופני כושר ביתיים עם משענת, המאפשרים אימון בדיווש בתנוחת גוף נוחה במיוחד, ותוך בידוד שרירי האגן והרגליים והעלאה מבוקרת של הדופק לטובת האימון הגופני.

 

אופני הכושר Novo 850 מבית YORK, מהפופולאריות שביצרניות מכשירי הכושר בישראל, מציעה אופני כושר עם משענת שהיו מהאהובות על הישראלים במהלך הרבעון הראשון של שנת 2020. עם משקל נשיאה מרבי של 130 ק"ג, גלגל תנופה במשקל 14 ק"ג ושמונה דרגות התנגדות, מבנה המאפשר ישיבה נוחה והתאמה לאימון גם לבעלי משקל עודף – מדובר באופני כושר שמציעים אימון כושר יעיל לקבוצות של מתאמנים שלא מעוניינות בדיווש שמגיע עם התחושה של רכיבה על אופניים בשטח.

לוגו של הסקירה

ספינינג כמו בחדר כושר: אופני כושר וספינינג Vo2 S-Cardio

אופני הכושר האלה יכריחו אתכם לרכון קדימה, מה שיאפשר גם עבודה אינטנסיבית של שרירי הבטן ופלג הגוף העליון. אופני כושר נוחות לאימון ולאחסון, עם תמורה מצויינת למחיר.

אופני כושר Vo2 S-Cardio
4.5 15

Vo2 S-Cardio

אופני כושר Vo2 S-Cardio

אופני כושר בסיסיות שאפשר לרכוש תוספים עבורן, להשלמת חוויית השימוש. לצד המחיר הנמוך והאיבזור הבסיסי, מדובר באופניים מצויינות מבחינת עיצוב...

יתרונות

מחיר נמוך, אופניים קומפקטיות שנוח לאחסן ולהזיז ממקום למקום בבית, מאפשרות אימון ספינינג בתנוחה רכונה קדימה לתרגול כל קבוצות השרירים הגדולות בגוף

חסרונות

רועשות, הכיסא המקורי לא תמיד נוח (ניתן לרכוש תוסף סיליקון לשיפור נוחות הישיבה באימון), מגיעות ללא תצוגת מדדים (ניתן לרכוש בנוסף).

קנה עכשיו ב- slimprice!

קנה עכשיו ב- בש-גל ספורט!

עם משקל גלגל תנופה של קצת יותר מ – 18 ק"ג, ואורך כולל של 103 ס"מ, מדובר באופני כושר קטנות אבל עם ביצועים מצויינים. אופני הכושר הללו מעוצבות כאופני ספינינג – מה שיכריח אתכם, המתאמנים, להישען על הידיים ולרכון קדימה. תנוחה זו תאפשר הפעלה של כל שרירי הגוף ולא רק שרירי האגן והרגליים, לתוצאות מהירות יותר (אם תשמרו על שיגרת אימונים קבועה). אופני כושר אלה מגיעות ללא מסך תצוגת מדדים כלל – אבל ניתן להוסיף להן תוסף שיציג מדדים כמו מהירות, מרחק, קצב שריפת קלוריות (המבוסס רק על מהירות הדיווש ולא על דרגת הקושי של האימון), ועוד.

 

כדאי לציין, כי מבין רוכשי האופניים מדגם זה היו שדיווחו על שחיקה בקצב גבוה של שלד האופניים, ביניהן ניתוק דוושות האופניים שהצריך תיקונים בריתוך, שחיקה של רפידות הבלימה והתרופפות של חיבור הכיסא. לא תמונה מייצגת, אולם כדאי לוודא בטרם רוכשים אופני כושר מסוג זה שהאופניים נוחות לכם.