אודות

בעידן שבו מסחר אלקטרוני הפך לנחלת הכלל, שבו ילדים קטנים מחפשים באלי אקספרס וגימלאים קונים ויטמינים באתרי מסחר בחו"ל - ברור לכולנו שהעתיד שלנו נמצא ברשת, ושלרכוש שמפו באמזון או תחפושת ב-2$ באלי אקספרס - זה הסטנדרט החדש בתרבות הקנייה שלנו (תכל'ס לרובנו זה כבר ככה כמה שנים).

אחד הדברים הפחות טובים שהמעבר לרכישות אונליין הביא לנו, זה מגוון מוצרים ואפשרויות עצום, מגוון כזה שלעיתים גורם לנו להשקיע שעות בלחפש ולחשוב מה עדיף ומה כדאי. אם פעם היינו נכנסים לחנות פיזית והיו לנו 3-4 אופציות לתיק בית ספר לילד - היום באתרי מסחר בחו"ל יש לעיתים 500 תיקים שונים - וזה הופך את הבחירה וההשוואה לבלתי אפשרית וגם בזבזנית בזמן.

זו הסיבה שהקמנו את Finder - לעזור לכם למצוא את המוצרים הטובים ביותר בכל קטגוריה, לתת לכם את הרשימה המצומצמת, להקטין את הכמויות האדירות לרשימה של המלצות ממוקדות ומנומקות.

הצוות שלנו, באמצעים טכנולוגיים וידניים - סוקר, מנתח ומייצר סקירות שמבוססות על ידע, חוות דעת וסקירות של אתרים בינלאומיים - תוך התאמתם לשוק הישראלי - כך שאתם תוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, לחסוך זמן בחיפוש בלתי נגמר - הכל כך שתוכלו לרכוש את המוצר המתאים ביותר עבורכם.

אנחנו מקווים שאתר Finder יעזור לכם לקבל החלטות צרכניות נכונות יותר ויאפשר להשוות בין השירותים הטובים ביותר ואף לרכוש אותם בקלות.

יש לכם הצעה או הערה? נשמח לשמוע מכם בכל נושא ועניין, נשמח מאוד אם תכתבו לנו על טעויות או הארות בנוגע לתוכן או לאתר - אתם יכולים לפנות לצור קשר למטה - ושיהיה המון בהצלחה ורכישה נעימה וחכמה.